Sayfa 6/201 İlkİlk ... 23456789101656106 ... SonSon
1001 sonuçtan 26 ile 30 arası

Konu: Bu Şehir Arkandan Gelecek - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    hekimoglu64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir cok isim önerildi herkese saygi duyarim ama benim ilk tercihlerim arasinda Beste Kökdemir ve Gülsim Ali var.Jennifer Lawrence nin Türkiye subesi.:img-in_lo

Kerem&Gülsim

Durum:
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 115

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kerem'in partner seçmeleri hala devam ediyormuş eğer Merve Ocak'ta dizim var dediyse anlaşma sağlamış demektir bence.

Dans,bale dizi için,karakter için çok önemli ama önemli olan 2 durum hikayede de üstüne basıldığı gibi karakterin yaşı. 23 yaşında gösterebilecek birisini arıyoruz. ve fikirlerinizi elbette çok değerli ama ne Beste Kökdemir ne de diğer oyuncu o yaşta göstermiyor bence.

Durum:
    -Gabriella- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 10

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne kivanc ne kenan benim bir numarali adamim, cool insan kerem'immin yeni dizisi mi basliyormus :happy0064 buradaki gülsim ali fikrini dusunen arkadasa fikrinize saglik diyorum. Yan yana cok yakıştırdım zira jennifer lawrence'ın da hastasiyimdir. Merve bolugur veya baska bi populer kadin oyuncuyu uyduramadim. Onemli olan 23 yasinda gostermesi. ve artik yeni yuzler gormek daha inandirici oluyor kaldi ki Bu oyuncularin hicbiri genc göstermiyor. Gerci kerem de 24 durmuyor ama gunesi beklerkendeki imajiyla biraz kucultebilirler belki liseliyi oynadi sonucta :)

Durum:
    hekimoglu64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kerem Bürsin e gercekten partner bulmak zormus:) Ama yanlis anlasilmasin Merve Bolugur da 23 yaslarinda görünmüyor bence.Madem daha genc oyuncu araniyor yani karakter e göre o zaman Cagla Simsek olabilir sanirim 17 yasinda gercek hayatta.Yada Eecem Cirpan oda 20 yasindaymis.Biraz arastiriyorumda:)

Durum:
    lili(nur) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    derin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı selcuk0857 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kerem'in partner seçmeleri hala devam ediyormuş eğer Merve Ocak'ta dizim var dediyse anlaşma sağlamış demektir bence.

Dans,bale dizi için,karakter için çok önemli ama önemli olan 2 durum hikayede de üstüne basıldığı gibi karakterin yaşı. 23 yaşında gösterebilecek birisini arıyoruz. ve fikirlerinizi elbette çok değerli ama ne Beste Kökdemir ne de diğer oyuncu o yaşta göstermiyor bence.
    Yaşın da önde tutulması gerek ama karakterin başlıca özelliği çıtı pıtı baleye dansa uygun olması bence, Merve Boluğur benim partner olarak yakıştırdığım bir isim ama eğer ki Merve'nin projesi belliyse zaten ihtimal sıfıra iniyor bu proje için ama Beste Kökdemir yaş olarak küçük diye biliyorum tam olarak kaç yaşında bilemiyorum ama role uygun biraz da yapımın önceki çalışmalarına göre fikir yürütüyorum açıkçası Ay Yapımın alelade bir oyuncuyu direk başrolde başlatacağını zannetmiyorum. Seçmeler devam ediyorsa en yakın zamanda belirlenir gibi ama şuan akllımızın ucundan hiç geçmeyen biri bile cast direktörü sayesinde cuk oturabilir o yüzden fikir yürütmek bir yana daha çok beklemedeyim.

Sayfa 6/201 İlkİlk ... 23456789101656106 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri