Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
999 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    Heartfilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    233

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bu dizinin reyting kurbanı olmamasını gerçekten çok istiyorum, umarım ikinci bölüme reytinglerde yükselme görürüz

Durum:
    Frances - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    345

Aldığı Beğeni: 294

Bahsedilme
    1 Mesaj

Tek kelime ile ba-yıl-dım :good: Üstelik bunu hukuk fakültesi öğrencisi olarak söylüyorum. Her şey kusursuzdu. Finallerim bittiği için evde ailemle izledim ve her an annem ve babamın bir kusur bulma çabalarına karşın hiçbir kusur çıkmadığını izlerken de ayrı ayrı zevk aldım :) Polisiye dizi,film,kitap yazmak zor iştir ama senarist ilk bölümde bunun üstesinden kalkmış gibi görünüyor umarım bu şekilde de devam eder. Oyunculuklar da muhteşemdi. Başta Fahriye'nin kadroda olması sebebiyle çekti beni dizi ama izleyince Engin Akyürek'in de Seoul Drama Awards'ta ödül alacak kadar iyi bir oyuncu olduğunu fark ettim. Bu rol için ikisi de biçilmiş kaftan :good: Dizinin aşk kısmının ben de ağırdan gitmesi taraftarıyım çünkü dizi vıcık vıcık bir aşk dizisi değil. Her şeyin kusursuz olması isteniyorsa ağırdan almalılar. İçerde dizisindeki Sarp-Melek aşkı gibi olmasın pleasee :img-beee: Gerçekten dizi tarihinin en saçma çiftiler çünkü onlar. Engin ile Fahriye'nin de onların üzerine bir güzel su dökeceklerine eminim. Engin'e o kadar hayran oldum ki daha önceden dizilerini neden izlemedim diye kendi kendime kızar oldum diyebilirim. Cidden çok güzeldi uzun süre etkisinden de çıkacağımı düşünmüyorum :img-in_lo Selvi ile Dağhan'ın arasındaki yaş farkı biraz fazla olsa da dizinin senaryosu dikkate alındığında olması gereken yaş farkının o olduğunu da fark ediyoruz zaten :) Selvi'nin Dağhan'ın kalbini nasıl fethedeceğini ve Dağhan'ın Selvi'nin gerçek tanığın o olduğunu öğrendikten sonra tepkilerini çok merak ediyorum ama daha o bölümlere çok olduğu da belli. Napalım sabredeceğiz Umarım reytingler kısa sürede hak ettiği değeri bulur.. Herkese iyi yorumlar :)

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı vahidetuba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek kelime ile ba-yıl-dım :good: Üstelik bunu hukuk fakültesi öğrencisi olarak söylüyorum. Her şey kusursuzdu. Finallerim bittiği için evde ailemle izledim ve her an annem ve babamın bir kusur bulma çabalarına karşın hiçbir kusur çıkmadığını izlerken de ayrı ayrı zevk aldım :) Polisiye dizi,film,kitap yazmak zor iştir ama senarist ilk bölümde bunun üstesinden kalkmış gibi görünüyor umarım bu şekilde de devam eder. Oyunculuklar da muhteşemdi. Başta Fahriye'nin kadroda olması sebebiyle çekti beni dizi ama izleyince Engin Akyürek'in de Seoul Drama Awards'ta ödül alacak kadar iyi bir oyuncu olduğunu fark ettim. Bu rol için ikisi de biçilmiş kaftan :good: Dizinin aşk kısmının ben de ağırdan gitmesi taraftarıyım çünkü dizi vıcık vıcık bir aşk dizisi değil. Her şeyin kusursuz olması isteniyorsa ağırdan almalılar. İçerde dizisindeki Sarp-Melek aşkı gibi olmasın pleasee :img-beee: Gerçekten dizi tarihinin en saçma çiftiler çünkü onlar. Engin ile Fahriye'nin de onların üzerine bir güzel su dökeceklerine eminim. Engin'e o kadar hayran oldum ki daha önceden dizilerini neden izlemedim diye kendi kendime kızar oldum diyebilirim. Cidden çok güzeldi uzun süre etkisinden de çıkacağımı düşünmüyorum :img-in_lo Selvi ile Dağhan'ın arasındaki yaş farkı biraz fazla olsa da dizinin senaryosu dikkate alındığında olması gereken yaş farkının o olduğunu da fark ediyoruz zaten :) Selvi'nin Dağhan'ın kalbini nasıl fethedeceğini ve Dağhan'ın Selvi'nin gerçek tanığın o olduğunu öğrendikten sonra tepkilerini çok merak ediyorum ama daha o bölümlere çok olduğu da belli. Napalım sabredeceğiz Umarım reytingler kısa sürede hak ettiği değeri bulur.. Herkese iyi yorumlar :)
    Ya ben bir hukukçu bulmuşken şunu sormak istiyorum yorumunuzu görünce çok sevindim. Çünkü en endişelendiğim iki şey vardı biri dönem işi olması nedeniyle dekorların döneme ait olmaması, ikincisi dizinin hukuk konusunda bir yanlışı barındırması. Ben Selvinin cezai ehliyet durumundan dolayı yaşı çok büyük olmamıştır diye düşündüm isnat yeteneği filan kpss sağolsun :img-hyste Bir hukukçu olarak siz ne dersiniz bu duruma :)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 571

Bahsedilme
    25 Mesaj

Bu Flashback olayini sevdim ben, 11 yil önceki hikaye anlatilirken havada kalan bircok sey var, bu sayede hepsi anlatilacaktir :good:

En önemlisi Selvinin bu kalp meselesi. Bazi arkadaslar Selviye verilen Kalbin Beril'in babasininki olabilecegini yazmis. Olurmu olur, Ender böylelikle bir tasla iki kus vurmus oldu sonucta. Gizledigi sir hakkinda burada konusuldumu bilmiyorum, ama av sahnesinde benim anladigim: Ender gayrimesru ve baska bir babadan olma, bunu ögrenen Selvinin babasi Enderin babasina söylemek istiyor ve Ender de bunu engellemek istiyor. "muzaffer annene acimaz, Hakki da. Ama sana insafli davranacaktir. Ne de olsa bunca yildir oglu olarak biliyor seni" diyor Berilin babasi. Bu cümleyi mantikli kilan baska bir sey gelmiyor aklima. Berilin babasini öldürterek hem sirrini devam koruyabilecekti, Hemde sucu Daghan'in üzerine atarak sevdigi Berile yakinlasabilecekti.

Ama acaba adamin kalbini degil de sadece para mi verdi? Bu yastaki adamin kalbi Kücük bir kizin vücuduna sorunsuz problemsiz nakledilebilirmi? Bilemedim.

Beril-Daghan arasinda bu 11 yilda neler oldu Flashbackler sayesinde görebilecegiz. Ilk bölümde havada kalmisti bu konu. Fragmanda görülen o ki Beril Daghan'i haftalar, belkide aylar sonra (ilk kez) ziyaret etmis (Daghan'in saci sakli birbirine karismis). Ve ona inanmadigini acikca söylüyor. Tabii Ender evde Berili bu yalana inandirmistir, kizcagiz da iki arada bir derede kalmistir. Saglikli düsünemedigimiz zamanlarda kim ne derse inaniriz, Beril bastan beri Daghanin yanina gidip Dogru mu diye sorsaydi belki Daghan onu ikna edebilirdi. Birden Daghandan vazgectigini sanmiyorum, ortada bir bebek var(di) sonucta. Bebegin sonu da mechul, tahminim aldirmistir.

Selvi bunca yil sonra ve en önemlisi hatasini az da olsa düzelttikten sonra bile vicdan azabindan kabuslar görüp uykudan uyaniyorsa, bu kiz gercekleri idrak ettiginde neler yasadi kim bilir. Yaptiklari iyice icini yemis bitirmis :icon_sorr

Son sahne Selvinin davayi üstlenmesiyle alakali olabilir. Daghan Selvinin anlattigi bir hocanin olmadigini ögrenmis olabilir, bu yüzden davayi nerden biliyorsun, hangi sebeble avukatim oldun gibisinden soruyordur. :img-wink:

Durum:
    durueymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

İşte bu ya adam boşuna sadece Türkiye'nin starı değil nerdeyse tüm dünyanın starı engin Akyürek i ayakta 👏👏 yine harika ve yineee harikaa ötesi ben dizimize bayıldım bölümü en az 5 kere izlemişimdir ama hala izleyesim var😊 fahriye sende en az engin kadar harikasın bu rol için cuk olmuşsun resmen çok şirinsin çok güzelsin ve ben selviyi çok sevdim Dağhan ve selvi çok mu çok iyi oldular ya.valla daha ne yazayım bilemedim ama olumsuz hiç bir düşüncem yok ender i bile çok sevdim😊 inşallah reytinglerde hakettiğimiz seviyeye geliriz ilk bölüm reytingler pekte iyi gelmemiş ama ben toparlayacağımıza inanıyorum bu kadar kaliteli oyuncular ve iyi bir proje hakkettiği değeri görür umarım.bide diziyi beğenen ve izlemeye karar veren arkadaşlar lütfen diziyi televizyondan ve saatinde izleyelim.bunarada fragman çok merak uyandırıcı ilerleyen bölümler gümbür gümbür diyorum ve burda bitiriyorum😊

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri