Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (7)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (11-12-14 Saat 18:37 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    239

Aldığı Beğeni: 1,904

Bahsedilme
    7 Mesaj

Rose;''Numaran yoktu ki sorayım Evet farkındayım. Kusura bakmayın cancanlar. Her şey sizin için ama, gidin görün diye yani
    Valla mı? Bana da mı?

Elbette ki sana da :) Sen Diğer Yarım ailesinden değil misin caniko :love01:

Alıntı Bahar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gün 2. veya 3 . olan dizilerin forumları yerinde saysın , iki günün biri yorum yapılsın bizim sayfalar ise yorumla , çalışmalarla dolsun taşsın ama biz veda edelim diğer yarımıza onlar devam etsinler yollarına...vallahi adaletin yok be dünya...:icon_sorr
    Ben sana şöyle söyleyeyim; bizim yeni kapanan başlıkla KPA'nın yeni kapanan başlığı hemen hemen aynı zamanda açıldıydı ve yine aynı zamanda kapandı. Ki o başlık forumun en kalabalık başlığı :img-wink: Başlığı renklendiren, şenlendiren herkesin emeğine sağlık :happy0064

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş ne kavurmaymış be..Çok şükür ki sevmiyorum,çok şükür ki aramızda hamile yok ay var mı yoksa? Belki vardır.Amaaaa köfte demeyin be ya köfte demeyin.eeeh Rose alacağın olsun,canım istedi.:img-eat:okyanus'uuuum ben gelip Tahir ustayla:img-hyste ay pardon sizinle tanışmayı çok istiyorum.:love01: Yok öyle ısmarlama falan herkes kendi ödesin hesabını...Gerçi ben uzun yoldan geleceğim yol masrafı falan derken maaşı gömmeyim artık birleşip bana ısmalaryabilirsiniz,sevaba girin diye yani,ne kadar düşünceliyim yarabbim ya maşallah bana..:img-hyste
    Canım hiç öyle olur mu Siz benim memleketime geleceksiniz bir de elinizi cebinize mi sokacaksınız :love01: Bir kavurmanın aramızda lafı mı olur :love01: Ben bütün maaşı kavurmaya yatırırmışım :img-hyste Sonra da ahh ula Alican yaktın beni derim :img-hyste

Bölüm gününe de adım atmış bulunmaktayız :img-wink: Düğünümüz var bugün :happy0064

Durum:
    özge_bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hilal&Leon
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Bahar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooyyy annecimmm..ben şimdi bu harika mesajı , bu muhteşem ötesi hayalleri nasıl bırakıp da gideyim..gidemem...gitmem...sanki başımın ağrısı hafifledi gibi :img-hyste

çooook güzel hayaller bunlar özge cim...tıpkı söylediğin gibi olurdu...gururlu ve de heyecanlı baba adaylarımız hop oturup hop kalkarlardı 9 koca ay boyunca...esma arada üzülür ,kardeşine acaba abartıyor muyuz diye sorardı zeyno da kızardı ona...yok bee , işin en zor kısmı bizde , bunca yükü biz taşıyoruz onlar da bu kadarını yapsınlar işte , ,şuraya karnıma bak , ayaklarımı bile göremiyorum , boş ver ,tadını çıkar diye sustururdu onu...

poyraz da bir alem ama yani...aynen yazdığın tepkiyi verecekti haberi aldığında ...sanki zeynep tek başına yaptı o bebeği...:img-hyste:img-hyste:img-hyste niye tüm payeyi zeynebe veriyor ki ...:img-beee: şaşkııınnnn ...:whistle2

aboovv , ben şimdi de zeynebi mi kıskanmaya başladım...? hiiç iyi değilim been...doktoorrr...yakışıklı bir doktor yok muu yaınlarda...hay aksi :img-hyste
    başının ağrısının hafiflediğine sevindim. gitme Nursel abla ZeyPoy'umuz için güzel güzel hayaller kuralım.

aynen Zeynep&Esma arasında bu tarz konuşmalar olurdu. Zeynep oturduğu yerden Poyraz'a "şunu getir, bunu götür" diye emirler verirdi. :img-hyste :img-hyste Poyrazzitto uyurken Zeynep seslendiğinde "ne oldu? doğum mu başladı?":img-hyste diye heycanlanırdı Zeynep'de "daha doğuma 8 hafta var" falan derdi.

Poyraz'dan beklenilecek hareketler bunlar.:img-hyste herkes "tebrik ederiz" falan dediklerinde Poyraz hani 14. bölümde İsmet "günün kahramanı Zeynep'tir" demişti de Poyraz'ın, o an ki gülümsemesi var ya utangaç, mutlu, bir yanı da gurur duyuyor aynen o bakışıyla bakıp gülümserdi... :img-eat:

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Efeniiim yeni başlığımızın açılışını Tarık ve Esma ile yapmak istedim.:love01:Hayırlı uğurlu olsun.Bu başlığımız da su gibi akıp gitsin:good:dizimiz bitiyor diye burayı boş bırakmayın,fena bozuşuruz.:img-wink:

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri