Sayfa 1/8 12345 ... SonSon
40 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bir Dilim Aşk - Sizi diziye çeken ne?

Durum:
    zegan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bir Dilim Aşk - Sizi diziye çeken ne?

Evet arkadaşlar dizinin nesi bizi bu kadar etkiliyor, şahsen ben hayranıyım bu dizinin.Merak ediyorum sizi etkileyen ne? bu diziyi izlemenizi, bu kadar sevmenizi sağlayan nedir?
    İlk ben yanıtlayayım.Beni en çok etkileyen Nehir karakteri, belki aradığım bayan tipi o yani Ferit' in yanındaki diğer kadınlardan farklı oluşu. Tabi bunun yanında dizinin hem komik hem romantik olması diziye hayran olmamı sağlıyor.

Durum:
    semax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herşeyden önce yerli kanallarda seyrettiğim ilk romantik komedi. Bu özelliği beni çok bağlıyor. Entrikalı aşk hikayelerinden pek hoşlanmıyorum açıkcası... Dizinin basit olması, karmaşık hikayeler anlatmaması çok güzel. Dingin ve dinlendirici bir anlatımı var. Bir diğer çeken taraf da senaristleri olsun, oyuncuları olsun dizinin tüm kadrosu son derece içten...

Durum:
    eves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

semax: Herşeyden önce yerli kanallarda seyrettiğim ilk romantik komedi. Bu özelliği beni çok bağlıyor. Entrikalı aşk hikayelerinden pek hoşlanmıyorum açıkcası... Dizinin basit olması, karmaşık hikayeler anlatmaması çok güzel. Dingin ve dinlendirici bir anlatımı var

Bu sözlerine katiliyorum sevgili semax..

Kanli,bicakli entrikali diziler beni yoruyor..

Belki yapim geregide gülmeyi,güldürmeyi/komediyi sevdigim icin dizinin icinde yer alan karakterler beni cekiyor (Hamdi,Funda,Hamiyet) güzel, gercege en yakin masal tadinda bir dizi.

Hayatiniz maddi ve manevi acidan ne kadar güzel ve doyurucu olursa olsun dünyada tek basimiza yasamiyoruz. Disardaki mutsuz ifadeler, hayatin getirdigi bir takim (trafik,is, vs..) yorucu eylemler var, eve gelince cayinla pastanle böyle bir dizi seyretmek icinde sakladigin huzuru yüz üstüne cikarip seni gündelik yasamin stresinden uzak tutmak en güzeli ruhumuz icin, kanaatimce..

Önemli olan da bu degil mi?

Ne diye kanli bicakli dizilerle yorgunlugumuza birde bunu katalim.. Iste insanin icinde mutlu oldugu bir yani, onunla beraber olmak istedigi bir özelligi vardir.. Biri aci cekmeyi, biri stressi, biri entrikayi sever... Bende komik olani, masali ve huzuru severim..

Herkese saygi duymak lazim tabii..
    En güclü firtinalar bile daglari deviremez... Cin Atasözü

Durum:
    Gabriel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin konusu,aşkı işleyişi ve izleyiciğe aktarışı çok başarılı.Gittikçe beni daha çok sarıyor.İlk 2-3 bölümde denk gelirsem seyrediyordum ama artık pazar günlerini iple çeker hale geldim. :) Bu sebeplerin dışında bir sebebim daha var o da;Mustafa Uğurlu :!: Hem çok başarılı bir oyuncu hem de çok etkileyici,karizmatik biri 8) Şu an çok keyif alarak seyrettiğim tek dizi :!: :!:

Durum:
    solitude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 243

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aslında diziyi düzenli olarak izlemiyorum,ama farkı şu diyebilecek kadar gözlemleyebilirim sanırım:

Son zamanlarda moda haline gelen ve özellikle yabancı uyruklu olup uyarlama ile sunulan sit-com dizileri ve ağır aşk,ya da ağır abi dizilerinden farkı;huzurlu ve gününüzün herhangi bir saatini yaşıyor gibi fazla ağdalaştırmadan anlatması..

Komedi var ama; zeka oyunlarıyla ne dedi şimdi bu,gülme efektlerine eşlik edip gülmesem espriyi ıskalamış olur muyum,herkes de bana güler mi? endişesi olmadan,istediğiniz yerde kahkaha atıp ,istediğiniz yerde tebessüm edebiliyorsunuz ya da düşünüyorsunuz..

Aşk da var evet ama ne silahların gölgesinde ne de ağlatacak ya da yoracak derecede girift olmadan tadında,hafif oyunlarla izleyip eğlenceli bulacağınız baymayan bir aşk..

Benim naçizane gözlemlerim bunlar..

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri