Sayfa 17/20 İlkİlk ... 71314151617181920 SonSon
98 sonuçtan 81 ile 85 arası

Konu: Mantık Hataları

Durum:
    Chae Ryung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Kütahya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı esse_m Nickli Üyeden Alıntı
    hadi benden 46. bölümden 2 tane daha
    1. pelinin demiri almaya gelip demir yemeğe götürdüğü zaman boynunda olan şal o esmanın 39 . bölümde esma kulladı hatta anneannesinden kalmaydı şal.
    Arkadaşım şal benimde dikkatimi çekti ama o aynı şal değildi. çünkü ben esmanın şalını çok beğenmiştim ve annemden o şalı örmesini istemiştim bu yüzden defalarca fotoğraflardan o şala baktım. bu günde pelinin şalına dikkat ettim acaba güzel mi diye...
    C:\Documents and Settings\Mcshl\Belgelerim\Resimlerim\sailormoonail  esiimzasgu3.gif

Durum:
    hicran67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ozan'ın yaş problemi benim de dikkatimi çekti yaw bu çocuk bi türlü büyüyemedi gitti nası bi iştir aklım ermedi valla..........ayrıca bu hata çok bariz bi hata yani yapılması çok güç bi hata burda bu kadar insanız bizim dikkatimizi çekti senaristlerin nası çekmiyo hayret doğrusu..........:img-grin2

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hicran67 Nickli Üyeden Alıntı
    ozan'ın yaş problemi benim de dikkatimi çekti yaw bu çocuk bi türlü büyüyemedi gitti nası bi iştir aklım ermedi valla..........ayrıca bu hata çok bariz bi hata yani yapılması çok güç bi hata burda bu kadar insanız bizim dikkatimizi çekti senaristlerin nası çekmiyo hayret doğrusu..........:img-grin2
    Bir yazdığını bir daha okumazsan, o bölüm geçti bir dahaki bölümü ne yazsak diye uğraşırken sanatçının biri şu şöylebu böyle olacak diye seni sıkıştırırsa, aynı anda bir kaç işle uğraşırsan; Seneye çekmeyi planladığın Hırsız Polis dizisini ağırlık verip, onun hazırlığına başlarsan çok kolayca gözünden kaçar.:img-grin2 :img-grin2
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Durum:
    esse_m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu senaristler ki 20 bölüm mantık hatası yapmış . Bunlarda hatamıymış demiyor değilim bazen . O senarist grubunun yazdığı projeyi izlemiyorum , yapım şirketinin hiç bir dizisini izlemiyorum ve yaptıkları işleri bu kadar ticari insanları hiç önemsemeden yapan insanlara inancım yok benim .

Durum:
    hicran67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı trueblue Nickli Üyeden Alıntı
    Bir yazdığını bir daha okumazsan, o bölüm geçti bir dahaki bölümü ne yazsak diye uğraşırken sanatçının biri şu şöylebu böyle olacak diye seni sıkıştırırsa, aynı anda bir kaç işle uğraşırsan; Seneye çekmeyi planladığın Hırsız Polis dizisini ağırlık verip, onun hazırlığına başlarsan çok kolayca gözünden kaçar.:img-grin2 :img-grin2
    evet kesinlikle haklısın cnm insan yaptığı işe gerektiği önemi vermeyince böyle gözden kaçması çok güç hatalar bile bi anda insanın gözünden kaçıveriyor.........ama bi insan bi işi yapıyosa bana göre o işe dört elle sarılıp sadece o işe odaklanmalı sadece o işi en iyi şekilde yapmak olmalı hedefi...... başka bir projeyi elindeki işi bitmeden düşünen senarist de başka bi meslekten biri de o işten verim alamaz:img-yes:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri