Sayfa 3/11 İlkİlk 1234567 ... SonSon
54 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Savunma - Bölüm Yorumları

Durum:
    Efsane Aynali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Meh_Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevindim. :happy0064:happy0064
    Ben birinci bölümü izlemek istiyorum. Şimdi kaçıncı bölümdeler?

Kanalın yayın akışında dizi yer almıyor ama. :icon_whis

dün saat 16 veya 17´de oynadi galiba. gercekden güzel bir bölümdü. kacinci bölüm oldugunu bilemedim. cünkü ortasinda yakaladim diziyi.

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tr1'in yayın akışını güncellememişler Bu kadar basit KAçta olduklarını bilmiyiorum 1. bölüm diyordum ama Efsane Aynalı'nın dediğine göre dün gene yayınlanmış dizi Belki de salı günü verilen 1. bölümün tekrarıdır O zaman salı 20.30'da ve Cumartesi 17.00'de kanalı takip edelim. 1. bölümü atvdistribution sitesinde izleyebilirsiniz..

Durum:
    MaviIşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok sevindim diziyi izleye bileceğiz. Yalnız ben atv distribution'da dizinin videosunu göremedim. Başlık var ama bir video yok.
    Arkadaşlar resim eklerseniz çok sevinirim. :)

Name:DEFENCE (Savunma)
    Production:REPLIK TV (2000)
    Director:YUCEL UCANOGLU
    Script:NURAN DEVRES
    Genre:Drama
    Cast:HULYA AVSAR, RUTKAY AZIZ, EKREM BORA, ISMET OZHAN, YASEMIN KOSAL, GOKCE YANARDAG, MERIC BASARAN, ILHAN DANER, YELIZDOGRAMACILAR, TUBA UNSAL
    Episode:13
    Duration:45 This is a sequence of events requiring intelligence, strategy, and psychology, set in the backdrop of a law firm. The story of a young female lawyer who starts a relentless struggle against injustice and the power behind it. Hulya Avsar has been applauded for her powerful performance and stage presence she portrays in the fearless female lawyer in “THE DEFENCE”…

Durum:
    Meh_Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    21
    Verdiği Beğeni
    23

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Savunma (2000-2001)

Alıntı Efsane Aynali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün saat 16 veya 17´de oynadi galiba. gercekden güzel bir bölümdü. kacinci bölüm oldugunu bilemedim. cünkü ortasinda yakaladim diziyi.
    Çok sevindim. Devam ettiğini bilmek güzel. Teşekküler bilgiler için. :img-wink:

Alıntı Freddy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tr1'in yayın akışını güncellememişler Bu kadar basit KAçta olduklarını bilmiyiorum 1. bölüm diyordum ama Efsane Aynalı'nın dediğine göre dün gene yayınlanmış dizi Belki de salı günü verilen 1. bölümün tekrarıdır O zaman salı 20.30'da ve Cumartesi 15.30'da kanalı takip edelim. 1. bölümü atvdistribution sitesinde izleyebilirsiniz..
    Evet kanalın yayın akışı güncel değil. Hatta kanalın sitesi bile güncel değil. Bukadarını tahmin etmemiştim. :img-heh: Konu hakkında mail attım umarım ilgilenirler. atv Distribution'da ise dizinin başlığı var ama bilmediğimiz bir bilgi yer almıyor. MaviIşık'ın paylaştığı bilgiler var sadece. Fotoğraf bile yok. Hülya Avşar'ın iki farklı fotosunu kullanmışlar. :) (Bir tanesi Hülya Avşar Stüdyosu'nun ikinci sezon fotoğrafı) :img-hyste
    Neyse umarım diziyi izleyebilirim. Foto eklemeye çalışırım MaviIşık. :img-wink:
    HülyAAvşarFC

Durum:
    Efsane Aynali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dün tr1´de yayinlanan bölüm atvdistribution sitesindeki olan bölümdü yani 1.bölüm. haftaya cumartesi yayin akisinda degisiklik olmazsa 2.bölüm yayinlanir. neyseki kacirmamisiz bölümleri.

bu arada MaviIsik ben anladim senin niye videoyu göremedigini. mozilla firefox kullaniyorsan eger göstermez videoyu. bende calisiyordu, cünkü mozilla ile izlemedim. mozilla ile girince video bendede yokdu.

Sayfa 3/11 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri