Sayfa 190/191 İlkİlk ... 90140180186187188189190191 SonSon
953 sonuçtan 946 ile 950 arası

Konu: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Müjgan çok güzel iyi kalpli ve sevimli bir kız neden sevilmiyor anlamıyorum tamam baş roller beraber olsun istiyor herkes bunu anlıyorum ama bence artık o aşk bitmiş bir aşk yani dediğim gibi ben Müjgan'ı çok seven bir Yılmaz görüyorum üstelik artık kıskanıyor da hal böyle olunca artık Züleyha ya dönmesi çok saçma olur bence bir dizi de farklı olsun Züleyha ya Demirden başka birini getirsinler o da ona aşık olsun yamanlardan kurtulsun keşke Demiri bu kadar kötü yapmasalardı da sonunda ona aşık olsaydı çok daha iyi olurdu ama hep dediğim gibi ne olursa olsun Yılmaz gerçekleri öğrense de Müjgan'ı bırakmasın Müjgan üzülmesin hak etmiyor bence bu bölüm yine bütün sahneleri harikaydı elbiseyi kıskanan Yılmaz çok sevimliydi bir bu dizi de tecavüz eksikti yok diye seviniyordum sevincim kur sağım da kaldı yahu bu kanalın hemen hemen bütün dizilerinde kadına şiddet tecavüz işkence var artık gına geldi yeter ya
    Konu mehmetlover tarafından (14-05-19 Saat 04:58 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    carmilla34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 58

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben de arada bakıyorum diziye yılmaz ve züleyha belki sırlar ortaya dökülüp beraber olurlar diye.hilal'in oyunculugunu çok begenmesem de çift uyumlu.melike'yle karşılaştırıldığında başrol ışıgı daha fazla oyuncunun yan role bu kadar süre ayrılmasına anlam veremiyorum ben de
    müjgan iyi bir kız olabilir ama ben de ikilinin sahnelerinde acayip sıkılıyorum.aradaki kimya çok zayıf.yan rol olarak girmesi kabul edilebilir ancak arkadaşların da dediği gibi senaristler çok abarttı.yılmaz'a her fırsatta müjgan'ı sevdiğini söyletseler de adamın gözlerinde bu aşkın sevginin zerresini göremiyorsun.aşık adam öyle mi bakar öyle mi sever?aşık adamın gözlerinin içi güler sevdiğinin yanında adeta devleşir.inanmadığı şeyleri söyleyen sıkıcı bir heriften başka birşey görmüyorum yılmaz'a bakınca ben. yılmaz'ın soguk tavırlarını hissetsin bu kızcagız ve kendine başka bir yol çizsin .çocugun onu sevdiğini ama sadece bir insan olarak sevdiğini ve hayranlık beslediğini görsün artık.yeter ya. içimiz şişti esas çifti izlemeyi beklemekten

3. Beğenenler;
    edasi (18-05-19)

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    570

Aldığı Beğeni: 611

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uğur çıksan ya keşke diziden. Oyunculuğun köreldi. Nerede eski karakterlerindeki (Tuğtekin mesela) oyunculuğun nerede Yılmaz. Vurulmaktan başka bir olayı yok ki Yılmaz'ın.

Senaryo niye ısrarla bu kadar sinir bozucu. Sanki özellikle güzel bir şeyler yazmayalım çabasındalar.

5. Beğenenler;
    edasi (18-05-19)

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 536

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bi dizi anca bu derece katledilebilirdi
    Züleyha nasıl hamile kalıyor ?? Hani kısır di?? Hamilesin dendiginde Demir in her zamanki donuk bakışları da ayrı Komik. Oyunculuk sıfır senaryo aldı başını gidiyor . Nasıl reyting alıyor ilginç
    Uğur güneşi oldurun de çıksin dizide . Daha kaliteli yapımlar da izleyelim

7. Beğenenler;
    edasi (18-05-19)

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    4,024

Aldığı Beğeni: 2,527

Bahsedilme
    10 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müjgan çok güzel iyi kalpli ve sevimli bir kız neden sevilmiyor anlamıyorum tamam baş roller beraber olsun istiyor herkes bunu anlıyorum ama bence artık o aşk bitmiş bir aşk yani dediğim gibi ben Müjgan'ı çok seven bir Yılmaz görüyorum üstelik artık kıskanıyor da hal böyle olunca artık Züleyha ya dönmesi çok saçma olur bence bir dizi de farklı olsun Züleyha ya Demirden başka birini getirsinler o da ona aşık olsun yamanlardan kurtulsun keşke Demiri bu kadar kötü yapmasalardı da sonunda ona aşık olsaydı çok daha iyi olurdu ama hep dediğim gibi ne olursa olsun Yılmaz gerçekleri öğrense de Müjgan'ı bırakmasın Müjgan üzülmesin hak etmiyor bence bu bölüm yine bütün sahneleri harikaydı elbiseyi kıskanan Yılmaz çok sevimliydi bir bu dizi de tecavüz eksikti yok diye seviniyordum sevincim kur sağım da kaldı yahu bu kanalın hemen hemen bütün dizilerinde kadına şiddet tecavüz işkence var artık gına geldi yeter ya
    Ben de dizinin geldiği noktadan memnun olmayanlardanım.
    BU Gültene t... konusuna ne gerek vardı.
    Ercüment diziye bu amaçla mı gelmişti?
    Kötülüğü yaptı ve öldürüldü..
    Tecavüz, Yılmaz'ın 33. kez vurulması ve Ercüment'in başını taşla ezmesi..
    Dizi 3. sayfa haberi gibi oldu..
    Sonra da tecavüz hiç olmamış gibi davranılmasına ne demeli?
    Sanki kız gribe yakalandı da ''Geçecek, geçecek '' deyince geçecek..
    Öncelikle kız hamile kalabilir, ona ne tedbir alındı?
    Yaşadığı onca psikolojik travma ne olacak?
    Bu nasıl saçma bir senaryo?
    Diziyi bu kadar saçmalatmadan ilerlemenin başka bir yolu yok muydu?

9. Beğenenler;
    edasi (18-05-19), mehmetlover (23-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri