Sayfa 149/191 İlkİlk ... 4999139145146147148149150151152153159 ... SonSon
953 sonuçtan 741 ile 745 arası

Konu: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 593

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Cevap: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Sahnenin devamiyle ilgili o kadar umutsuzum ki yorum yapasim bile gelmedi aslinda.
    10 dakika süren bakismalardan sonra Demir Züleyha'yi kolundan tuttugu gibi götürecek, o sirada belki Yilmaz birsey diyecek, Cengaver ayaklanip Yilmaz'in üzerine yürüyecek, etrafdakiler araya girecek ve Züleyha coktan gitmis olacak. Halbuki Yilmaz Masaya gelse, Züleyha kalksa, göz göze gelseler, Yilmaz birseyler dese, Züleyha saskinlikla birsey diyemese, Demir Yilmaz'a saldirsa, Yilmaz karsilik verse, o kargasada Hünkar/Cengaver soke olmus Züleyha'yi kolundan tuttugu gibi götürse, Züleyha arkasina bakarken Yilmaz'in Demir'in agzini burnunu kirdigini görse, sahne kararsa ve konakta devam etse fena mi olurdu

Neyseki Züleyha beklenen patlamayi gerceklestiriyor. Umarim bu tartismanin devami gelir ve büyük bir isyana dönüsür, yine odasina gönderilen ve hüngür hüngür aglayan Züleyha görmek istemiyorum.

10. bölüm Carpisma baslamadan önceki son bölüm. 11. bölümde seyirci kaybetmek istemiyorlarsa bölümün ona göre güzel olmasi gerekiyor.

2. Beğenenler;
    mimoza17 (14-11-18)

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    2,903

Aldığı Beğeni: 1,793

Bahsedilme
    29 Mesaj

Yılmaz'ın bu cahil cesareti beni öldürüyor. Zeki ol. Sabırla, aklı başında intikamını al. İntikamını almanı hepimiz isteriz. Uğradığın büyük bir ihanetti. Bunu en güzel şekilde gerçekleştirmen için doğru adımlar atman gerekiyor.

Bölümün en sevdiğim kısmı Yılmaz ile bebeğinin ilk görüşmelerinin yapıldığı sahne oldu. Bebeğin Yılmaz'ın parmaklarını bırakmaması çok iyi düşünülmüştü. Çok duygulandım.

Züleyha'yı sevemiyorum. Ne yapsam sevemiyorum. Oyuncudan kaynaklanıyor bu durum diyeceğim ama oyuncu mu Hamine'ye bağırdı? Züleyha'nın en çok hoşuma giden yanı Haminne'ye yaklaşımıydı. Bu bölümde oda yok oldu.

4. Beğenenler;
    DowneyJr (11-11-18), kirmizi su (11-11-18)

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 543

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bi arkadaşım rep den soru sordu. Rep veremedigim icin burdan yaziyim
    Fekeli merhametinden kaybetti çünkü demirin babasıni çocuğu var diye öldürmedi. Ve sonucunda canı bi evlat yetişti demir gibj
    Demir de öldürdü biliyor. Haksız yere hapis yattı Fekeli. Ilerde bu konuya da girecekler dir. Acaba gerçekte babasını kim öldürdü

6. Beğenenler;
    angelic (12-11-18)

Durum:
    edasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    51

Aldığı Beğeni: 61

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahnenin devamiyle ilgili o kadar umutsuzum ki yorum yapasim bile gelmedi aslinda.
    10 dakika süren bakismalardan sonra Demir Züleyha'yi kolundan tuttugu gibi götürecek, o sirada belki Yilmaz birsey diyecek, Cengaver ayaklanip Yilmaz'in üzerine yürüyecek, etrafdakiler araya girecek ve Züleyha coktan gitmis olacak. Halbuki Yilmaz Masaya gelse, Züleyha kalksa, göz göze gelseler, Yilmaz birseyler dese, Züleyha saskinlikla birsey diyemese, Demir Yilmaz'a saldirsa, Yilmaz karsilik verse, o kargasada Hünkar/Cengaver soke olmus Züleyha'yi kolundan tuttugu gibi götürse, Züleyha arkasina bakarken Yilmaz'in Demir'in agzini burnunu kirdigini görse, sahne kararsa ve konakta devam etse fena mi olurdu

.
    Evet böyle de güzel olurmuş. Şöyle masaya gelince alaycı bir gülüş falan atsa bari ...
    Sanırım şöyle oldu
    Yılmazı gören Züleyha şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi.Cengaver de Yılmazı görünce üstüne atıldı.Demir de fırsattan istifade götürdü. Züleyha araba da kendine gelince Yılmaza gitmek için kendini attı...

Yılmaz Züleyhanın o kadar şaşırmış olduğunu görünce işin içinde bir bit yeniği olduğunu düşünmeli. Öbür türlü olsa da şaşırırdı ama daha çok unatırdı.
    Yılmazın ağlaması... Yönetmen sürekli ağlamaları kesti uzun uzun ağladığını göremedik. Burada uzun tutulsun bari
    ZÜLEYHAAA sonunda ya sonunda. Yılmazı görür görmez Demirin yüzüne kocam o benim diye haykırması. Ben abim yaşıyormuş nasıl haberim yok diye Demire kızacağını düşünürken

YA SEN DAHA ANLAMADIN MI? ANLAMADIN MI?
    YILMAZ BENİM ABİM DEĞİL, KOCAM KOCAM.
    ÖLENE KADAR DA ONU SEVECEĞİM. ANLADIN MI
    ONU SEVECEĞİM ANLADIN MI?

Erken biliyorum ama Yılmaz öğrensin gerçekleri. Züleyha da niye beni kurtarmaya falan gelmedi diye küsmesin bir de onu çekmeyelim.

Yılmazın kafasına yine silah dayıyorlar. 9 canın bitecek az kaldı Yılmaz Fekelinin Yılmazı azarlaması niyeyse hoşuma gitti

Bu arada Fekeli Demirin babasını öldürdü.Ben öyle anladım. Demirin büyümesini beklemiş sonra da öldürmüş hatta pişman değilim demişti

8. Beğenenler;
    mimoza17 (14-11-18), TurkeyStyler (12-11-18)

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 543

Bahsedilme
    5 Mesaj

Öldürdüm dediğini hatırlamıyorum..
    Tekrar bi izliyim Merak ettim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri