Sayfa 5/200 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
999 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    alba55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    kara oğlan
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı magicalrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    can fealan anlamam ben o çocuk ölmeliiiğğ :img-hyste:img-hyste
    ay tövbe dizi beni gaddar mı yaptı ne:img-hyste

aslında ben berile çok kızmıyorum tüm deliller dağhanı işaret ediyor ve babası katledilmişken delillere inanmasına çok normal. Yani dağan'a gidip benim yerimde kimse olsa delillere inanırdı baban öldürülmüştü dese af dilere belki dağhan affeder ama bebeği aldırırsa affı zor olur ve berilin daha çok mücadele etmesi gerekir. yani o çocuğu beril aldırmıştır inş:img-hyste
    Beril bebeği aldırmamış :icon_sorr
    yoksa niye enderle evlensin bu kadar dağhanı severken :img-in_lo
    yoksa çocuğu nasıl anlatır etrafındaki saygı değer zenginlere :icon_whis
    çocuğun babası katil. dedesini öldürmüş.
    iki yüzlü enderde bunu fırsata çevirip evlenelim demiş berile.
    berilde kıyamamış çocuğuna evlenmiş iki yüzlüyle :icon_whis
    çocuk kız mı? erkek mi? daha onuda bilmiyoruz.
    ama kesin ismi özgürdür. dağhanın bulduğu isim :img-cray:
    ancak çocuk bunları bir araya getirir :img-beee:
    bekleyip göreceğiz.klişenin dibine vurduk.
    artık böyle senaryo kaldı mı?
    öyleyse çok gülerim :img-hyste

Durum:
    eabs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    su olsam, ateş olsam
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Engin Akyürek oynar da seyretmez miyim.
    Geç de olsa seyrettim ve bayıldım .

Engin'in oyun gücünü hep takdir ettim, beğendim.
    Yine yeniden tekrar beğendim ama beklemediğim Fahriye Evcen'di. Ve kendisine bayıldım ne kadar güzel uymuş rolüne. Bravo.
    Özellikle ilk sahnelerde Hapishaneye girişi o ürkek, tedirgin hali ve son sahnedeki aslan olmuş kedi Dağhan'dan korkması, geriye kaçısı ve sıkışması. Gerçekten psikolojik olarak da sıkıştığını çok güzel verdi.

Dağhan karakteri ilk Selvi'nin bileğini tutuşunda ve son sahnedeki hallerinde psikopata bağlanacak mı? dedirtti bana. Engin'den hep o tarzda roller beklediğim için bunu Dağhan'da görebileceğimi umdum. Hadi inşallah. Düz bir karakter olmamalı Dağhan. Hele Engin Akyürek'in ellerinde hiç.

Ayrıca ben Ender'i de çok beğendim, Sarp Levendoğlu çok iyi oturmuş rolüne. Onun hikayeside merak konusu.

Ayrıca müzikleri de çok itinalı seçilmiş. Sahnelere uyumu gayet güzeldi.

Selvi'nin kalbi kimden nakledilmiş?????
    Hiç buraları okumadan, dizinin genel hikayesini okumadan, acaba dedim bu Dağhan'ın çocuğunun kalbi olabilir mi?

Beril çocuğunu doğurmuş ki Ender'le evlenme nedeni de bu çocuk kanımca. Babasız doğmasın aman. Ama çocuk kısa bir süre sonra vefat etmiş, kalbi de Selvi'ye nakledilmiştir. Bu da daha sonraları gerçekleri öğrenen Dağhan'ın Selvi'ye bağlanmasını daha da kolaylaştıracaktır.
    Gerçi hikayeyi azbuçuk öğrenince biraz bu fikir uçuk kaçık oldu ama bakalım :icon_whis

Durum:
    ipkkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Natalie Dormer
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin saatinde Vatanım Sensin'i izlemiştim ama Fahriye Evcen oynadığı için bu diziye de şans tanımak istedim az önce netten izledim ve iyiki izlemişim diyorum bayıldım:img-in_lo
    Engin Akyürek ve Fahriye Evcen'in oyunculukları çok çok iyiydi ve gerçekten uyumlarını da çok beğendim.
    Ben açıkçası Selvi'yi suçlu olarak görmüyorum. Neticede tanıklık yaptığı sırada yaşı çok küçükmüş ve abisinin baskısıyla bunu yapmış. Ayrıca söylediği bu yalanın sonuçlarını tam olarak kavrayabilecek bir yaşta da değildi. Kaldı ki yaşı ilerleyince yaptığının çok büyük bir hata olduğunu anlıyor ve bunu düzeltiyor. O yüzden Dağhan'ın da tanığın Selvi olduğunu öğrendiğinde ona olan kızgınlığının uzun sürmesini istemiyorum.
    Aynı şekilde Beril'in de bir suçu yok bence.Çünkü bütün deliller Dağhan'ı suçlu gösteriyor, bence kim olsa aynı şeyi düşünürdü.Ama tabiki ben yine de Dağhan&Selvi olsun istiyorum ve öyle olacak da:img-in_lo O nedenle inşallah Beril çocuğunu aldırmıştır çünkü aksi olursa çocuk Dağhan ve Beril arasında bir bağ oluşturacak. Ama ben aldırdığını hiç zannetmiyorum nedense:icon_whis
    Sarp Levendoğlu'nun sahnelerinde ise korku filmi izlercesine gerildim resmen:img-hyste Zaten gergin bir atmosfer yaratmaya çalışmışlar ve başarmışlar da:good:
    Dizinin günü biraz sıkıntılı çünkü karşısında çok güçlü rakipleri var. Bir de rakiplerinden geç başlamış olması dizi için eksi malesef. Umarım git gide reytinglerini daha da arttırır ve hak ettiği değeri görür diyorum çünkü çok kaliteli bir yapım olmuş. Yolları açık olsun:good:

Durum:
    alliswell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Legend Of The Blue Sea
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanda ben en çok Fahriye'nin yatak içinde ağlayışını beğendim şahane ağlıyor , güzel bir bölüm olacak gibi

Durum:
    AFKfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    938

Aldığı Beğeni: 710

Bahsedilme
    13 Mesaj

Dizinin ismi niye acaba "Olene Kadar"..... bolumu izledikden sonra nedense ilk sorguladigim dizinin ismi oldu, merak uyandirdi...... bence de cocuk olucaktir..... Beril'in oncelikle kendi istegiyle cocuk aldiracagini pek zannetmiyorum, ama Ender de oyle kolay kolay baskasinin cocuguna babalik edicek bir tip de degil yani..... Ilk basta cocuk icin evlenelim demis olsa bile, o cocugu malesef yasatmicak bir karakter gibi geldi bana..... Ender, bile bile hamile Beril'le evlenip, sonra da Daghan'in cocuguna babalik yapicak? Dusundurucu, sanki biraz karaktere ters geldi bana, ama gecmisini bilmiyoruz... cok sogukkanli adam, icim urperdi resmen izlerken.... hadi Beril adama cocugu yutturdu desem, aptal hic degil.... detayci, calculated, ve fena tehlikeli olucak.... Hikayenin de babanin cinayetinin otesine gitmesi lazim....

Bence kiz cocugu olucaktir......hatta Beril'in, 2. Bir cocugu bile olmus olabilir...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri