Sayfa 1/47 1234511 ... SonSon
234 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Son - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1621
    Verdiği Beğeni
    46

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Son - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için başlık kapatılmıştır.Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
    http://dizifilm.com/forum/showthread.php?t=121091

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar , resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Saygılar,
    Rüzgar
    DiziFilm Moderatör

Durum:
    angelaw7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi çözdükten sonra benim için ilgi çekiciliği kalmadı,çünkü sırf bu bulmaca üzerine kurulu bir dizi,amacı bu bulmacaydı,şimdi çoğu izleyici çözdü diye hikayede değişiklik yaplır mı bilemem yapılrsa da saçma ve üstünkörü olur.

Durum:
    narima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Est sularus oth mithas...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhabalar
    halıl veya kudret degılse o kısı.Olsada Selım.uyusturucudan dolayı kımseyı tanıyacak durumda degıl.Bu kısı ırandakı amerıkalı olabılır.Majıd olamaz.eger olursa kopyasını hapıste bırakıp gelebılır.Veya bır yanıltma var.
    Hıcbırsey cozulmus degıl.ve sona dogru ıyıce karmasıklasıyor.....
    [COLOR=#000000RICORDATE SEMPRE QUESTA]'[/NOTTE COME L'INIZIO DELL'ETERNITA]

Durum:
    bakirca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Bad Guys
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı burakbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapşonlu kişi ali olamaz fiziki özellikleri uymuyor,kudretin selimin iyi dostu olduğunu irandaki çocukları için selime yardım ettiğini biliyoruz.selimi alıkoyması hatta ölümünü istemesi için hiç bir sebep yok.halile gelirsek dizinin başından beri her bölüm gizemli bir soru ortaya çıksada selimin alıkonmasıylada alevin ölümüylede ilğisi olduğuna inanmıyorum.alevin selimi bulduğu akşam gizemli adamımız halil olamaz alevin bu kadar zaman halilden korktuğunu hiç görmedim o korku dolu dehşete düşmüş bakış halile olamaz bence. o kişi halil olsaydı alevi biraz tanıdıysam korkmaz bağırır çağırır sorrgular kavga ederdi.tamam alev bulunduğunda vücudunda darp izleri vardı ama bu kadar zamandır halilin aleve en küçük hareketini görmedik,en sinirlendiği çileden çıktığı anlarda bile.bahmanın söyladiği söz yarım hakikat en büyük yalandır bence selimin ikiziyle ilgili dizinin başından beri ikizin öldüğüne inanmadım bir insanın yarısı ikizi değilmidir:icon_whis
    Eğer dolapta gördüğümüz tarih Selim tarafından yazıldıysa cevapların 1982'de bulunma ihtimali fazla. Selim'in bıraktığı ipucunun Ali Kudret'e ait olduğunu düşündü ama muhtemelen Selim tarafından bırakıldı. Elimizdeki tek ipucu da bu zaten.
    edit: nazguzeli'nin yayınladığı fotoğraflara bakınca gördüm ki Selim yazmış! Teşekkürler nazguzeli!

Durum:
    LANTERNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Sen kanunsan, ben belayım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bakirca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer dolapta gördüğümüz tarih Selim tarafından yazıldıysa cevapların 1982'de bulunma ihtimali fazla. Selim'in bıraktığı ipucunun Ali Kudret'e ait olduğunu düşündü ama muhtemelen Selim tarafından bırakıldı. Elimizdeki tek ipucu da bu zaten.

Haklisin! Selim'in uyusturucudan gidip gelen akli o tarihe takili kalmadiysa cunku o tarih onun hayatinin alt ust oldugu gundur; birilerine birseyler anlatmaya calisiyordu 20 Subat 1982 yazarak.

O gun neler olduguna ve kimlerle beraber olduguna dikkat etmeli. Sarhos sofor Yorgos mu gercekten oldurdu yoksa baskalari mi oldurdu Selim'in ailesini??? Selim gizli gizli bunu arastirirken basini belaya mi soktu? Onu pasif hale mi getirmek istediler uyusturucu bagimlisi yaparak????

Sayfa 1/47 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri