Sayfa 1/131 123451151101 ... SonSon
655 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Krem - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Krem - Bölüm Yorumları

Ebru Akel "Krem" Dizisiyle Dönüyor
    Star TV’de beş ay süren “Yeni Bir Hayat” isimli yarışmayı sunan Ebru Akel, dizi setlerine dönmek için gün sayıyor.

Şimdiye kadar pek çok dizi ve filmde rol alan Akel, bu kez “1 Erkek, 1 Kadın” projesinin yapım şirketi Bando Film ile Grup M’nin yapımcılığını üstlendiği “Krem” isimli dizide rol alacak. “Krem” dizisi kullandığı kremle gençleşip güzelleşen bir kadının maceralarını anlatıyor. İki yıldır üzerinde çalışılan dizi için başta çok çirkin görünüp sonra güzelleşen başrol oyuncusu aranıyor. atv’de ekrana gelecek olan dizinin cast çalışması sürüyor. Dizinin çekimleriyse ağustosta başlayacak.

Dizifilm

Durum:
    baranelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    adını sen koy
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şimdiye kadar pek çok dizi ve filmde rol alan Ebru Akel, bu kez “1 Erkek, 1 Kadın” projesinin yapım şirketi Bando Film ile Grup M’nin yapımcılığını üstlendiği “Krem” isimli dizide rol alacak. “Krem” dizisi kullandığı kremle gençleşip güzelleşen bir kadının maceralarını anlatıyor. İki yıldır üzerinde çalışılan dizi için başta çok çirkin görünüp sonra güzelleşen başrol oyuncusu aranıyordu.

Bando Film’den aldıgım bilgilere göre, başta çok çirkin görünüp sonra güzelleşen başrol oyuncuyu son olarak “Uçurum” dizisinde ‘Şule’ karakterine hayat veren Duygu Yetiş canlandıracak. Duygu Yetiş’e “Samanyolu”, “İzmir Çetesi” ve “Ay Tutulması” gibi dizilerde rol alan yakışıklı oyuncu Kenan Ece eşlik edecek.

Dizi atv’de ekrana gelecek ve çekimleriyse ağustos'ta başlayacak.

Ben açıkcası bu dizinin başarılı olacağı düsüncesindeyim. Bando Yapım güvendiğim bir yapım şirketi. Oyuncu kadrosunu da diziye göre çok uyumlu buluyorum. Duygu Yetiş’i “Uçurum” dizisinde izlemiştim zaten ve orada sergilediği performansı takdir ederek takip etmiştim. Duygu Yetiş’in bu dizide sergileyeceği performansı hep birlikte izleyip değerlendireceğiz..

Gelelim Kenan Ece’ye.. Kenan Ece’yi son olarak Star Tv’de ekrana gelen “Ay Tutulması” dizisinde görmüştük, dizi 13.bölümde ekranlara veda etmişti. Dizide ‘Kenan’ karakterine can veriyordu ve bence gayet iyi bir performans sergiliyordu. “Krem” dizisiyle de başarılı olacağını düşünüyorum, umarım yanılmam.

“Krem” dizisinin diğer oyuncusu ise “Size Anne Diyebilir Miyim “ ve “Oryantal Star” gibi programları sunan ve yanı sıra “Azap Yolu” ve “Küçük Sirlar” gibi dizilerde rol alan Ebru Akel. Ebru Akel takdir ettigim oyunculardandır, özellikle “Küçük Sırlar” dizisinde ‘Biricik’ karakteriyle kendisini beğenerek takip ediyordum. Bu dizide de aynı beğeniyle takip edeceğimi düşünüyorum.

Durum:
    -mine*- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kenan ece iyi bir oyuncu ama pek bir sansiz tum dizileri yayindan kalkmisti en son kadir inanir ile oynadigi komedi dizide gormustum gayette basariyordu...Kizimizda annem dizisinden beri tutturamadi... Guzel bir çift olmus...Bakalim...

Durum:
    kınalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Master of the Figures
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yer İstanbul Erkek Lisesi Cağaloğlu

Arabaların üzerİnde ATV Krem Dizisi Çekim ekibi yazıyor

karşımızda çekim yapıyorlar şu anda ..

Bayan oyuncu yan duruyor yüzünü göremedim uzun siyah saçları var

Üzerinde Beyaz uzun bir elbise var..

elinde de bir kitap .. okuldan içeri giriş sahnelerini çekiyorlar

Durum:
    Covert Dreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    1881-193∞
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin ismini duyunca geldim...Krem diye dizi ismi olurmuş diyordum ki...
    cidden de oluyormuş...:img-hystetanıtımı tam okumadım ama sanırım bir kızın güzelleşmek için krem sürmesini temel alıyor....yani arada çirkin olup,kremi sürünce güzelleşecek mi...hmm...:icon_whisdeğişik bir dizi olacağa benziyor...belki güzel olabilir hakketten...yani kız değil..dizi...:img-hysteyani kızda güzel olabilir gerçi orasını bilemeyeceğim şimdi....:icon_whis:img-hyste
    neyse,yinede başarılar...:img-wink:

Sayfa 1/131 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri