Sayfa 1/188 123451151101 ... SonSon
936 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Seni Bana Yazmışlar - Bölüm Yorumları

asidemirim
    asidemirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Seni Bana Yazmışlar - Bölüm Yorumları

CEMAL HÜNAL YENİ BİR DİZİYLE EKRANA DÖNÜYOR
    "Asi" dizisiyle yakaladığı şöhreti "Issız Adam" filmiyle pekiştiren Cemal Hünal, yeni bir diziyle ekrana dönüyor...

Hünal, yakında ATV'de başlayacak "Seni Bana Yazmışlar" adlı dizile başrol oynayacak.

Yapımcılığını Sinetel'in, yönetmenliğini Barış Yöş'ün üstlendiği dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt yazıyor.

Dizide Hünal'ın yanı sıra Yeliz Kuvancı, Ali İl, Dilşad Çelebi, Sezgi Mengi, Erdem Akakçe ve Gökçe Sezer rol alıyor.

En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkeğin hikayesini anlatan dizinin konusu şöyle:

Zeynep Yalçın’a aşık, Mehmet de Burcu’ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği gün terk edilir. İşte Zeynep ve Mehmet’in yolları bu olaydan sonra kesişir. Çünkü Yalçın ve Burcu birbirleriyle sevgili olmuş, bu uğurda eski sevgililerinden vazgeçmişlerdir. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamasalar da artık Zeynep ve Mehmet’in ortak bir hedefi vardır… Yalçın’la Burcu’yu ayırmak...

Kaynak

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    34
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Konusu bana Meg Ryan'nın oynadığı bir fimi hatırlattı..

Addicted to Love (1997) bu yapımda aynı senaryo vardır.. Tabi bu ayırmaya çalışan çift sonunda birbirine aşık oluyorlardı.. :icon_whis

Yeliz Kuvancı, Ali İl'in performasını merak ettiğim için bakmaya çalışacağım..

Durum:
    altıparmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar Sevgili Cemal Hünalı uzunca bir aradan sonra tekrar ekranlarda görücek olmanın heyecanını yaşıyorum Cemal Hünal benim çok sevdiğim başarılı bir oyuncudur umarım bu yeni dizisiylede başarılarına yeni başarılar ekler
    Yeliz Kuvancınında dizide oynamasına ayrıca sevindim son zamanların başarılı bayan oyuncularından kendisini Seni Bana Yazmışlar dizisinde izlemek güzel olucak
    Bu yaz izleyebileceğim birkaç diziden biride bu güzel dizi olucak umarım çok başarılı bol reytingli ve yeni sezonda da devam edicek bir dizi olur şimdiden emeği geçen herkeze başarılar dilerim...
    DİZİFİLM.COM Seni Çoooooooooooook Seviyorum...

Durum:
    apple-core - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

En büyük Yeliz Kuvancı fanlarından biri olarak tabii ki de izleyeceğim :) Yeliz'i başrolde görmek çok güzel her şeyden önce. Tanıtım fotoğrafında da her zamanki gibi bir içim su :img-in_lo

Diziye gelirsek; ben Yeliz'in Cemal Hünal ile partner olmasını bekliyordum ama sanırım Ali İl ile olacakmış. Dizinin oyuncu kadrosunda rol dağılımı şu şekilde yer alıyor;

Zeynep: Yeliz Kuvancı
    Mehmet: Ali İl
    Yalçın: Cemal Hünal
    Burcu: Dilşad Çelebi

Anlayacağınız Yeliz, Ali ile bir olup ayırmaya çalışan tarafta olacak :) Dizinin adına da bakarsak daha sonra beklenmedik bir şekilde onlar da aşık olur :) Partner eşleşmeleri için üzülmek ya da sevinmek için çok erken zira dörtlüyü o dizide izlemek lazım bir şey söylemek için. Belki de bu eşleşme çok daha doğru bir karardır bilemeyiz. Ama sevindiğim asıl kısım, Yeliz'in bu kez daha fettan bir rolde oynayacak olması :) İnci hoca gibi masum ve sevgi dolu birinden sonra böyle ihtiraslı bir rolde yer alması onun oyunculuğu ve kariyeri açısından çok iyi olacak bence.

Sanırım daha olumlu ya da olumsuz bir yorumda bulunmak için çok erken. Benim için dizinin şimdilik tek artısı Yeliz Kuvancı'nın dizide yer alması :)

Durum:
    Nilly~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    yinesinirlerbozuk.
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeliz Kuvancı varsa dizide kaçmaz bu dizi.
    Konusunda bilindik bir konu fakat güzel.. Kadroyuda beğendım. Dilşad çelebiyi düz saçlı hiç görmemiştim :) Resimde görünce tanıyamadım. Fakat yazıyı okuyunca anladım..

İnşallah herkes için hayırlı bol reytınglı bi yapım olur. Yeliz kuvancı çok başarılı.

Sayfa 1/188 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)