Sayfa 1/20 1234511 ... SonSon
99 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Böyle mi Olacaktı? - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Böyle mi Olacaktı? - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Oooo yeni başlığımız hayırlı uğurlu olsun Can'lar :happy0064:happy0064

Yeni bölümü de okudum mükemmel olmuş ya bayıldım ellerinize sağlık

Bestenin çıkmasına çok sevindim ama tabi Ahmet'in ablasını kurtarmak için yaptığı kahramanlıktan ada dışında kimsenin haberi yok Ahmet'e bakın siz söylemiyor söylettirmiyor vay be Ahmet'i babasının ölülümü bu kadar sarstı ne oldu hiç anlamadım ama ne yaparsa yapsın yine sevimsiz :)

Beste ile Ezgi sahnelerine tabi ki bayıldım ya müthiş olmuş çok eğlenceliydi çok güldüm Hahahah Ezginin ağzının payını Nasıl veriyor ama beste resmen oyuncak etti ezgiyi :)
    Nevzatım da ne güzel gülüyor öyle çok karizmatik ya :img-in_lo

Zübeyir demek masala aşıkmış hiç haberimiz olmadı be insan Bi belli eder sinsi Zübeyir insan yanında çalıştığı insanın gelinine yan gözle bakar mı ırz düşmanı Zübeyir
    Bence Zübeyir ile Ezgi masal ile kuzeyi ayırmak için bir plan yapmış olabilirler

Öznurun yaşadığını söyledi Zübeyir ama ben inanamıyorum onun yaşadığına acaba masal gitmesin diye mi böyle bişey söyledi bilmiyorum çünkü öznur yaşasa heryerden çıkardı niye yoksa ortalarda ya da fırtına öncesi sessizlik midir bu tam bilemedim

Derin ile narin sahnesi de çok güzeldi ama narin derinden hoşlanmadığını söyledi buna çok üzüldüm niye böyle bişey yaptı anlamıyorum sonuçta derini kıskanıyor E bu ne demek hoşlanıyorum demek deil mi

Kuzeyin yeniden evlenmiş olması masalı Nasıl sarsacak ya hahaha o sahneleri heyecanla bekliyorum :)

Yeni bölümü de çok Merak ediyorum

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yorum için teşekkürler.

Evet Beste Ahmet sayesinde kurtuldu mapustan. Ahmet bunu saklıyor. Ahmetteki bu değişimin sebebi ada da olabilir.

A-ha zubeyir e n demiş. Ne var adam aşık olmuş. Hayatını kurtarmış masalın yanında kalmasını istemiş çok mu. Masal da gidince görecek ebesini. Otursun işte.

Bu arada Nevzata fena yazıyorsun ha gözümden kaçmıyor.
    -

Durum:
    feelingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Rica ederim

Ahmetteki değişimin sebebi ada olsa o da kötü çünkü ada da sevimsiz :)
    Bu çift Nasıl bir çift olacak inanın çok merak ediyorum :)

Hahaha bence de masal otursun zaten otel flan onun neyine gitmiş bambaşka insan olmuş en iyis Zübeyirle yeni bir hayat kurması bizden de uzak olması :)
    Ama keşke kuzeyle evlenmemiş olsaydı bütün miras mğmtaz ile hayata kalırdı o Zaman ama şimdi ....

Nevzat ile sadece arkadaşız aramızda bir yakınlaşma olursa zaten haberiniz olur

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

1256.Bölüm
    -Masal duyduklarına inanmak istemez.
    Masal:Yalan söylüyorsun sırf gitmeyeyim diye dimi...
    Zübeyir:Hayır Masal yalan falan söylemiyorum Öznur kendine öldü süsü verdi ve ortadan kayboldu amacı seni öldürmekti ve senin yaşadığını öğrenirse bu kez yarım bıraktığı işi tamamlamak için elinden geleni ardına koymayacaktır...
    Masal:Yüzüm değişti artık tanıyamaz ki beni
    Zübeyir:Evet ama şu an kayıtlarda bir ölüsün...Yaşamıyorsun...Başka biri oldun gibi düşün...Sen yaşadığını ilan ettiğin an ve Kuzey’e döndüğün anda her şey başa dönecek....Kendini düşünmüyorsan karnındaki bebeğini düşün
    Masal:Ne yani hayatım boyunca bu korkuyla mı yaşayacağım ben saklanarak çocuğumu babasından uzak tutarak bunu mu istiyorsun benden...
    Zübeyir:Böyle olmasını tabiki de istemem ama enazından ortaya çıkmak için biraz daha bekleyebilirsin bence
    -Masal düşüncelidir..Beste halen lokantadadır....Ezgi sabrederek siparişini getirir..
    Ezgi:Buyurun midye tavanız...
    Beste:Çok yavaşsın...Neyse midyenin tadına bakalım umarım bekletmene değecek kadar güzel olmuştur...
    -Beste midyeleri yer ve ekşimiş gibi yapar...
    Beste:Bunun tadı çok kötü bayat resmen
    Ezgi:Ya hayır bayat falan değil daha sabah getirttik..
    Beste:Ne yani ben yalan mı söylüyorum
    Ezgi:Sizin ağız tadınızda bir sorun var bence
    Beste:Bak bak dil de pabuç kadar maşallah müşteri daima haklıdır...
    -Nevzat uzaktan izleyip gülüyordur...
    Ezgi:Eğer arzu ederseniz az önce taze taze lüfer pişirdik ızgara şeklinde ondan getirelim size yani gördüğünüz gibi hemen hemen herkesin masasında var ve herkes de memnun...İştahla yiyorlar
    Beste:UUU....anladım ben seni...E tabi sen de haklısın sürekli itilip kakılmaktan azar yemekten şamaroğlanına dönmekten bıktın kendini korumaya almak istiyorsun
    Ezgi:Ne itilip kakılması ya eğer sana cevap vermiyorsam Kuzey’in hatrınadır yoksa buraya müşteri olmak amacıyla gelmediğinin farkındayım elbette aklınca beni kendine hizmet ettirerek egonu tatmin ediyorsun
    Beste:Çok komiksin biliyor musun doğrusu acıyorum sana çünkü hiçbir zaman Masal’ın yerini alamayacaksın içten içe hala bunu umut ettiğini görmek de ne yalan söyleyeyim çok güldürüyor beni
    Ezgi:Öyle bir niyetim yok zaten bu sizin kendi kafanızda kurguladığınız bir şey...
    Beste:Tabi canım o yüzden zaten fotoğrafları ve ona ait eşyaları atmaya kalktın sonra miras haberini duyar duymaz soluğu otelde aldın...Sen ne sanıyorsun Masal öldü diye onun unutulup gideceğini mi biz onun dostlarıydık hala da öyleyiz ve yaşadığımız sürece ne onu unutturmaya ne de hatırasını böyle basit oyunlarla kirletmeye çalışanlara fırsat vermeye asla niyetimiz yok bunu o beynine soksan iyi edersin tatlım
    Ezgi:Ya yeter artık ne istiyorsunuz siz benden ben size ne yaptım Masal’a ne yaptım bu sorulara bir cevabın var mı tabiki yok çünkü biliyorsun ki ben ne ona ne de size bir kötülük yaptım...Mirasa gelince o miras Kuzey’in hakkı diye düşündüm ve sahip çıkmasını istedim sadece hepsi bu....Eşyaları atmak istedim evet çünkü siz hepiniz Kuzey’e sırt çevirdiniz artık hayatında olmayan insanların fotoğraflarını saklamasının da anlamsız olduğunu düşündüm...Ayrıca o eşyalara baktıkça kötü oluyordu...
    Beste:Bu masallarla 5 yaşındaki çocukları kandırabilirsin belki ama beni kandıramazsın kendini de kandıramazsın...Kuzey’in Masal’a aşkla baktığı gibi sana da bakması için yapmayacağın şey yok onunla nasıl evlendiğini göz önünde bulundurursak
    Ezgi:Yeter artık!!!! Benim o olayda hiçbir suçum yok Kuzey iyi değildi halüsünasyonlar görüyordu ve beni de Masal sandı gerisini açık açık söylememe gerek yok sanırım...O olaydaki kurban benim Kuzey değil bana suçlu muammelesi yapmayı bırakın artık
    Beste:Kuzey sana tecavüz etti yani...ve sen de tecavüzcünle evlenmek için dünden razı gibi hareket ettin..Ne hikmetse ona aşık oldun...Şimdi onunla yakın olmak için yapmadığın şey yok ama boşuna..Çünkü tamamen seni ortada bırakmamak için evlendi...Kuzey içindeki psikolojide dolayı senin ne mal olduğunu göremiyor ya da görmezden geliyor olabilir ama tek akıllı sen değilsin küçük hanım ayağını denk al eğer bir daha Masal’ın hatırasına hakaret edecek bir şey yaptığını duyarsam o zaman Beste ile tanışma şerefine erişirsin...Bütün bu hakaretler yanında hiç kalır...
    -Ezgi sinir olmuştur...Nevzat gelir..
    Ezgi:Kuzey nerde kaldı Nevzat arayacağım dedi ama aramadı hala beni
    Nevzat:Bana mesaj attı işi uzamış gecikecekmiş biraz sorun yok...
    -Beste güler..
    Beste:Gördüğün gibi Kuzey seni değil Nevzat’ı muhattap alıp haber vermiş seni taktığı bile yok...Zavallı şey...
    -Ezgi bozulur...Beste masadan kalkar...100 lira bırakır..
    Beste:Hizmetinden pek memnun kalmadım ama ücretimi ödemeden de olmaz bundan sonra balık yemek için burayı tercih edeceğimi sanmıyorum...Üstü de senin olsun...Hoşçakal Nevzat
    Nevzat:Güle güle
    -Ezgi sinir olmuştur...Masayı dağıtır...Herkes dönüp ona bakar....
    Nevzat:Ne yapıyorsun ya..Tamam sorun yok siz yemeğinize devam edin...
    Ezgi:Toplar mısın şuraları
    Nevzat:Toplayamam...Sen dağıttın sen topla burası sinirlendiğin zaman dağıtabileceğiniz bir yer değil...
    Ezgi:Bana karşı mı geliyorsun yani
    Nevzat:İstediğin gibi algılayabilirsin bu lokantadaki kural budur herkes dağıttığını toplar...Ayrıca kişisel duygular işe pek karıştırılmaz hadi kolay gelsin
    -Nevzat mutfağa gider..Defne ve Ece Mevsim’i parka getirmiştir.
    Ece:Hava ne güzel dimi
    Defne:Evet Mevsim’in keyfine diyecek yok
    Ece:Ne kadar çabuk büyüdü dimi dün gibi elimize doğduğu gün
    Defne:Ben de inanamıyorum biliyor musun sanki hep öyle kalacak gibi geliyordu...O kadar savunmasız ve masumdu ki ama şimdi küçük şeker bir kız çocuğu oldu resmen
    Ece:Senin küçüklüğüne de benziyor
    Defne:Armağan’a da benziyor bence ikimizin karışımı
    Ece:Saçları sana gözleri Armağan’a...Nereden nereye küçükken birbirinizi yerdiniz şimdi evlendiniz de çocuğunuz oldu aile oldunuz kim inanırdı
    Defne:Büyük aşklar nefretle başlar sözünü biz de haklı çıkardık sanırım..Helin teyze ve Saygın abiden sonra..
    Ece:Nil ve Suat’ta var....Sonra Berke ve Tamay’da nefretle başladı sayılır biliyorsun
    Defne:Ha evet bilmez miyim...Bir ara Nergis diye bir salakla evlenmek zorunda kalmıştı rahmetli Berke abi ne sinir olmuştum..Az kalsın elimde kalıyordu hatta bir keresinde karakola nezarete düşmüştük...
    -Ece güler...
    Eceoğrudur inanırım pek bir haşarıydın o yıllarda....
    Defne:Şimdi değiştim mi yani
    Ece:Yani anne olduktan sonra daha sakin duygusal yönünü daha çok ortaya çıkaran bir kadın oldun diyebilirim.
    Defne:Haklısın özellikle son iki yılda çok saçma sapan şeyler yaptım...Hayat ne garip Armağan’la ayrı olduğumuz dönem Ümit’le yakınlaştım....Sonra onu bıraktım....Hiçbir suçu olmadığı halde üzülmesine neden oldum ama şimdi onun kalbi sayesinde yaşıyorum...
    -Ece Defne’nin elini tutar..
    Ece:Çocuk sayılırdınız o zamanlar hem Armağan’da ergenlikten biraz geç çıktı...Bunlar için üzme kendini Ümit Seyhan’la mutlu bir yaşam sürdü kızı oldu...Emin ol o da kalbinin sana verilmesini isterdi..
    Defne:Biliyorum...Ümit’in katili de Masal’ın katili de aynı kişi Masal’ı öldürürken kendi de kazdığı kuyuya düştü...Hala inanamıyorum onun öldüğüne..Sanki bir yerden çıkıp gelecek gibi oluyor...
    Ece:Seni çok iyi anlıyorum..Cesur’u kaybettiğimde ben de uzun süre böyle hissetmiştim..
    -Defne birden ayağa kalkar başı döner....
    Defne:Ah...
    Eceefne iyi misin?
    Defne:Birden ayağa kalkınca başım döndü...
    Ece:Otur..
    -Sonra Defne’nin midesi bulanır kusacak gibi olur...
    Defne:Ayyy...
    Ece:Gene ne oldu?
    Defne:Midem bulanıyor böyle kusacak gibi oluyorum
    -Ece gülümser..
    Ece:Bak şurada bir klinik var hadi kalk gidiyoruz sağlık bu ihmale gelmez
    Defne:Büyütecek bir şey yok ya
    Ece:Hadi dedim...Mevsim gel babaanneciğim buraya sen gidiyoruz
    -Masal karmakarışıktır....Ortaya çıkmak istiyordur...
    Masal:Yok hayır ben böyle bekleyemem karnım burnumda zaten..Bebeğim babasının yanında dünyaya gözlerini açmalı
    Zübeyir:Ortaya çıkarsan Öznur tüm sevdiklerini öldürür Masal bu kez ben de kurtaramam seni...Sana ortaya çıkma demiyorum ama biraz daha bekle enazından
    Masal:Bekleyince ne olacak sanki...Eninde sonunda kendi kimliğimi almayacak mıyım hayır ben bu şekilde kaçak göçek yaşamak istemiyorum
    Zübeyir:Senden tek isteğim biraz daha düşünmen...Öznur tahmin edebileceğimizden çok daha tehlikeli kendine öldü süsü verdi ve ortadan kayboldu üstelik seni kurtardığımdan da haberi yok
    Masal:Zaten artık yüzüm değişti sesim değişti başka biri gibi oldum...Eğer adımı da geri almazsam iyice bir yabancıya dönüşeceğim böyle mi yaşayayım yani..Aylardır ailem öldüğümü düşünüyor perişan oldular...
    Zübeyir:Biliyorum ama dediğim gibi biraz daha sabret sadece...
    -Beste anahtarla evin kapısını açar...Özgür evdedir...
    Beste:AA sen evde miydin?
    Özgür:Evet de sen tahmin ettiğimden erken geldin neredeydin?
    Beste:Şu Ezgi hasetine bir de ben ayar vereyim dedim sanırım başarılı da oldum
    Özgür:Bir Defne bir sen hiç durmayacaksınız dimi
    Beste:Tabikide durmayacağız o pisliğin derdi Masal’ın yerine geçmek ama havasını alır neyse ben açım lokanta da o salağı kendime hizmet ettirmekten yemeye pek fırsat bulamadım da mutfağa geçeyim de bir şeyler atıştırayım
    Özgür:Yok aşkım şimdi geçme
    Beste:Neden bana bak yoksa mutfağın altını üstüne mi getirdin...Tabi ya Özgür ben sana demedim mi ben yokken mutfağa girme savaş alanına dönüştürüyorsun diye
    Özgür:Tamam yemek yapmaya kalktım olmadı ama ben temizleyeceğim seni sokmam oraya hadi yukarı çık üstünü değiş sen
    -Beste kapı aralığında masada hazırlanmış yemekler görür....
    Beste:Yapamadın mı olmadı yani
    Özgür:Evet...
    -Beste mutfağa gider...Özgür peşinden gider...
    Özgür:Beste dur...
    -Beste mutfağa girdiğinde masada hazırlanmış birkaç adet yemek ve mumlar görür...Mutfak gayet iyi durumdadır....Tezgahta bir de yemek tariflerinin olduğu laptop vardır..
    Beste:Özgür bu yemekleri sen mi hazırladın...
    Özgür:Evet sana sürpriz yapacaktım ama bozuldu malesef yukarı çıksaydın o arada salona taşıyacaktım her şeyi bugün 1.evlilik yıldönümümüz...
    -Beste gülümser ve Özgür’ün boynuna sarılır..
    Beste:Aşkım benim....Kıyamam ben sana ne kadar aptalım ya evlilik yıldönümümüz aklıman tamemen çıkmış
    Özgür:Hadi ya
    Beste:Evet ama sana söz veriyorum bir sonraki sene bunu telafi edeceğim...
    Özgür:Saçmalama aşkım onca şey yaşadın bu bir sene içerisinde doğru düzgün evliliğimizi bile yaşayamadık ki....Üstüne babanı kaybettin...Gayet normal aklından çıkması..
    Beste:Ya sen nasıl bir adamsın böyle ya hiçbir şekilde bana kırılmıyorsun kızmıyorsun yani sen unutmuş olsaydın ben hatırlıyor olsaydım
    Özgür:Kıyameti mi koparırdın
    Beste:Evet tam olarak öyle olmazdı ama bozulurdum...
    -Özgür Beste’nin ellerini öper..
    Özgür:Yıllar sonra sana kavuştum kaybetmek de istemiyorum ne yapayım
    -Beste Özgür’e sarılır..
    Beste:Seni çok seviyorum aşkım sana sahip olduğum için gerçekten çok şanslıyım..İyiki benim kocamsın..Tamam ben şimdi yukarı çıkıyorum bir güzel giyiniyorum bu hazırlığı hiç görmemiş gibi davranıyorum
    -Beste Özgür’ün yanağına bir öpücük kondurup mutfaktan çıkar...Özgür gülüyordur...Ece ve Defne kliniğe gelmişlerdir...Doktor Defne’ye kan testi yapmıştır...
    Defne:Biraz fazla büyüttün anne gayet iyiyim ben
    Ece:Sağlık ihmale gelmez Defne bunu yaşadıklarından öğrenmiş olman lazım
    Doktor:Testlerinizi inceledim kötü bir şey görmedim
    Defne:Al bak söyledim işte
    Ece:Tamam tamam başka bir şey var mı doktor
    Doktor:Evet Defne hanımın içinde bir canlı büyüyor yani 2 aylık kadar hamile...
    -Ece gülümsüyordur...Defne şaşkındır..
    Defne:Ne hamile miyim?
    Ece:Ben anlamıştım zaten o yüzden getirdim seni buraya
    Defne:İnanamıyorum bu harika bir haber...Mevsim anneciğim sana kardeş geliyor..
    -Defne kızını kucağına alıp sarılır...
    Doktor:Tebrik ederim..
    -Akşam olmuştur...Kuzey evde gazete okuyordur...Ezgi ona yanaşmaya çalışır..
    Ezgi:Bu akşam film izlesek mi birlikte
    Kuzey:Sen istersen aç laptobu izle ben istemiyorum böyle iyiyim
    Ezgieğişik şeyler yapmak sanada iyi gelir diye düşündüm.
    Kuzey:Böyle iyiyim dedim Ezgi
    Ezgieki tamam zaten şamaroğlanınız oldum iyice
    Kuzey:Ne diyorsun sen ya
    Ezgi:Bugün sen gittikten sonra Beste beni bir güzel hizmetçisi yaptı diyorum..Güzelim balığa ekşi muammelesi yaptı..Yanmış muammelesi yaptı...
    Kuzey:Hoş olmamış tabi tamam ben konuşurum bir daha yapmaz
    Ezgi:Kuzey farkında mısın ama ben senin karınım...
    Kuzey:Farkındayım Ezgi ben de aksini iddia etmiyorum zaten
    Ezgi:Beni sevmediğinin farkındayım ama çevrendekilerin sürekli olarak bana pislik muammelesi yapmasından gerçekten yoruldum artık bir yandan Defne diğer yandan Beste....Sürekli beni aşağılama derdindeler..
    Kuzey:Kimsenin seni aşağılama niyeti falan yok Ezgi sen haddini aşan şeyler yaptın onlar da haliyle sinirlendiler olay bundan ibaret
    Ezgi:Ama benim seni baştan çıkarttığımı tuzağa düşürdüğümü söyleyip duruyorlar. Af edersin de resmen o.pu muammelesi görüyorum..Sen bana saldırdın Kuzey...
    -Kuzey sinirlenir...
    Kuzey:Yeterr!!! Kes dedim kes artık ben o geceye dair hiçbir şey hatırlamak istemiyorum anladın mı beni evet bir hata yaptım Masal’ın kırkı çıkmadan seni o sanıp......Neyse ben hatamın bedelini ödüyorum fazlasıyla...
    Ezgi:Bedelini mi ne yani benimle evlenmeyi bedel olarak mı görüyorsun
    -Kuzey bir şey demeden çıkıp gider..Ezgi çok kötü olmuştur..Beste ve Özgür mum ışığında yemek yiyerek evlilik yıldönümlerini kutluyorlardır....
    Özgür:Kadehimi birlikte geçecek daha nice yıllarımıza kaldırıyorum
    Beste:Bende....Bu yıl bizim için oldukça zor geçti...Ama sen hep yanımdayın kendim bile delirdiğime inandım sen inanmadın
    Özgür:Çünkü ben seni senden daha iyi tanıyorum Beste senin ruhunu okuyorum
    Beste:Nasıl bir adamsın sen ya her geçen gün daha çok seviyorum seni ayrı kaldığımız zamanlar içinde biraz kendime kızıyorum açıkçası
    Özgür:Boşver artık geçmişi önümüzde uzun bir gelecek var...Kötü günler de geride kaldı..Bahar pisliği belasını buldu..Ahmet pişman
    Beste:O konuda konuşmak istemiyorum bu gece bizim gecemiz olsun
    Özgür:Tamam o zaman dans etmeye ne dersin
    Beste:Olur derim
    -Kalkıp dans etmeye başlarlar ikiside çok mutludur...Armağan televizyon izliyordur....Mevsim yanına gelir..
    Mevsim:Baba
    Armağan:Efendim kızım
    Mevsim:Biliyor musun benim kardeşim olacakmış
    -Armağan şaşırır..
    Armağan:Kardeşin mi nasıl yani?
    -Defne masanın yanında gülüyordur..
    Armağanefne..
    Defne:Ben söyleyecektim ama Mevsim söylemek istedi bugün doktora gittik test yaptırdık 2 aylık hamileymişim yani bir çocuğumuz daha olacak..
    -Armağan gülümser ve Defne’yi tutup döndürmeye başlar...
    Armağan:Allah be yeniden baba oluyorum demek ki..
    Defneur dur yavaş....
    Armağan:Evet yavaş olmam lazım aşkım sen otur şöyle arkana yastık falan da koyalım ne istersin ben getireyim hemen
    -Mevsim gülüyordur...
    Defne:Hamilelik boyunca bana hizmet edeceksen sevdim ben bu işi yani
    Armağan:İnanamıyorum ya şu an o kadar mutluyum ki
    Defne:Bende ailemiz genişliyor...
    -Armağan Defne’nin yanına oturur ona sarılır..Mevsim’i de kucağına alır....Ertesi gün olmuştur...Masal kendini tutamayıp lokantanın yakınlarına gelmiştir...İçeri girip girmeme konusunda tereddütlüdür..
    Masal:Allahım ne yapacağım ben şimdi...İçeri dan diye girip ben Masal’ım da diyemem ki...Zaten tanımazlar beni..Kuzey’de yok gözükmüyor...Ama Ezgi orada...Dur bakalım
    -Masal cesaretini toplar ve lokantaya girer...Ezgi onu karşılar..Tanımaz..
    Ezgi:Buyurun hoşgeldiniz deniz kıyısındaki yerimiz enfestir oturmak isterseniz
    Masal:Teşekkür ederim ben Kuzey beye bakmıştım da
    Ezgi:Kuzey faturaları ödemek dışarı çıktı 1 saate falan gelir..
    Masal:Anladım
    Ezgi:Ama ben karısıyım önemli bir şeyse bana da söyleyebilirsiniz..Ben ona iletirim..
    -Masal karısıyım lafını duyunca şok olur.....
    Masal:Karısı mısınız???
    1256.Bölüm sonu

Sayfa 1/20 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri