Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    sılam59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Tekirdağ
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı uğurlu olsun. Dizimizede bol şans getirsin inşallah.
    Fragman çıkmış. Tamamen Dağhan ve Selvi üzerine kurulu. Sevgi nin kalemi hissedilmiş .Ama benimde endişem inşallah dizi tamamen aşk üzerine kurulmaz. Dizide ele alınacak bir çok konu var bunlarla ilgili ip uçları verildi bunlarda ele alınır. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla Ender Selviyi hırpalamış , Dağhan onu kurtarıp evlerine getirmiş herhalde. İkinci fragman aksiyon üzerine kurulu olur herhalde. İnşallah Sevgi aksiyon sahnelerini yazacak bir ekip kur muşsundur. Birde aksiyon sahneleri güzel yazılırsa bu dizi tadından yenmez.:good::good:

Durum:
    cerensb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    KERİM ILGAZ
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ilksin4562 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceroşum o barakayla ilgili ne hayallerimiz vardı ama avcumuzu yaladık :img-hyste Bundan ümidim var bakalım:img-hyste Aksiyon kısmı keşke hep 4teki gibi olsa açıkçası ben artık Dağhan'ın tam anlamıyla intikamına odaklanmasını istiyorum. Aşk olsun tabi ama aksiyonla dengelensin:good: Bu arada cellat diye bahsedilen Selvi gibi geldi bana.
    Fragman aşkla dolu geldi diye kuşlu sitede söylenmeye başlamışlar bile. Yok dizinin aksiyon ayağına noolmuş, yok senaryo aşka doğru kaymışmış. Neyse, aksiyonlu bir fragman gelsede aşk nerde derlerdi, izleyiciyi memnun etmek zor :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Genelde fragmanlardan biri DağSel'li diğeri aksiyonlu geliyor. Dediğim gibi 2. fragmanda hareketli gelir.

4. bölüm her iki açıdanda gayet dengeli ve dozundaydı, tansiyon bölüm boyunca hiç düşmedi, bundan sonraki bölümlerde bu ayarda olsa iyi olur, ama diğer taraftan senarist değişikliği söz konusu, yani nasıl ilerleyecekler emin değilim. Keşke Elif Hanım'a birkaç bölüm daha şans verilseydi.....

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1102
    Verdiği Beğeni
    644

Aldığı Beğeni: 1,437

Bahsedilme
    10 Mesaj

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cerensb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragman aşkla dolu geldi diye kuşlu sitede söylenmeye başlamışlar bile. Yok dizinin aksiyon ayağına noolmuş, yok senaryo aşka doğru kaymışmış. Neyse, aksiyonlu bir fragman gelsede aşk nerde derlerdi, izleyiciyi memnun etmek zor :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Genelde fragmanlardan biri DağSel'li diğeri aksiyonlu geliyor. Dediğim gibi 2. fragmanda hareketli gelir.

4. bölüm her iki açıdanda gayet dengeli ve dozundaydı, tansiyon bölüm boyunca hiç düşmedi, bundan sonraki bölümlerde bu ayarda olsa iyi olur, ama diğer taraftan senarist değişikliği söz konusu, yani nasıl ilerleyecekler emin değilim. Keşke Elif Hanım'a birkaç bölüm daha şans verilseydi.....
    Ben de Elif Hanıma şans versinler isterdim aslında ama uyuşamadılar demek. Belki de tims erkenden önlem almak istedi. Haklısın seyirciyi memnun etmek çok zor. Aksiyonlu fragman geldiğinde de neden Dağsel yok diyorduk bize yaranılmaz:img-hyste İkinci fragman aksiyon ağırlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Bence dizide bir kırılmaya ihtiyaç vardı bu bakımdan fragmanın giriş kısmındaki soru hoşuma gitti. Çekici olmuş fragman gerçekten insanı içine alıyor.
    Dağselin aşkı naif olsun istiyorum. 1970lerden fırlamış gibi değil tabi ki ama günümüz içinde de naif güzel aşklar yazılabilir ve bence ekranlar böyle bir aşka hasret. En azından ben Fatmagül'den beri hasretim :img-in_lo

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar Sevgi Yılmaz'ın kalemini tanıyanlara bir sorum olacak. Elif Hanımın kurgusu mantıklıdır yani ben çok severim. Burası çok saçma olmuş dediğim yer azdır. Cinayet kurgusunda olduğu gibi. Peki Sevgi Yılmaz nasıldır? Saçmalar mı? Ben sırf dizide hareket olsun diye mantıksız oyunlar temelsiz planlar izlemek istemiyorum. İçime su serpecek biri var mı :img-hyste

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri