Sayfa 1/4 1234 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    216
    Verdiği Beğeni
    829

Aldığı Beğeni: 1,127

Bahsedilme
    63 Mesaj

Standart Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık mesaj sınırına yaklaştığı için kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.
    Lütfen mesaj yazım kurallarına dikkat edelim.

Önceki Konu
    17.10.2015
    23.05.2018

Beni Eleştir ---> mum

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    939

Aldığı Beğeni: 1,011

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Zamanlar Çukurova - Bölüm Yorumları

Vallah bence bu sefer demir kendi çocuğunu istemeyecek tabi eğer Züleyha hamileyse demir yine yılmazla beraber olduğunu sanıp ortalığı yıkacak ya hala Züleyha Yılmaz olsun isteyenlere tamam saygım var ama onların artık birlikte olmasını istemekte ne bileyim kadın başka adamla beraber oluyor adam başka bir kadını seviyor onların birlikte olması artık çok gereksiz bence

3. Beğenenler;
    mimoza17 (24-05-19)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 582

Bahsedilme
    26 Mesaj

Bu aksam diziyi uzun bir aradan sonra neredeyse full ve TV'den izledim.
    Seher mevzusunun sezon finaline kadar uzamasini bekliyordum hatta yeni sezonda da devam eder diye düsünmüstüm. Ne Hünkar böyle birseyin olamayacagini Demir'e söyleyemez ne de Demir Hünkar'a söyleyemez ve ikisi de kivranir durur diye beklemistim. Öyle olmadi. Bu durumdan sonra mevzunun uzamasinin anlami da kalmadi. Bu bölümü Saniyeyle Gaffur tasidilar. Özellikle Gaffur dizinin en eglenceli karakteri.

Hamilelik meselesi beklemedigim bir hamle, o yüzden nasil devam edecegini kestiremiyorum. Yilmaz-Züleyha ihtimali en minimuma indi gibi.

Sezon finalinde dügün var. Sezon finalinde dügün olunca baska ne oluyor? Patlayan bir silah ve vurulan damat veya gelin. (Alternatif olarak Züleyha - böylelikle bebegini kaybederse bebek konusu baslamadan bitmis olur)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    939

Aldığı Beğeni: 1,011

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aman ya düğün sezon finalinde mi olacak ay çok kötü o zaman Müjgan zavallım nişanı yetmedi düğünü de Züleyha yüzünden mahvolur yani bu Züleyhayı artık demire aşık etsinler işte daha iyi olur böyle Yılmaza aşık ama demirden hamile kalıyor çok saçma oluyor bir kadın başkasını severken başka bir adamla beraber olamaz hadi demirin onu beraber olmak için zorladığını görsem haklı diyeceğim de hiç öyle bir sahne de görmedim bir de Züleyha başka bir adamla beraber olup ondan hamile kalıyor da neden Yılmaz Müjgan'ı sevip evlenmek isteyince kötü oluyor yani kimse kusura bakmasın da artık Züleyha Yılmaz olursa iğrençlikten başka bir şey olmaz bir onunla bir bununla aşk bu kadar rezil bir şey değil yani onun için bence Müjgan ile Yılmaz olsun Demir ile de Züleyha onlarında etrafında dönen olayları anlatsınlar işte çocukları olsun iki çiftinde bu bölüm yine Yılmaz Müjgan sahneleri harikaydı Yılmazın Müjgan'ın babasıyla konuştuğu sahne de çok iyiydi ne küstah bir adam ya nefret ederim böyle kendini bir şey sanıp kendi gibi olmayan insanları küçük gören insanlardan Yılmaz da bir güzel haddini bildirdi adama helal olsun umarım düğün de bir şey olmaz da Müjgan ile Yılmaz için mutlu bir sezon finali olur
    Konu mehmetlover tarafından (24-05-19 Saat 18:39 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    carmilla34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    15

Aldığı Beğeni: 60

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ugur Güneş, Demir ve Yılmaz arasındaki intikam alma meselesinin daha ne kadar süreceği ile ilgili soruya "Yavaş yavaş, titizlikle devam edecek. Tıpkı bir yapbozun parçaları gibi zaman içerisinde oturacak. Bu uzun süreçte izleyicinin biraz sabretmesi gerekiyor. Fakat sonunda güzel olacak her şey. Bu kadarını söyleyelim" ifadesini kullanmış diziyle ilgili verdiği bir röportajında.izleyici sıradan değil tam anlamıyla destansı bir aşk hikayesine tanıklık edecek diye de eklemiş.hilal altınbilek'te hemen hemen benzer şeyler söylemiş.bu kadar söylemden sonra insanlar nasıl müjgan ve yılmaz aşkına inansın.
    okuduğum yorumların yüzde 99'u yılmaz ve züleyha birlikteliği için bu rezil rüsva edilen senaryoya tahammül ettiğini söylüyor.izleyici müjgan'ı sevemedi.tuhaf diksiyonu ,abartılı mimikleri (hele o dudaklarını titreterek konuşması) çok itici.karadayı'da ben kendisini begenirdim.erkan avcı'yla iyi bir ikili olmuşlardı.tavırları böyle yapmacık da değildi .ama burda çift nasıl yazılırsa yazılsın ilgi çekmiyor.görsel olarak uyumları çok zayıf.birinde başrol diğerinde yan rol ışıgı var çünkü.zaten senaristler de müjganın sevilmeyeceğini bal gibi biliyordu. amaç yılmaz'ı züleyha'nın aşkından başka birinin aşkına evirmek olsaydı efsane aşk mottosuyla çıkmazlardı yola.senaristler iki aşıgın birbirine her yaklaştıgında araya demir engeliyle birlikte müjgan engelini de koydular ki ayrılıkları daha bir derinleşsin. yüreklerindeki alevler lavlaşsın erisinler ateş toplarında.(hoş bu senaristlerle bunları izlemek bir hayal ama olsun-sema eylem yazacaktı ki hikayeyi ruhumuzun ve kalbimizin açlığı gidecekti bir nebze de olsa ) bu kızın yılmaz'ın vuslat macerasında minnet duyacagı kişi olmaktan öte bir fonksiyonu olamaz dizide..yılmaz'ın bir ömür boyu kendisini sevme ,ne olursa olsun onu bırakmama garantisini vermesine karşın anı yaşayalım ilerisi için tutamayacagımız sözler vermeyelim demesinden belli kendisini her türlü sona hazırladıgı.aşkta hesap kitap olmayacagını bilen akıllı bir kız müjgan.yolu izi açık olsun şimdiden

bölümde dargın anılar müziği eşliğinde çekilen sahne çok güzeldi.yılmaz'ın şöyle hafiften kafasını eğip züleyha'ya attıgı bir bakışı vardı ben bile zıpladım yerimde. ah yılmaz ah kalbinde başka birisi varken,henüz daha ona aşkın küllenmemişken çivi çiviyi söker mantıgıyla nasıl başka bir günahsızın vebaline girersin? züleyha'ya baktığın gibi bir kere de olsa hiç baktın mı müjgan'a? züleyha sana bir nazar fırlattı vuruldun tam kalbinden dondun kaldın ,dünya o an ona durdu. lütfen şu saçmaladıgınız hamilelik olayı bir ters köşe olsun ve daha fazla harcamayın bu güzel çifti..

7. Beğenenler;
    edasi (27-05-19)

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (1 üye ve 3 konuk)

1. kaankar

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri