Sayfa 4/200 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
999 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    gayethoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 19

Bahsedilme
    0 Mesaj

Engin der susarım turkiyenin yıldızlarından berı takip ettığım oyuncudur orda 1. Olmasını istemıştım şuan geldiği yer hakettıgını gosterıyor.

Bakışları ile oynayabılen ender oyunculardan ızlemeye doyamadıklarımdan o ole durup baksın replik yazılmasın biz ne dediğini anlarız❤

Diziyi çok begendım herkes rolune cuk oturmus .. fahrıye bayıldım bir kadın oyuncudur ve selvi roluyle butunleştı çok begendım uyum harıka bakalım hikaye nasıl ilerlicek ratıngı bol olsun sonuna kadar hakedıo🙏

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,469

Aldığı Beğeni: 808

Bahsedilme
    7 Mesaj

Yeni başlık hayırlı olsun:img-wink:
    dizimizi çok güzel başladı dahada güzelleşecek bakalım Dağhan neler yapacak
    Selvi nasıl yardım edecek ona çok merak ediyorıum valla
    ​

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı,bol bol yorumlu olsun..puanımı da verdim mükemmelce geldim :)

Engin akyürek beni benden alan efsane oyuncu..onu anlatmaya kelimeler yetmez iyiki zamanın da yaışmaya katılmış berenle 1.olmuşlardı ve iyiki şu an hayatımızda..ekranın bana göre en yakışıklı,en çekici ve alımlı jönü..gözümde 2.si kenan imirzalıoğlu ve sonrasında kıvançtır..

Gelelim fragmana selvinin vicdan azabı iliklerimize kadar işledi ne kadar bu davaya kendini,ömrünü adadığını ve bu yoldaki samimiyetimi gördüm belki de bu yüzden fahriye evcen e ısındım bile diyebilirim..

Abisi bunu para için yaptı bu kaçınılmaz gerçek aldı parayı vurdu beril in babasını ve 1 adamın yaktı hayatını..ben bu süreçte abisinin vicdan azabı çekip çekmediğini merak ediyorum ki; acaba selvi abisinin vurduğunu biliyor mu bence bilmiyordur bilse susmayan vicdanı burda da susmazdı..

Not: dizideki kasvetli havayı ve siyah rengi ben normal karşıladım çünkü zaten verilmek istenen dağhan'ın karanlık hapis hayatı e dolayısıyla ilk bölüm böyle bir hava verilmeliydi... önümüzde ki bölümlerde bu hava mutlaka dağılacaktır..

Beril i ben dizideki karanlık havadan daha daha karanlık çok karanlık buldum..yani ne ağlaması ne sevgisi bana hiç geçmedi Dağhan ı hiç mi tanımıyor savunma yapabilir ve bunu o yapmadı o yapmaz diyemedi..belki dedi ama inandıramadı ama ben dağhan a inanmak şöyle dursun onu hemen suçlu ilan etmiştir diye düşünüyorum hatta bence 1 kere görmeye gitmiştir ertesi günlerde bu yüzden karnı belirgin değildir..Sonra aldırdı mı? aldırmadı mı?ki bana göre aldırmamıştır sonra mutlaka çıkar çocuk.

Küçük sırlardan sonra nihayet uzunca bir yorum yaptığım,yapabildiğim dizi :good:
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Durum:
    magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    serraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Engin Akyürek nihayet ekranlarımıza döndü.
    Hem de bomba bir projeyle.:happy0064
    Bölümü izlerken tıpkı Selvi gibiydim. Nabzım ondan da hızlı atıyordu belki de.
    Heyecan, sevinç, gurur, mutluluk harika duygularla izledim.
    Bölüm nasıl geçti, nasıl akıp gitti bittiğine inanamadım.
    Bilen bilir ta Türkiye’nin Yıldızlarından beri Engin Akyürek hayranıyım.
    Hemen her dizisini izledim. Ondaki büyüyü Mustafa Bulut’ta fark ettiğimden beri başkasını izleyemiyorum. Son dönem yayınlanan dizilere arada bakıyorum ama devamı gelmiyor. Her oyuncuda Engin’in oyunculuğunu ararken, şimdi bu sahnede Engin oynasaydı derken buluyorum kendimi.
    Diziye gellirsek:
    Hikaye güzel bir başlangıç yaptı. Film tadında bir ilk bölümdü.Gizemli, ürkütücü ve kasvetli bir girişle o soğuk demir parmaklıkların arasından heyecanlı ama kararlı adımlarla geçen Selvi’yi durumunu kabullenmiş Dağhan’ı gördük.
    Dağhan’ın ruh halini ve hikayenin ağırlığını vermesi bakımından renklerin soluk olması iyi bir ayrıntıydı.
    İlk bölüm ana konuyu kavrayıp karakterleri tanıdık. Bizim hikayemiz sondan başladı.:img-wink:
    11 yıl suçsuz yere hapis yatmış bir adamın suçsuzluğunun anlaşılmasıyla hapisten çıkması mutlu son gibi görülse de hikaye yeni başlıyor ve merak unsuru oldukça yüksek. İlk bölüm itibariyle genel hikayeye ve kahramanlara egemeniz. Herşeyi biliyoruz. Hiçbir gizem yok gibi görünüyor ama önümüzde uzun bir süreç ve çok şeyler vadeden bir hikaye var.
    Fahriye Evcen illa olsun dediğim bir oyuncu değildi ama role cuk oturmuş, Engin’le uyumlarına bayıldım. Oyunculuğu da sıcak ve samimi geldi.
    Gülcan Aslan’ı en son MYY Kösem de izlemiş ve soğuk bulmuştum ama burada beğendim. Engin ‘le olan sahnelerinde gerçekçi ve doğaldı.

Engin Akyürek yine deyim yerindeyse döktürdü. Dağhan’ın hüznü, yalnızlığı, çaresizliği, umutsuzluğu ekranlardan süzülüp ta içimize yerleşti. Seyirciyi peşine taktı ve o gencecik hayat dolu Dağhan’dan başlayarak karakterin dünyasına soktu.
    Düğün heyecanı yaşayan Dağhan’la mutlu olurken, şırıngayı yiyen Dağhan’la yığıldık kaldık ve derin bir çaresizliğe, umutsuzluğa hain ve acımasız tuzağın o kasvetli çukuruna yuvarlandık.
    Uyuşturucuyla bulanmış yarı açık bilinciyle sokaklarda yalpalayan Dağhan içimizi parçaladı. O sahnede çalan rep şarkı, ve yükselen kamerayla gittikçe daralan sokakta düşe kalka yürüyen Dağhan’la boğulduk nefes alamadık. Gerek görsellik gerek müzik gerekse oyunculuk inanılmaz güzeldi.
    Bu kasvetli havayı Selvi’nin çekingen ama umutlu ve kararlı ifadesi bir nebze dağıttı. Dağhan’la birlikte içimizde cılız da olsa bir umut ışığı parladı. Bu sefer selvi’nin peşine takıldık ve adım adım cinayetin nasıl çözüldüğünü Dağhan’ın nasıl aklandığını izledik.
    Selvi yükünden kurtulmanın mutluluğuyla ışıl ışılken Dağhan şaşkın ve sessizdi. Mutsuz, umutsuz, çaresiz koskoca bir 11 yıl öylesine yerleşmişti ki Dağhan’ın içine bu mucizeye inanmakta zorlandı sevinmek şöyle dursun ne tepki vereceğini dahi bilemedi.
    Yemek sahnesinde kaçamak bakışlarla Dağhan’ın tepkilerini ölçen Selvi, sesizce oturup olup bitenlere bir anlam vermeye çalışırken ara ara Selvi’ye gözü takılan Dağhan muhteşemdi.

Edit:Gelgit'ciğim hoşgeldin, Engin'in dönmesine ne kadar sevindiysem seni gördüğüme de o kadar sevindim. :happy0064

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri