Sayfa 91/91 İlkİlk ... 41818788899091
455 sonuçtan 451 ile 455 arası

Konu: Bir Litre Gözyaşı - Bölüm Yorumları

Durum:
    *nurhayat* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    22

Aldığı Beğeni: 57

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Litre Gözyaşı [2018]

Çok güzel bir hikaye yarım kaldı...

Mahir ve Cihan kesinlikle yarım kaldı, Mahir bir kere bile o çok hak ettiği "seni seviyorum"u Cihan'dan duyamadı. Geleceğinde Cihan'a yanındayım sözünü verdi, tutamadı. Hiçbirimiz bir sonraki adımımızda ne olacağımızı bilemiyoruz dedi haklı çıktı. Beş yıl sevdiğin insanı geç, olmadığın bir kimliklesin, olmadığın bir karakterde, olmak istemeyeceğin insana dönüşmüşsün, anıların sana inandırılan değiştirilen gerçeklerin, anlatılana bürünmüş bir haldesin ve bunu sana yapan en yakının seni sevdiğinden uzaklaştırmak için hayatını yalan üzerine kurmuş seni tanıyamamış nerede ne olmak istediğine kulaklar tıkanmış... Baştan beri en çok ona üzüldüm zaten, yakın hissettim de. Cihan'a sevgisini hayranlıkla izledim. Delilikleri, sonrasını düşünmeden yaşamalarını, acabasız, nedensiz sadece salt sevgi ile yan yana oluşlarını çok sevdim. Gözleriyle yaşadıkları aşklarını, beraber dünyaya meydan okumalarını çok sevdim.

Cihan'a baktığımda beş yıl içinde önce çok sevdiğin bir adamı kaybediyorsun sonra canını... Bu süreçte kendi hastalığınla da debeleniyorsun, o kadar güçlü ki ona bu kelime o kadar söylendi ki başka bir durumda düşünemedi bile kendini, güçlü olmak bir süre sonra onun için dayatmaydı belki de. Neşesi, inatçılığı, küçük yaşta yaşadıklarını olgunlukla karşılaması, dik duruşu, yılmaması bir şeyler öğretti belki de.

Benim finalim 13.bölümdür.
    Aileyi, aşkı doya doya bu süreçte de izleyemedim, fakat o küçük sahneler bile çok güzeldi enerjisi çok güzel geçiyordu bana. Hikayesi için başladığım dizi karakter bazlı izlemeye dönüşmüştü, keşke o güzelim hikaye o aile bu noktada bitmeseydi.

Mahir unutamayacağım bir karakter oldu, onun derinliği harcandı maalesef. Keza Mahir ve Cihan da öyle. Umarım Mert Yazıcıoğlu ve Miray Daner'i bir sinema filminde ya da başka hak ettikleri bir senaryoda beraber görürüz.
    Son bölümle ilgili konuşmak bile istemiyorum nasıl başladı nasıl bitti. Bu hale gelmesi nasıl başarıldı şaşkınım.
    Herkesin emeklerine sağlık.
    Konu *nurhayat* tarafından (06-02-19 Saat 02:02 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    mehmetlover (06-02-19)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    972

Aldığı Beğeni: 209

Bahsedilme
    3 Mesaj

En büyük ayıbı hastalığı yok ederek yaptılar seyirciye. Gerçi hiç var olmamıştı ki o hastalık. Dizinin başrolü hastalıktı ama onu gereksiz üçgene kurban ettiler. Son 2 bölüm resmen bitişini haklı çıkardı. İyi ki de bitti diyor insan.

4. Beğenenler;
    SELVERR (09-02-19), Urfatokat15 (15-02-19)

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    4 Mesaj

İyi ki bitti! Hiçbir dizi için bu yorumu yapmamıştım ama Bir Litre Gözyaşı için iyi ki bitti diyorum! Hangi gerekçe ile Mahir'i, Kerem yapıp hikayeyi baştan sona kadar değiştirdiler hiç anlamış değilim.

Halbuki çok iyi bir hikayesi ve çok iyi bir oyuncu kadrosu vardı ama bir türlü senaristler yazamadı! Üzüntüm sadece böyle bir hikayeyi izleyememek ve oyuncuların çabalarının boşa gitmesine üzüldüm...

6. Beğenenler;
    aslanbey09 (23-02-19), Selin (21-02-19)

Durum:
    aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    evim
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    9

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dogru katılıyorum Mahiri neden Kerem yaptılar anlamadım yılbaşı arasından sonra konuyu değiştirdiler Mahir hafızası kaybetti sonra Cihan onu tanıdı Mahir isminin Kerem oldugunu sanıyor amerikada okudugunu sanıyor böyle bir senaryo yazıldı ama uzun ömürlü olmadı keşke Mahir Kerem olmasaydı Mahir olarak kalsaydı Cihan Mahir aşkıyla bir mutlu son yazılsaydı
    Konu aslanbey09 tarafından (23-02-19 Saat 03:24 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    ACABA (26-02-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    873

Aldığı Beğeni: 926

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben mutlu sonları seven biri olarak bu dizinin mutlu bitmesini hiç istemedim çünkü gerçek bir hikayeydi ama bizim senaristler hep dediğim gibi aşk üçgeni zengin çocuk fakir kız dan başka senaryo yazamıyorlar bu dizi de bunun kanıtı zaten bizim izlememiz gereken gencecik bir kızın hastalığıydı nasıl sahneler izleyecektik mesela orginalinde benim içimi acıtan bir sahne vardı Aya hastane de tuvaletti gelir kalkmaya çalışırken yere düşer ve altına kaçırır o sırada Asou gelir Aya yı o halde görünce donup kalır yanına gidip kaldırmak ister Aya gelme diye bağırır sonra annesi gelir çocuğu dışarı çıkarır kızını kaldırır temizler bu sahneyi izlerken gözümden yaşlar dinmedi o kadar hüzünlü ve acı ama bir o kadar da güzel sahneler de vardı ki ama maalesef bizim senaristlerin kapasitesi hastalıkları yazmaya yetmiyor o yüzden bir daha böyle güzel hikayeleri alıp mahvetmezler umarım
    Konu mehmetlover tarafından (24-02-19 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    onurcan (10-03-19)

Sayfa 91/91 İlkİlk ... 41818788899091

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri