Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Bu Şehir Arkandan Gelecek - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    lili(nur) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    derin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sonunda 1,5 senelik ekran yetimliğime son vermiş bulunuyoruz. Kerem'in kaliteli bir şeyle döneceğini biliyordum. Şm'nin senaryosunu hiç beğenmeyen bir insan olarak ve bu açıdan ilk 10 bölümden sonra izlemeyen bir insan olarak sonunda Kerem'i doya doya izleyeceğim (ve senaryosuna elleri de değmiş :img-in_lo) bir projede yer alacağını görmek beni çok sevindirdi. Senaryoya bayıldım hatta biran önce izlemek için sabırsızlanıyorum. Gürkan Uygun'un Kerem'in öz babası rolü cuk oturmuş kanımca ki gözler ve yüz yapısı bakımından çok benziyor. Partner henüz belli değilmiş umarım yakın zamanda netleşir. Ben de Merve Boluğur ya da Beste Kökdemir olabilir diye düşünüyorum.

Durum:
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 115

Bahsedilme
    0 Mesaj

Genel hikayeyi okuduğumdan beri limanda ayakkabısını bir Hazal Kaya düşürüyor bir Damla Sönmez düşürüyor:img-hyste işin şakası bir yana oyun gücü ve fiziksel görüntüyü baz alırsak Hazal ya da Damla role çok uygun geliyor bana. Bakalım hayırlısı:img-wink:

Durum:
    lili(nur) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    derin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı selcuk0857 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel hikayeyi okuduğumdan beri limanda ayakkabısını bir Hazal Kaya düşürüyor bir Damla Sönmez düşürüyor:img-hyste işin şakası bir yana oyun gücü ve fiziksel görüntüyü baz alırsak Hazal ya da Damla role çok uygun geliyor bana. Bakalım hayırlısı:img-wink:
    İnternette de Damla Sönmez'in yakıştırıldığını gördüm fakat benim bildiğim kadarıyla Damla Sönmez Startv'nin Anne adlı dizisinin kadrosuna dahil olmuş o yüzden büyük ihtimalle Damla Sönmez olmaz, Hazal Kaya olsun çok isterim ama kendisi de uzun süredir dizi sektöründe yer almak istemiyor. Teklifleri geri çeviriyormuş.

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    320

Aldığı Beğeni: 113

Bahsedilme
    10 Mesaj

Kızlar peki Aslı Enver? :img-in_lo Peki Serenay :img-in_lo

Neden olmasın ki? Çok şahane olmazlar mı Kerem ile Aslı :img-in_lo Gözümden kalpler çıkıyor şu an :img-in_lo

Senaryoya eli mi değmiş :happy0064 Bundan haberim yoktu daha büyük zevkle izleyeceğiz :img-in_lo

Durum:
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 115

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lili(nur) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternette de Damla Sönmez'in yakıştırıldığını gördüm fakat benim bildiğim kadarıyla Damla Sönmez Startv'nin Anne adlı dizisinin kadrosuna dahil olmuş o yüzden büyük ihtimalle Damla Sönmez olmaz, Hazal Kaya olsun çok isterim ama kendisi de uzun süredir dizi sektöründe yer almak istemiyor. Teklifleri geri çeviriyormuş.
    o haberin doğruluk payı yokmuş Damla şu an boş sanırım. Aslı Enver 23 yaşında bir balerin için biraz olgun olur düşüncesindeyim. Serenay da başka bir dizi ile anlaşma aşamasında. aslında çok fazla bir seçenek de yok piyasada. neyse umarım cast direktörü ve proje tasarım ekibi iyi bir iş çıkarır. baba rolünde Gürkan'ı seçerek benden tam puan aldılar mesela.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri