Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
19 sonuçtan 16 ile 19 arası

Konu: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    939

Aldığı Beğeni: 1,011

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Fragmanı beğenmedim tabi ki Müjgan ile Yılmazcı olarak Müjgan yine ağlıyor hiçte hak etmediği halde üzülen o olacak maalesef keşke bu dizi de şu klişe baş roller mutlaka birleşir olmasaydı Züleyha'nın çektikleri evet kolay değil ama bana göre artık Yılmaz Züleyha aşkı diye bir aşk kalmamış biri bölümler boyunca başka bir kadının peşinde koşmuş diğeri başka bir adamdan hamile kalmış şimdi buna aşk mı deniyor yani rezil edilmiş bir hikayeyi yine başlatmak saçmalık bence şöyle olsun Yılmaz Müjgan'ı seviyor zaten bırakmaz gerçekleri öğrense bile bırakırsa zaten Yılmazın adamlığı yerle bir olacak benim gözümde Züleyha da çocuğu aldırırsa da demirden kaçsın Yılmaz ona da yardım etsin çocuğuna da sahip çıksın Züleyha da kendine bir hayat kursun kendi ayakları üstünde durabilen bir kadın olsun böylece farklı bir dizi olmuş olur
    Konu mehmetlover tarafından (05-09-19 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 582

Bahsedilme
    26 Mesaj

Fragman cok iyi olmus. Kurgu cok basarili.
    Gercegi ögrenen Yilmaz solugu Hünkar'in yaninda aliyor ve kargasada silah patliyor. Hünkar ve Yilmaz önceden vuruldular bile, sira Fekelide. Tabutta götürülen büyük ihtimalle Cengaver. Vuruldugu da gösteriliyor. Yaman yargilaniyor gibi ama neden? Yaptigi tüm suclar üst üste eklense idam cikar. Sermin'in konagini yaktigi icin olabilir.

Gecenlerde orjinal filmdeki sonu merak ettim ve internetten okudum. Filmin ana hikayesi ve önemli gelismeler dizide de islendigi icin sonu da benzer olabilir:
    Spoiler İçermektedir

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezon yayın tarihi belli oldu!
    Ranini tv

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın ikinci sezonunun yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın paylaştığı dizi yeni sezonuyla 19 Eylül Perşembe günü ekranlara geri dönüyor.

atv ekranındaki ilk sezonunda Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan ve yayınlandığı 35 hafta boyunca reytinglerde birinciliği kaptırmayan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, sezon boyunca oyuncularına birçok ödül kazandırmasının yanı sıra, uluslararası arenada da büyük ilgi gördü ve bugüne dek 15 ülkeye satıldı.

Durum:
    0k3v1n0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Neptune/Capeside
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

İlk sezon çok iyiydi ve tamamen sürpriz yumurta gibiydi, bir anda geldi ve ratinglerin zirvesine oturdu. Şahsen ben de izlerken keyif alıyordum, ana karakterler harici Şermin, Gaffur, Saniye, Gülten, Haminne gibi yan karakterlerin de zenginliği bu diziyi güzelleştirdi. Sezon sonuna doğru sıktılar biraz, o yüzden ikinci sezon konusunda tereddütlüyüm. Neler anlatacaklar, nasıl olacak vb. Fekeli karakterinde Kerem Alışık ve Hünkar rolünde Vahide Gördüm dizinin en iyi performanslarını sergiliyorlar. Hilal Altınbilek önceki oynadığı dizilerden bile daha genç ve güzel görünüyor bu arada ama karakterini hiç sevmiyorum. Umarım ikinci sezonda fazla saçmalamazlar ve tadında bırakırlar.

5. Beğenenler;
    Cemned (14-09-19)

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (1 üye ve 4 konuk)

1. kaankar

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri