Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar fragman çıktı:img-eat:
    Görmeniz lazım duygu sıcaklık dağsele özel bir fragman:happy0064 bayıldım!

Cem Adrian'ın muhteşem bir şarkısı kullanılmış:love01:

Selvi'nin alnında yara izi var büyük ihtimal Ender yüzünden oldu..
    Dağhan da onu alıp ailesinin evine getirmiş diye tahmin ediyorum..
    Fragmanın başında insan celladına aşık olur mu yazıyor:865323
    Diyorum ki acaba selvi enderin tehditleri yüzünden dağhana oyun mu oynayacak .. selvi bence çok aşık ama oyun mu oynayacak acaba daghana:calis

Durum:
    Ebibi06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragman ne o oyle... bayıldım. avukat kızımız asşık olmus ama daha açılsınlar da ıstemem boyle bırbırlerınden gızlı yaşasınlar duygularını isterım. daha sonra ılıskılerı olsun. daghan amacından sapmasın. intikam almayı unutmasın.

bı ınsan daha nasıl guzel bakabılır Allahım Engın nasıl guzel bakıyosun karsında kım olsa erır bakıslarına. 4 bolum dekı engının bakısları fahrıyenın aglaması benı cok etkılemıstı. bu bolum de aşırı guzel sahneler var bellı kı kemrelerı baglayın daghan selvı sızı ucurmaya gelıyor
    yürürsen yakın olur, bakarsan uzak...

Durum:
    papatya67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ölene Kadar Engin Akyürek
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Açıkcası bende o endişeli tayfadan biriyim. Kuşlu sitede bunuda dile getirdim.Reytingin gözüne vuracağız diye, dizinin genel hikayesinden sapmalarından endişe ediyorum. Yeni senarist aşkı güzel yazıyormuş tamam aşkta olacak tabiki ama aksiyon ve gizem konusunda pek iyimser yorumlar okumadım.İnşallah o bölümleride aksiyonu, gizemi, entrikayı iyi yazabilen ikinci bir senaristle daha anlaşmış olmaları temennim. Senaryonun konusundan sapmadan her şey güzel bir şekilde harmanlanırsa, her izleyice kesime hitap edebilir.

Şahsen benim Bu diziye olan ilgimde; Birinci etken Enginin olması, İkinci etken senaryonun konusu ve Elif Usmenin kalemi olması. Bir çoğumuzda aynı beklenti içinde değilmiydik. Ha bozulursa izlemeyi bırakırmıyım.Tabi ki hayır.Engin ve Fahriyenin güzel oyunculukları için devam ederim.

Durum:
    cebalo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile

:img-in_loFragman cok güze cok:img-in_lo cok duygusal ve cok Romantik bir Fragman olmus :good:Selvi yaralanmis sanirim anlinda yara var kesin o pislik ender kiza birsey yapacak:icon_sorrselvi Daghan omuzuna yaslanmis Daghanda ona sariliyor birbirlerine o bakismalari ay cok güzel cok:love01:o reyting canavari yüzünden insallah bu güzel cifte:icon_sorrve bu güzel diziye kiymazlar:icon_sorr

Durum:
    bursin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Akyürek :)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay:happy0064
    Daghan ve selvi siz mukemmel detaylarsiniz:love01:
    O nasil guzel bakmak aglamak o nasil guzel sarki bir sarki bir fragmana anca bu kadar guzel olurdu .. Cem Adrian cok kullanin onun sarkilarini:img-in_lo
    Selvinin kafasinda yara izi var kim napmis :icon_sorr Daghan korumak icin evine almis goturmus onu korumak icin Daghancim peki zakire teyzem nirde onsuz olmaz:img-hyste

Uzun zamandir ekranda boyle naif bir ask yoktu bu aski ve bu cifti doya doya izlemek isiyorum.. fsncilar burda mi bi sey dicem Selvinin aski sizcede kerimin aski gibi degilmi ? Umarim kerimin aski gibi ince ince ilmek gibi islenir cok oldu boyle ask izlemeyeli aciz albayiiim help:img-hyste
    C:\Users\samsung\Desktop\81282dA.png

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri