Sayfa 21/52 İlkİlk ... 1117181920212223242531 ... SonSon
257 sonuçtan 101 ile 105 arası

Konu: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Geçmişte Hünkar ve Fekeli birbirlerini çok sevmiş ama birbirlerine açılamamışlar. Tam böyle sevgili olacak gibilerken de Hünkar'ı başka bir adamla evlendirmişler. Çukurova'nın en büyük ve en köklü ailelerinden birisine gelin olmuş. Hünkar Yaman. Fekeli de yoluna devam etmiş evlenmiş. İki tane çocuğu olmuş. Fakat ailesini kaybettiği için şu anda tutunacağı tek dal Yılmaz. Onu oğlu yerine koydu. Yılmaz'ın bu hayattaki şansı Fekeli. Ona baba sevgisi verdi, her şeyini paylaştı. Hünkar konusunda duruma Yılmaz'ın gözünden bakamıyor. Çünkü adam aşık. Hünkar'a kötü kadın rolünü konduramıyor. Kaldı ki Hünkar salt kötü kadın değil dizide. Yardım ettikleri, pişman oldukları da var. Yani Hünkar ve Fekeli'nin bir çocuğu çıkmaz da belki Züleyha ya da Yılmaz Fekeli'nin çocuğu çıkabilir. Hani kurtulmuş ve başka aile sahip çıkmış olabilir. Züleyha mesela Fekeli'nin kızı olsa Demir damadı Adnan torunu oluyor. O zaman ortalık karışır. Tabi böyle bir şey mümkün mü bilemiyoruz. Züleyha'nın ailesini görmedik dizide Yılmaz'ın da. Züleyha daha kimsesiz olduğu için aslında Fekeli ile baba-kız olmaları iyi konu çıkarırdı. Hünkar ile dünür oluyor. Demir de öyle bağırıp çağıramaz adama. İşte sulh sebebi.

Yılmaz'ın Müjgan'ı da alıp oraya taşınması Demir'i değil Züleyha'yı üzer öyle de olmuş. Müjgan'ın nispet halleri de yakışmıyor. Kimi kandırıyor ki kocası Züleyha da Züleyha diye Demir'e düşman. Yoksa bal gibi de bırakmıştı Demir ile uğraşmayı. Müjgan ile mutlu mesut yaşıyordu. Ne zaman mektubu okudu. Aşkı ve düşmanlığı depreşti. Yılmaz'a haklı dememiz için evli olmaması lazım. Evli, bir çocuk bekliyor uğraştığı şeylere bak. Züleyha desek bir Demir'i seviyor bir Yılmaz'a aşık. Yılmaz nasıl Müjgan'ı seviyorsa Züleyha da Demir'i seviyor. Kıyamıyor, vicdan yapıyor, ona bir şey olunca endişe ediyor, çocuğuna babalık yapmasını da seviyor. Adnan ile her ilgilendiğinde Züleyha mutlu oluyor. Çünkü kendi çocuğu olmadığını bildiği halde bu sevgiyi gösterdiğini biliyor. Kimse ona Adnan'a sahip çık demedi. Hünkar ve Züleyha bu oyunu kurdu daha çok Hünkar. Züleyha da kabul etti. Demir'e yutturmaya çalıştılar. Demir yutmamış. Züleyha da Yılmaz kurtulsun diye kabul etti hem de Hünkar ikna etti. Müjgan'ı böyle görünce de aklına kendi yaşadıkları gelip ağlıyor. Yani o da hamileydi ama çocuğun gerçek babası hapisteydi, başkasıyla evlenmek durumundaydı. Heyecanını bile yaşayamadı. Haklı tabi ama şimdi yine bir çocuğu olacak. Onun için hiç heyecan duyduğunu da görmedik. O da Züleyha'nın çocuğu. Aşkı bu kadar anneliğin önünde tutması da yakışmıyor. Yılmaz bile babalığının önünde tutmadı kaçmadı. Züleyha'nın hala ağlayıp Yılmaz peşinde koşması saçma. Tepkisini çok önce göstermeliydi. Gidip her şeyi anlatmalıydı. Evlenene kadar aklın neredeydi yani. Müjgan da kendi hayatını mutluluğunu düşünecek tabi. Hikaye bu karman çorman ilişki ve olaylar dahilinde devam eder. Sezon finali konusu da Yılmaz'ın Adnan'ı öğrenmesi olur.

2. Beğenenler;
    mimoza17 (25-11-19)

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 261

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmişte Hünkar ve Fekeli birbirlerini çok sevmiş ama birbirlerine açılamamışlar. Tam böyle sevgili olacak gibilerken de Hünkar'ı başka bir adamla evlendirmişler. Çukurova'nın en büyük ve en köklü ailelerinden birisine gelin olmuş. Hünkar Yaman. Fekeli de yoluna devam etmiş evlenmiş. İki tane çocuğu olmuş. Fakat ailesini kaybettiği için şu anda tutunacağı tek dal Yılmaz. Onu oğlu yerine koydu. Yılmaz'ın bu hayattaki şansı Fekeli. Ona baba sevgisi verdi, her şeyini paylaştı. Hünkar konusunda duruma Yılmaz'ın gözünden bakamıyor. Çünkü adam aşık. Hünkar'a kötü kadın rolünü konduramıyor. Kaldı ki Hünkar salt kötü kadın değil dizide. Yardım ettikleri, pişman oldukları da var. Yani Hünkar ve Fekeli'nin bir çocuğu çıkmaz da belki Züleyha ya da Yılmaz Fekeli'nin çocuğu çıkabilir. Hani kurtulmuş ve başka aile sahip çıkmış olabilir. Züleyha mesela Fekeli'nin kızı olsa Demir damadı Adnan torunu oluyor. O zaman ortalık karışır. Tabi böyle bir şey mümkün mü bilemiyoruz. Züleyha'nın ailesini görmedik dizide Yılmaz'ın da. Züleyha daha kimsesiz olduğu için aslında Fekeli ile baba-kız olmaları iyi konu çıkarırdı. Hünkar ile dünür oluyor. Demir de öyle bağırıp çağıramaz adama. İşte sulh sebebi.

Yılmaz'ın Müjgan'ı da alıp oraya taşınması Demir'i değil Züleyha'yı üzer öyle de olmuş. Müjgan'ın nispet halleri de yakışmıyor. Kimi kandırıyor ki kocası Züleyha da Züleyha diye Demir'e düşman. Yoksa bal gibi de bırakmıştı Demir ile uğraşmayı. Müjgan ile mutlu mesut yaşıyordu. Ne zaman mektubu okudu. Aşkı ve düşmanlığı depreşti. Yılmaz'a haklı dememiz için evli olmaması lazım. Evli, bir çocuk bekliyor uğraştığı şeylere bak. Züleyha desek bir Demir'i seviyor bir Yılmaz'a aşık. Yılmaz nasıl Müjgan'ı seviyorsa Züleyha da Demir'i seviyor. Kıyamıyor, vicdan yapıyor, ona bir şey olunca endişe ediyor, çocuğuna babalık yapmasını da seviyor. Adnan ile her ilgilendiğinde Züleyha mutlu oluyor. Çünkü kendi çocuğu olmadığını bildiği halde bu sevgiyi gösterdiğini biliyor. Kimse ona Adnan'a sahip çık demedi. Hünkar ve Züleyha bu oyunu kurdu daha çok Hünkar. Züleyha da kabul etti. Demir'e yutturmaya çalıştılar. Demir yutmamış. Züleyha da Yılmaz kurtulsun diye kabul etti hem de Hünkar ikna etti. Müjgan'ı böyle görünce de aklına kendi yaşadıkları gelip ağlıyor. Yani o da hamileydi ama çocuğun gerçek babası hapisteydi, başkasıyla evlenmek durumundaydı. Heyecanını bile yaşayamadı. Haklı tabi ama şimdi yine bir çocuğu olacak. Onun için hiç heyecan duyduğunu da görmedik. O da Züleyha'nın çocuğu. Aşkı bu kadar anneliğin önünde tutması da yakışmıyor. Yılmaz bile babalığının önünde tutmadı kaçmadı. Züleyha'nın hala ağlayıp Yılmaz peşinde koşması saçma. Tepkisini çok önce göstermeliydi. Gidip her şeyi anlatmalıydı. Evlenene kadar aklın neredeydi yani. Müjgan da kendi hayatını mutluluğunu düşünecek tabi. Hikaye bu karman çorman ilişki ve olaylar dahilinde devam eder. Sezon finali konusu da Yılmaz'ın Adnan'ı öğrenmesi olur.
    Dizi sektöründe çok olab şeyler, 1 bölüm öncesiniş hatırlamazlar. Sarhoştu beraber oldu olur, Fekelinin oğlu kızı çıkar. Hele bu senaryoda herşey olur.

Ama en olmaması gerekn şey böyle suçluların cezasız kalması. Allah aşkına Züleyha demirin neyini sevecek, teccavüzünü mü uyguladığı şiddeti mi, çocuğunu kaçırmasını mı, fiziksel ve psikolojik şiddetin mi? neyin minneti olacak. Çocuğu gerçek babasından ayırmasını mı?

Dizide tam iyi insan yok en büyük eksik. FEkeli de şerminin eşi de(adını unuttum) iyi insan değil. laflar dağ gibi icraat sıfır. Hele fekeli basiretsizin teki. Yaptığı ve dediği tutmuyor.

Müjgan büyük ihtimalle melike hanım gerçekten hamile gidici. Müjgan adananı öğrenecek. züleyha ile aynı anda doğuma girecek ölecek. Züleyha'nında bebeği ölecek o olacak.

Diziyi artık tv den izlemiyorum atlayarak izliyorum, Murat beyin şiddet olayından dolayı, ama en iyi anladığım senarist geçen sezon bile Yılmaza öğrendirmeyecekti zorlu evlenmeyi. Şu anda işin içinden çıkamıyor.

Züleyha da yılmaz da beraber olamaz bence, onca yaşananlardan sonra ikisininde hayatını kurması gerek, ama başka insanlarla. Bu demir veya Müjgan olmaz.

Ve kötülerin artık ceza alması lazım, gaffurdu demir di hünkardı. Çünkü küçük entrika değil yada yaptıklarından pişman değiller. En ağır şekilde ceza almalılar.

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    956

Aldığı Beğeni: 707

Bahsedilme
    2 Mesaj

Son iki bölümü sinir olarak izliyorum senaryo da bir hata mı oyuncu da mı hata
    Züleyha ve Yılmaz dan son iki bölümdür iyice nefret ettim
    Züleyha ve Demir Feke linin evine misafir gidiyorlar Hünkar ve Fekeli olmayacak duaya amin diyorlar
    Demir Züleyha Yılmaz ve Müjgan bir araya gelse ne olacak gelmese ne olacak
    daha bir hafta önce kaçma planı yapan bunlar değil mi? madem Hünkar ve Fekeli her şeyi biliyorken neyin kafası bu
    Yılmazın o ortamda şimdi evlenmiş karısı hamile iken eski defterleri karısının yanında açmak ne demek
    İşte sen benim karımı elimden aldın yok ben onu sana emanet etmiştim vs
    Orada o konuşmayı yapmaya gerek var mı? her koca tepki gösterir Demir ne kadar haksız olsada,
    Müjgan orda aslında terketip gitmesi lazım dı Yılmazı
    Adam hala Züleyhayı seviyorum demek istedi
    Züleyha ve Müjgan iki salak hala bu Yılmazın nesini seviyor anlamış değilim
    Adam yeri geliyor Müjgan'ın koluna girip nispet yapıyor boş yalnız yakaladı mı Züleyha'ya kur yapıyor
    Züleyha hala aklı utanmadan Yılmaz da bu artık aşk meşk filan değil seviyesizlik
    Müge Anlıya çıkıp ta her kocadan bir çocuk yapıp da evliyken başka adamla kırıştıran ama namus abidesi geçinen kadınlardan farkı yok
    Her aşık olan evleniyor mu yada birleşiyor mu bir şekilde kader sizi ayrı düşürmüş
    İkinizde evlisiniz başka hayatlar yaşarken Züleyha'nın hala Yılmaz ve Müjgan'ı görüp gidip dr un omuzunda ağlaması
    Onun onu teskin etmesi Yılmaz seni çok seviyor üzülme diye ya sen Müjgan'la birlikte çalışıyorsun sözde dost arkadaşsınız onu da Yılmaz seni seviyor diye avutuyorsun birde demez mi Yılmazın içi kan ağlıyor emin ol Yılmazın kalbi seninle dolu demeye ne gerek var
    Züleyha sanki Yılmaz ve Müjgan'ı elele görünce ağlıyor bunlar zaten evli
    Aynı yatakda yatıyorlar çocuk yapıyorlar Züleyha Yılma zseni seviyorum der bakarsın Müjgandan 2.çocuğu yapar ilerde
    Demir hataları çok olsa da en azından aşk konusunda tutarlı gidip başka kadınlarla kırıştırıpta Züleyha büyükaşkım diye gezmiyor
    Senaryo bence çok yanlış yazılmış bu kadar saçma sapan ilişki içinde ki züleyha ve Yılmaz acayip namus abidesi yazılıyor
    Fekeli karakteri de boş boş konuşuyor bir sürü süslü ağdalı boş laflar
    Kerem Alışık da oyunculuk da babasının kötü taklidinden bir adım ileri gidememiş
    Zaten yazılan karakter çok konuşan süslü laflar eden sürekli imalı ironi yapan bir adam
    Kerem Bey de o konuşmaları ağır ağır şiir okur gibi uzata uzata konuşuyor izlerken daral geliyor
    sürekli aynı şekilde hiç bir değişiklik yok hep aynı konuşma tarzı
    Behice hanım çok haklı Fekeli Yılmazın yaşadığı haytamı tek dertleri intikam vs yazık dr kız da heba oluyor bunların arasında
    Yılmaz gittikçe iğrenç bir karakter oluyor en sonunda elinde kimse kalmayacak
    Züleyha hiç sanmıyorum ya nefret etmesi gerek
    Müjgan terk edecek Fekelide artık babalık etmeyecek ona

5. Beğenenler;
    mehmetlover (24-11-19), mimoza17 (25-11-19)

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 261

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı suzican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son iki bölümü sinir olarak izliyorum senaryo da bir hata mı oyuncu da mı hata
    Züleyha ve Yılmaz dan son iki bölümdür iyice nefret ettim
    Züleyha ve Demir Feke linin evine misafir gidiyorlar Hünkar ve Fekeli olmayacak duaya amin diyorlar
    Demir Züleyha Yılmaz ve Müjgan bir araya gelse ne olacak gelmese ne olacak
    daha bir hafta önce kaçma planı yapan bunlar değil mi? madem Hünkar ve Fekeli her şeyi biliyorken neyin kafası bu
    Yılmazın o ortamda şimdi evlenmiş karısı hamile iken eski defterleri karısının yanında açmak ne demek
    İşte sen benim karımı elimden aldın yok ben onu sana emanet etmiştim vs
    Orada o konuşmayı yapmaya gerek var mı? her koca tepki gösterir Demir ne kadar haksız olsada,
    Müjgan orda aslında terketip gitmesi lazım dı Yılmazı
    Adam hala Züleyhayı seviyorum demek istedi
    Züleyha ve Müjgan iki salak hala bu Yılmazın nesini seviyor anlamış değilim
    Adam yeri geliyor Müjgan'ın koluna girip nispet yapıyor boş yalnız yakaladı mı Züleyha'ya kur yapıyor
    Züleyha hala aklı utanmadan Yılmaz da bu artık aşk meşk filan değil seviyesizlik
    Müge Anlıya çıkıp ta her kocadan bir çocuk yapıp da evliyken başka adamla kırıştıran ama namus abidesi geçinen kadınlardan farkı yok
    Her aşık olan evleniyor mu yada birleşiyor mu bir şekilde kader sizi ayrı düşürmüş
    İkinizde evlisiniz başka hayatlar yaşarken Züleyha'nın hala Yılmaz ve Müjgan'ı görüp gidip dr un omuzunda ağlaması
    Onun onu teskin etmesi Yılmaz seni çok seviyor üzülme diye ya sen Müjgan'la birlikte çalışıyorsun sözde dost arkadaşsınız onu da Yılmaz seni seviyor diye avutuyorsun birde demez mi Yılmazın içi kan ağlıyor emin ol Yılmazın kalbi seninle dolu demeye ne gerek var
    Züleyha sanki Yılmaz ve Müjgan'ı elele görünce ağlıyor bunlar zaten evli
    Aynı yatakda yatıyorlar çocuk yapıyorlar Züleyha Yılma zseni seviyorum der bakarsın Müjgandan 2.çocuğu yapar ilerde
    Demir hataları çok olsa da en azından aşk konusunda tutarlı gidip başka kadınlarla kırıştırıpta Züleyha büyükaşkım diye gezmiyor
    Senaryo bence çok yanlış yazılmış bu kadar saçma sapan ilişki içinde ki züleyha ve Yılmaz acayip namus abidesi yazılıyor
    Fekeli karakteri de boş boş konuşuyor bir sürü süslü ağdalı boş laflar
    Kerem Alışık da oyunculuk da babasının kötü taklidinden bir adım ileri gidememiş
    Zaten yazılan karakter çok konuşan süslü laflar eden sürekli imalı ironi yapan bir adam
    Kerem Bey de o konuşmaları ağır ağır şiir okur gibi uzata uzata konuşuyor izlerken daral geliyor
    sürekli aynı şekilde hiç bir değişiklik yok hep aynı konuşma tarzı
    Behice hanım çok haklı Fekeli Yılmazın yaşadığı haytamı tek dertleri intikam vs yazık dr kız da heba oluyor bunların arasında
    Yılmaz gittikçe iğrenç bir karakter oluyor en sonunda elinde kimse kalmayacak
    Züleyha hiç sanmıyorum ya nefret etmesi gerek
    Müjgan terk edecek Fekelide artık babalık etmeyecek ona
    Bak kızacaksın ama bu Demir haklı çıkarma şeyi. Demir yaptı ama aşık diğer versiyonu. Siz gözünüzde Demir aklayıp herşeye haklı vermeye getirmişsiniz. Demirin küçük hataları olsa tamam ama ne yazık ki yok. Yılmaz katilse Demir tecavüzcü dolandırıcı katil. Yılmazı tutmuyorum dizide tuttuğum yok çok şükür. Ama Yılmaz şerefsiz karısı yanında karıştırıyor Demir ne yapsın hiç benlik değil.

Bırakın pişman olmayan tecavüzcüyü katili onu bunu aklamayı. Demirin ki aşk hiç değil takıntı zati onu da kabul edin.

Şunu da ekleyim Demir-züleyha için diyorum. çocuğunu kaçırmış, tecavüz etmiş, sevdiğini öldürmeye kalkışmış. Yeni hayatı var alışsın evli ne saçma düşünceler. Züleyha Demire alışamaz. Demirin cezasını çekmesi lazım. yapmayın allah aşkına.

Siz tecavüze uprasanız, sevdiğiniz vurulsa veya elinizden alınsa kader diye alışacakmısınız. Birşey yapmayacak mısınız?

Bu arada herkes yaptığının cezasını çekmesi lazım. Züleyha ve Yılmaz yeterince çekti bence şimdi sıra diğerlerinde. Cezasını çektikten sonra herkesin bir hayatı olabilir.

Bak Murat ünalmışı sevebilirsiniz lafım yok ama en fazla adama zarar veriyorsunuz yer gök aşk, deli gönül şimdi de bir zamanlar çukurova. 3 dizisi 3 kavga. Adam benzer roller oynayıp aman paşam denildikçe ne yazık ki karakterlere dönüyor.
    Konu daemon tarafından (24-11-19 Saat 19:10 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı daemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizi sektöründe çok olab şeyler, 1 bölüm öncesiniş hatırlamazlar. Sarhoştu beraber oldu olur, Fekelinin oğlu kızı çıkar. Hele bu senaryoda herşey olur.

Ama en olmaması gerekn şey böyle suçluların cezasız kalması. Allah aşkına Züleyha demirin neyini sevecek, teccavüzünü mü uyguladığı şiddeti mi, çocuğunu kaçırmasını mı, fiziksel ve psikolojik şiddetin mi? neyin minneti olacak. Çocuğu gerçek babasından ayırmasını mı?

Dizide tam iyi insan yok en büyük eksik. FEkeli de şerminin eşi de(adını unuttum) iyi insan değil. laflar dağ gibi icraat sıfır. Hele fekeli basiretsizin teki. Yaptığı ve dediği tutmuyor.

Müjgan büyük ihtimalle melike hanım gerçekten hamile gidici. Müjgan adananı öğrenecek. züleyha ile aynı anda doğuma girecek ölecek. Züleyha'nında bebeği ölecek o olacak.

Diziyi artık tv den izlemiyorum atlayarak izliyorum, Murat beyin şiddet olayından dolayı, ama en iyi anladığım senarist geçen sezon bile Yılmaza öğrendirmeyecekti zorlu evlenmeyi. Şu anda işin içinden çıkamıyor.

Züleyha da yılmaz da beraber olamaz bence, onca yaşananlardan sonra ikisininde hayatını kurması gerek, ama başka insanlarla. Bu demir veya Müjgan olmaz.

Ve kötülerin artık ceza alması lazım, gaffurdu demir di hünkardı. Çünkü küçük entrika değil yada yaptıklarından pişman değiller. En ağır şekilde ceza almalılar.
    Demir evlendikten sonra Züleyha ile birlikte oldu dizinin başlarında. Züleyha Demir ile birlikte olmaya mecburdu. Çünkü Adnan'ın Demir'in çocuğu olduğuna inandırması gerekiyordu. Başta buna yanaşmadı. Sonra çocuğunun geleceği için tamam dedi. Demir'e ben seni istemiyorum karın olmayacağım demedi. Yani onay verdi ve oturdu nikah masasına. Demir ile birlikte oldu. 1 ay sonra da hamileyim dedi. Hünkar tamam şimdi diyebilirsin dedi. Yani bunlar Demir'i kandıracakken Demir her şeyin farkındaymış. Zaten Yılmaz ona söylemişti. Demir için çok geçti. Çünkü çoktan aşık olmuş ve Züleyha'dan ayrılamayacak hale gelmişti. Başkasının sevgilisini alması hiç ama hiç doğru bir şey değil. Zaten yanlış olduğunu kendisi de biliyor ama yediremiyor. Yılmaz bağıra çağıra söylediğinde sinirlenmesi de bu yüzden. Yılmaz bu konuda haklı lakin O da Müjgan ile evlenerek aslında bu defterin kapandığını gösterdi sonra mektup ile yeniden açtı.

Züleyha çaresizlikten Hünkar'ın oğlu Demir ile evlendi. Yılmaz'ın öldüğü haberi gelince sarsıldı. Çocuğu olduğu için kurmuş olduğu oyunu dağıtmadı. Onun yerine Demir ile mutlu olmaya çalıştı. Hatta ona gerçeği söylemek istedi Hünkar durdurdu. Demir de habire aşk acısı çekti evli olmasına rağmen ama kendi etti kendi buldu. O zaman aşıkları ayırmayacaktın. İnsan olarak sevdiğin kadına yardım edecektin. İstediği her şeyi elde etmeye alışmış bir adam da böyle karşılıksız yardım etmedi. Evlenmek istedi. Züleyha ve Demir arasındaki ilişki çok karmaşık. Züleyha istese Yılmaz'a gerçekleri söylerdi. Her zaman hapis değildi ya. Adnan'ı bile söylemedi. Kaçınca söyleyecekmiş. Daha da söylemez. Bu nedenle bu gerçek sezon finaline kalır. Aslında senarist yazdığı kötülüklere bir ceza yazıyor kendince kimse tam anlamıyla mutlu olamıyor. Yılmaz evli olmasaydı, dediklerini yapabilirdi. Yani Demir'in çocuğunu kendisi büyütebilirdi. Bu da Yamanlara büyük bir ceza olabilirdi. Yine Züleyha ve Yılmaz cefa çekiyor. Bu nedenle finale doğru belki hak ettikleri ve yaşayamadıkları mutlu aile tablosunu bulabilirler. Dizi için sorun yazıyorlar hep Züleyha ve Yılmaz karakterlerine.

Dizinin sonunda çocukları büyümüş olarak izletebilirler. O kadarını bilmiyorum ama finale kadar çekişmeler ve kavgalar olacak dizinin uzun seneler devam edebilmesi için.
    Konu elitay88 tarafından (24-11-19 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri