Sayfa 33/34 İlkİlk ... 23293031323334 SonSon
167 sonuçtan 161 ile 165 arası

Konu: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    243

Aldığı Beğeni: 252

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Baktım diziyi kim yazıyor Yıldız Tunç Su Ersöz Derem Çıray denilen kadınlarmış.

Kafa tam bu hafta için olay olaydaki ayşe D. kafası. tecavvüzcü olabilir, bir sürü sucu olabilir ama o insanı kötü yapmaz. Demir güzellemesi başka adı olamaz. yardım eden Kadir Şeker gibi burada da yılmaz suçlu kafa tam o kafa.

Böyle kadınlardan cidden utanıyorum, bak kötü karakter yazarsın ama kötülüğü bilirsin methiyeler düzmezsin.Demir şerefsiz, katil ve namussuz. Bunu iyi güzel zeki göstermekten vazgeçse artık kötülük yapan cezasını çekse, mazlumlara bulaşmasan.

Bu arada Demir Yılmaz değil bu kibri bitirecek en çok ben bilirim kibri.

2. Beğenenler;
    Heartfilia (14-02-20)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    368
    Verdiği Beğeni
    190

Aldığı Beğeni: 630

Bahsedilme
    28 Mesaj

Karakterlerin celiskili yazildigi yeni birsey degil ama bence bu bölüm dizi bu konuda zirveye yerlesti.
    Behice'nin "ne istiyorsun?" sorusuna "kocami istiyorum, cocugumuza baba olsun istiyorum, bizi birakmasin istiyorum, beni sevsin istiyorum" diyen Mügan, sonra inadi tutan ve kocasiyla züleyha'yi yakalamak icin kameraya kosan yine Müjgan. Artik öyle bir noktada ki, Yilmaz'i istemiyor, hakli cikmak istiyor. Deli muamelesi gördükce deli olmadigini ispatlamak istiyor. Kuskulanmakta ve süphelenmekte hakli ama kafasinda büyüttügü bu mesele onu tam da istemedigi notkaya götürüyor: ayriliga. Yilmaz'in da bunca olaydan sonra Züleyha'nin aradigini saklamasi da sacma oldu. Kulübeye Müjgani da götürebilirdi. Simdi hakliyken haksiz duruma düstü…

4. Beğenenler;
    elitay88 (Dün), Heartfilia (14-02-20), suzican (19-02-20)

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    243

Aldığı Beğeni: 252

Bahsedilme
    3 Mesaj

Cidden senaristtin bir amacı bir konusu yok, yazarın ekşin gider bu olur döönem izlenir kafasında.

Bak gel beni dinle sen Demir-Yılmaz kardeş olsun, Adnanı zati manyak anlatıyorlar, bu fekeliden diye kendi çocuğunu vermiş olsun. O zaman sana bir sezonluk hikaye çıkar. Böyle dost düşman dosy arkadaş kuzen o bu olmuyor :)

6. Beğenenler;
    TurkeyStyler (21-02-20)

Durum:
    Heartfilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    312

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bu bölümle birlikte Müjgan kendi ayağına sıkmıştır. Bir karakterin kişiliği bu kadar değişebilirdi
    Züleyha'nın "hadi bizde yakın olalımm " sözleri gram samimi olmamak ile birlikte Müjgan'ın tek kötü olarak Züleyha'yı görmesi ayrı komik Mesela eşine hesap sorabilirsin değil mi ? Fakat haayııır o kocişi , o kanmıştır Züleyha'ya
    Kendi aklınca Züleyha'yı öldürtmeye çalışıyor. Benim gördüğüm bu.Fakat yaptığı şeyler Yılmaza daha çok zarar veriyor hatta ölümüne de sebep olabilir. Bu takıntısıyla artık o da kolay .
    Savaş açmış

8. Beğenenler;
    daemon (21-02-20), TurkeyStyler (21-02-20)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    368
    Verdiği Beğeni
    190

Aldığı Beğeni: 630

Bahsedilme
    28 Mesaj

Müjgan enteresan bi hal aldi. Sonu nereye varacak merak ediyorum…
    Yabanci dizi olsaydi Demir Yilmaz'i öldürür Müjgan da Züleyhayi suclayip sözde intikam almak icin daha cok kontrolünü kayberderdi.
    Yerli olunca insan kestiremiyor. Ama uzun vaadede Yilmazdan ayrilmasi kacinilmaz. Gecenlerde de yazdigim gibi artik Yilmazi istemiyor, hakli cikmak istiyor. Sonunda hakli cikacak ama evliligi pahasina…

Züleyha'nin Müjgan'in pesinden kosmasina gerek yok. Düsman esleri barissin ama bu onlari ilgilendirmez, ailecek bir araya gelip cay kahve icmeyecekler sonucta. Mecburi ittifak.
    Konu TurkeyStyler tarafından (21-02-20 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    daemon (21-02-20), suzi67 (21-02-20)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. TurkeyStyler

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri