Sayfa 3/199 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
995 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Bu Şehir Arkandan Gelecek - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    lili(nur) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    derin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Simge06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben rüya olduğunu şurdan anladım.Ali ne olursa olsun Rauf annesine bu kadar ağır konuşmaz.Hele hastayken asla.Ali'nin profilini bize çok güzel çizdiler.
    Rauf'un kabusu olduğunu düşünüyorum o yüzden :icon_sorr

Hem Rauf anne hep dizide kalmalı :love01:
    Umarım öyle olur Ece gitmeden önce yeterince saçmaladı zaten fikrimce. :img-beee: 4. Bölüm Ece'nin elinden çıkacak son bölüm olacak bombayı patlatıp gitmez umarım çünkü dizinin sıcaklık vermesindeki başlıca sebep Rauf bence.

Durum:
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 115

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lili(nur) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım öyle olur Ece gitmeden önce yeterince saçmaladı zaten fikrimce. :img-beee: 4. Bölüm Ece'nin elinden çıkacak son bölüm olacak bombayı patlatıp gitmez umarım çünkü dizinin sıcaklık vermesindeki başlıca sebep Rauf bence.
    4. bölüm Melek'in yazacağı bölüm değil mi? Ece twitinde ''4. bölümden itibaren Melek yazacak'' minvalinde bir şey yazmıştı sanki.
    ben de o sahneyi Rauf'un kabusu ve bilinçaltının dışa vurumu olarak görüyorum. Rauf galiba Ali'ye babasını söylemediği için kendisini suçluyor ve öğrendiğinde Ali'nin de onu suçlayıp terk edeceğini düşünüyor kıyamam ona:icon_sorr Ali öğrendiğinde sadece Rauf'a değil Şahin'e ve hatta ölen annesine bile tepkili olacaktır bir süre ama ilk affedeceği kişi de yine Rauf olur sonuçta Ali bugün böylesine donanımlı ve iyi kalpli bir adam olduysa bunda en büyük pay Rauf annesinin:img-in_lo

Durum:
    lili(nur) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    derin.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı selcuk0857 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4. bölüm Melek'in yazacağı bölüm değil mi? Ece twitinde ''4. bölümden itibaren Melek yazacak'' minvalinde bir şey yazmıştı sanki.
    ben de o sahneyi Rauf'un kabusu ve bilinçaltının dışa vurumu olarak görüyorum. Rauf galiba Ali'ye babasını söylemediği için kendisini suçluyor ve öğrendiğinde Ali'nin de onu suçlayıp terk edeceğini düşünüyor kıyamam ona:icon_sorr Ali öğrendiğinde sadece Rauf'a değil Şahin'e ve hatta ölen annesine bile tepkili olacaktır bir süre ama ilk affedeceği kişi de yine Rauf olur sonuçta Ali bugün böylesine donanımlı ve iyi kalpli bir adam olduysa bunda en büyük pay Rauf annesinin:img-in_lo
    Ben karıştırdım sanırım, 4. Bölüm Melek'in elinden çıkmaysa o zaman Ece patlatacağı bombayı patlatmış çoktan. :img-beee: Rauf'un ağlayışı benim içimi parçalıyor zaten bu şekilde kabuslar görmeye başladığına göre o zaman Rauf yakın zamanda Ali'ye söylemeyi planlıyor bence gerçeği ama başka olaylar gelişecek yine söyleyemeyecek Ali'nin hayatta en değer verdiği kişi Rauf olduğu için kendi hayatı için böylesine önemli bir gerçeği yıllarca sakladığı için çok kırılacak Rauf'a hayal kırıklığına uğrayacak ama Rauf'a çok fazla küs kalamaz Ali hemen yumuşar çünkü Ali'nin zaafı Rauf. 1 gün bile geçiremedi Raufsuz ya anne anne diye söylendi o ilk hastaneye yattığı zaman. :icon_sorr

Durum:
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 115

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lili(nur) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben karıştırdım sanırım, 4. Bölüm Melek'in elinden çıkmaysa o zaman Ece patlatacağı bombayı patlatmış çoktan. :img-beee: Rauf'un ağlayışı benim içimi parçalıyor zaten bu şekilde kabuslar görmeye başladığına göre o zaman Rauf yakın zamanda Ali'ye söylemeyi planlıyor bence gerçeği ama başka olaylar gelişecek yine söyleyemeyecek Ali'nin hayatta en değer verdiği kişi Rauf olduğu için kendi hayatı için böylesine önemli bir gerçeği yıllarca sakladığı için çok kırılacak Rauf'a hayal kırıklığına uğrayacak ama Rauf'a çok fazla küs kalamaz Ali hemen yumuşar çünkü Ali'nin zaafı Rauf. 1 gün bile geçiremedi Raufsuz ya anne anne diye söylendi o ilk hastaneye yattığı zaman. :icon_sorr
    Bence Rauf gerçeği anlatmaya niyetlenecek her şeyi göze alıp ama Şahin ondan anlatmamasını isteyecek. sonuçta gerçeği Ali öğrenirse Türk vatandaşı olduğunu ispat edip Aslı'dan boşanabilir ve Derin ile aralarında hiçbir engel kalmaz. Şahin sırf Derin'den ve Mirkelamoğullarından uzak kalsın diye Ali'nin gerçeği öğrenmesini istemeyebilir ki bu dizinin devamı açısından da gerekli bence. ve Ali bunu Tekin'den ya da Belgin'den öğrenirse üstüne bir de Şahin'in kendisine söylenmesine engel olduğunu bilirse babasını affetmesi zorlaşır ve Şahin'in Ali'ye ulaşma sahnelerini görürüz bol bol.olaylar bu şekilde gelişirse Ali yine en önce Rauf'u affeder ve Rauf yine baba-oğul arasında köprü görevi görür.Ayrıca Aslı ile evlilik de bu şekilde beklenenden erken biter çünkü adam öz be öz Türk olduktan sonra evlilik zaten kendiliğinden feshedilebilir Aslı zorluk çıkarsa bile.

Durum:
    aybanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Uçurum
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

:img-in_lo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri