Sayfa 9/20 İlkİlk ... 567891011121319 ... SonSon
98 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Mantık Hataları

Durum:
    missryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı first lady Nickli Üyeden Alıntı
    ya bişe sorucam 37.bölümde esma romada pansiyonunda kaldığı kadını ikna etmek için evlilik cüzdanını gösterdiya e bu cüzdan türkçe verilmezmi?yani tam bilemiyorum ama öyle olur heralde her dilde türkiyenin evlilik cüzdanı olmaz heralde dimi?e öyleyse ingilizce bile bilmeyen kadın nasıl anladıki onun evlilik cüzdanı olduğunu hımmmmmmmmmmmm
    bu benimde dikkatimi çekti en sonunda heralde dedim italyanlarla türkelerin evlilik cüzdanı benziyoki kadın anladı...:)
    bişey daha...dünkü bölümde yine selimle esma evlendikleri akşam yemekteyken selim esmaya aldığı yüzüğü esmanın sağ eline taktı ama kendi yüzüğünü sol eline:)ayrıca benim bildiğim evlilik yüzüğü sol ele takılır:)

Durum:
    first lady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    divane aşık gibi yollarda
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı missryan Nickli Üyeden Alıntı
    bu benimde dikkatimi çekti en sonunda heralde dedim italyanlarla türkelerin evlilik cüzdanı benziyoki kadın anladı...:)
    bişey daha...dünkü bölümde yine selimle esma evlendikleri akşam yemekteyken selim esmaya aldığı yüzüğü esmanın sağ eline taktı ama kendi yüzüğünü sol eline:)ayrıca benim bildiğim evlilik yüzüğü sol ele takılır:)
    ya bide esma ertesi gün yüzüğü işaret parmağına taktı insan alyansı oraya takarmı yaaaaaaaa:img-grin2

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cagkan_asn Nickli Üyeden Alıntı
    yaa su derya nerden çıktıı hele maria nın selimin yanına yatmasıı allam git içerde yatt esmada yanlış anadı zatiii deryada selimin ewli olduğunu bilerek onnlla bişiler yasamaya çalışıoduu off her dizide olur böle şeylee bim çok farklıydıı çoooooo....k
    Esma'nınSelim'le yatakta gördüğü Maria idi. Oda sarhoş Selimi eve getirmişti. Şu gereksiz ZİNA olayını gören ve duyan kimse olmadı. Biz zavallı izleyicilerden başka.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Durum:
    cagkan_asn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    | sadaKatin kaLbi |
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yok ben zatii mariann yattını bilioom söledimdeee yawww selişmi dinlemek zorundamıı git ewinee yada git içerde yatt sinir oldumm

Durum:
    disikartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

daha önce fark etmiş olan var mı bilmiyorum ama benim fark ettigim bi kac nokta oldu..selim arhan ın bıcaklayan tinercinin adı 1. sezonda oldukca acık biçimde ve tekrar tekrar ahmet olarak geciyor.ama ikinci sezona geldigimizde tinerci cocugun adı mustafa oluyor.bu senaristler hiç önceden yazdıklarına bakmıyorlar mı acaba?bunu fark edince gercekten diziden kopuyoruz.bı de ozan ın üniversite olayı var.esma roma ya giderken bana üniversite sonuclarını söleyeceksin tamam mı diyor.ama ozan lise 3 e yenı gecmişti.ayrıca esma romaya 3 aylıgına gidecegini biliyordu.zaten ozan sinava girecegi zaman yanı 1 sene sonra ablası istanbul da olcaktı.burada da senaristler kendileriyle celiştiler:img-haha
    beşiktaş

Sayfa 9/20 İlkİlk ... 567891011121319 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri