Sayfa 51/81 İlkİlk ... 4147484950515253545561 ... SonSon
405 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Bir Dilim Aşk - Bölüm Yorumları

Durum:
    avgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

TAHSİN PAŞAM DİYORKİ

17.BL özeti yayınlandı

Nehir ve Oya nezarette

Deniz, Nehir'e birlikte seyahate çıkma teklifini yineler. Nehir bu teklife eskisi kadar kayıtsız değildir. Oya ise kendini görmeye gelen Hamdi'nin söyledikleri karşısında duygusallaşır.

Bu sırada Akasya evden kaçıp Ferit'i görmek için Hamiyet'in evine gider. Hamiyet de Ferit'e gitmek üzere kapıdan çıkmaktadır. Akasya, Hamiyet'in peşine takılır. Ama Ferit'in evini bulamazlar. Eve dönmek isterler ancak yolları karıştırır ve kaybolurlar.

Akasya'nın evden kaçtığını anlayan Nehir deliye döner. Nehir, Oya, Deniz üçü birden Akasya'yı aramaya başlarlar. Bulamayınca karakola giderler. Karakolda sinirlerine hakim olamayan Nehir polislere bağırmaya başlar. Bunun üzerine komiser üçünü de nezarete atar. Oya, Hamdi'yi arayıp durumu bildirir. Ferit ve Hamdi karakola gelip üçünü de nezaretten çıkartır. Bu arada Oğuz da karakola gelir hep birlikte Akasya'yı aramaya başlarlar.

Durum:
    mugece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bende okudum şimdi 17.özetini sahidende bu hafta yine komik olaylar olacak akasya ortalığı birbirine katacak ne güzel .
    bende fotoğrafların burda olmasını isterim akasya'nın evden kaçmasını nehir ve oya'nın nezaret fotoğraflarını sitenin yöneticilerine duyurulur

Durum:
    Gabriel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir dizinin her bölümü mükemmel olabilir mi yaa :!: :!: :!: Süper bir dizi.Her bölümünde dorukta heyecan ve aynı heyecanla da bir sonraki bölümün bekleyişine giriyoruz.Mükemmel bir dizi,harika yaa.Şimdi bitti ve paylaşmak istedim bu heyecanı.Önümüzdeki bölümü iple çekiyorum,acayip merak ediyorum 8)

Durum:
    mugece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

17.bölüm
    hamdi esyalarını toplar evden gitmek ister.hamiyet teyze ile tartışır.hamdi evden çıkarken akasya gelir.
    Nehir ve oya kahvaltı ederler.deniz elinde ekmeklerle gelir.deniz kahvaltıda nehir’e cd sorar izledinmi diye..
    Hamiyet teyze evden çıkar ve akasya peşine takılır.çıkmadan hamdi’ye mektup yazar.
    Yolda yürürlerken bülent’i görürler.
    Bülent nereye gittiklerini sorar.
    Hamiyet-avrupa birliği dönem başkanını görmeye gidiyoruz.der ve taksiye binerler.
    Oya ve nehir konuşurlar Ferit hakkında.nehir ona
    Nehir-bence o bir şansı hakkediyor der.
    Hamiyet ve akasya takside giderler hamiyet nereye gideceğini bilemez.
    Nehir pasta yaparken deniz gelir ona dünya turundan baseder.
    Oya onları yukardan dinlerken hamdi gelir.
    Hamdi-bir tanesi. Der ve gider.
    Hamiyet teyze takside söföre
    Hamiyet teyze-kırmızı araba ve ceviz ağaçı olan eve gideceğiz der..söför kızar.
    Pelin ve Taner dertleşirler.taner pelin’i teselli eder.
    Deniz salonda fotoğraf makinesi ile oynarken nehir ve oya gelir.akasya’yı sorar.akasya’nın odasına gelirler bulamazlar.akasya onlara not bırakır..akasya ve hamiyet teyze taksiden inerler etrafa bakarlar.
    Pelin ferit’le konuşur..pelin evden çıkar hamdi gelir.evden ayrıldığını söyler.
    Deniz ve nehir bütün evi ararlar ama bulamazlar.tam o sırada oya bağırır buldum diye
    Koşarak yanına gelirler ama oya terliğini bulmuştur.kızar ona nehir.
    Hamiyet teyze akasya’ya simit çalmayı öğretir ve çalarlar iki tane simit.
    Nehir ve oya sokakta yanlış çocuğu akasya sanarlar.
    Yonca ve funda Ferit hakkında konuşurlar.
    Ferit ve hamdi dertleşirler hamdi maket gemileri eller Ferit ona kızar ve sırada funda gelir.
    Nehir,oya ve oğuz hamiyet’in evine gelirler ama bulamazlar.
    Funda ferit’e onu ölzediğiini söyler.
    Ferit-bitti .ben başkısına aşığım ve kötüym yalancıyım.hayatımdaki kadınlara mutsuzluk veriyorum der.
    Bu arada Gökhan ve Zeynep hanım akasya hakkında konuşurlar.
    Nehir,oya ve deniz karakola gelirler.nehir polislerle kavga eder ve polis üçünüde nezahete atar..akasya ve hamiyet parkta eğlenirlr.
    Oya hamdi’yi arar durumu anlatır..
    Hamiyet ve akasya sinemaya gelirler.
    Hamiyet-iki öğrenci verirmisiniz der. Kız onlara bakar güler hamiyet ike tane lolipop verir kıza ama bilet alamaz çıkarlar ordan.
    Oğuz karalola gelir ama çıkaramaz onları bir iki saat sonra Ferit üçünüde çıkarır.nehir onunla soğuk konuşur.
    Akasya ve hamiyet yine eğlenmeye giderler.
    Ferit,nehir,oya,hamdi,oğuz ve deniz pastahaneye gelirlr.ve soruştururalr.ferit ve hamdi ordan çıkar. Oya ve nehir taklitini yaparlar arkalarından
    Akasya ve hamiyet parkta otururlarken bir kadın gelir yanlarına.
    Ferit ve hamdi hamdilerinin evine gelirler ve mektubu görürler..
    Hamiyet akasya ve parktaki kadın yemek yerler hamiyet hamdi’den söz eder kadına.
    Oğuz ise Zeynep hanımlara gider akasya ordamı diye Zeynep de dönüşte oğuz’la pastahaneye gelir.nehir akasya’yı anlatırken Zeynep hanıma Ferit ve hamdi gelir az kalsın akasya’nın kaçtığını söylicekken ortaya yalan atarlar Zeynep hanımda bu yalana kızar ve ordan gider.
    Akşam olmuştur ve akasya korkmaya başlar hamiyet bir ceb teli bulup nehir’i arar.ama tam olarak konuşmadan kapatır teli.
    Ferit hamdi.nehir,oya ferit’lerin evine gelirler hamiyet geldimi diye.
    Hamiyet akasya ile minübüste giderken yol parasını dilenir.
    Yonca funda’ya taktikler veriri ona gaza getirir.
    Akasya ve hamiyet nihayet ferit’in evine gelirler herkez çok sevinir.
    Akasya annesinin ve ferit’in arasına girer.
    Akasya-üçümüz hep birlikte olalım.ben annem ve Ferit amca oya ve hamdi abi hepimiz bu evde olalım.der.
    Tam o sırada kapı çalınır.hamdi kapıyı açar.funda’yı engeller.funda içeriye aşkım aşkım diye girer.nehir funda’yı görünce çok şasırır.funda
    Funda-bu pastacının burada ne işi var der.yoksa o sarı derken
    İçeriye pelin ve Taner girer.taner herkez burada partimi var baba der ferit’e bakarak.nehir çok ama çok şasırır.etrafa bakar .
    17.bölümün sonu.

Durum:
    cyrano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam :) Bir süredir iş güç derken burada yazmayı unuttum valla. Ama diziyi büyük bir ilgi ve sevgiyle izlemeye devam ediyoruz ailecek. Hikaye gittikçe keyifli hale geliyor. 16. bölümün etkisinden çıkmam için 1 hafta geçmesi gerekti. 17 daha hüzünlü olacak derken bir de baktık ki kahkahadan ölüyoruz. Süper bir iş... Ben yayından kalkacağına inanmak bile istemiyorum. Böyle bir şey olursa hiç utanmadan söylüyorum ki bu sadece ve sadece Kanal D yöneticilerinin dangalaklığından olur. Böyle bir diziyi ancak onlar gibi beceriksiz ve halkın isteklerinden bihaber insanlar kaldırabilir. Hakaret ettiğimi düşünüyorsanız bir de dizi kalktıktan sonraki yazımı okuyun. Sevgilerimle...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri