Sayfa 4/201 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
1001 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1102
    Verdiği Beğeni
    644

Aldığı Beğeni: 1,438

Bahsedilme
    10 Mesaj

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cem Adrian dinlemiyordum ne zamandır dinleyince depresif bir moda giriyorum:img-hyste Şarkı beni aldı götürdü yine ve bu sefer dinlerken diziyle ilgili bi sahne hayal ettim. Her şey ortaya çıktığında Selvi ve Dağhan hiç bir şey söylemeden ağlasınlar istiyorum. Hissettiklerini gözyaşlarıyla anlatsınlar ve arkada yine çok sevdiğim bir Cem Adrian şarkısı "Biz Senle" çalsın.
    "Biz senle ayrı yerlerde, aynı hayale kapılmış, aynı ormanda kaybolmuş çocuklar…”
    Biz senle aynı yerinden vurulmuş, aynı yerinden kanayan, aynı yerinden acıyan aşıklar gibiyiz…"

Ben seni koklarım, koklarım bir denizin kıyısında.
    Dalgalar estirir seni, görürüm o martıların kanatlarında.
    Ahh ahh Dağselime nasıl da uyuyor ya resmen sahne gözümde canlanıyor:img-in_lo:img-in_lo

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bursin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragman olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay:happy0064
    Daghan ve selvi siz mukemmel detaylarsiniz:love01:
    O nasil guzel bakmak aglamak o nasil guzel sarki bir sarki bir fragmana anca bu kadar guzel olurdu .. Cem Adrian cok kullanin onun sarkilarini:img-in_lo
    Selvinin kafasinda yara izi var kim napmis :icon_sorr Daghan korumak icin evine almis goturmus onu korumak icin Daghancim peki zakire teyzem nirde onsuz olmaz:img-hyste

Uzun zamandir ekranda boyle naif bir ask yoktu bu aski ve bu cifti doya doya izlemek isiyorum.. fsncilar burda mi bi sey dicem Selvinin aski sizcede kerimin aski gibi degilmi ? Umarim kerimin aski gibi ince ince ilmek gibi islenir cok oldu boyle ask izlemeyeli aciz albayiiim help:img-hyste
    Selvi'nin vicdan yükü bana da Kerim'i hatırlatıyor. Kerim o vicdan yükünden kurtulmak için çok çabaladı. Bakalım Selvi ne yapacak. Daha yeni rahatlamıştı yeniden yüklenecek mi?

Durum:
    durueymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Aman Allah ımmm bu fragmanda be👌👌 bende sizi çoook sevdimmmm o pirinç ayıklayan selviyi naapmalı o gidip gelip aynı evde bakışan Dağhan ve selviyi naapmalı ya bu dizi nasıl izlenmez anlamıyorum 😞 şunların güzelliğine bak çok sevdim çok.kızlar yorumları okumadan fragmanı görünce bodoslama daldım o yüzden kim ne yazdı göremedim Selvi başından yaralanmış sanırsam ve anladığım kadarıyla dağhanlarda kalıyo ne olduki acep😱 fragman tv de bol bol dönsün bu fragman çook can yakar😅 bu yeni senaristimizin etkisimi acaba sanki bi farklı hava sezdim 😍 ilk fragman böyle romantik oldu ikincisi kesinlikle heyecanlı bol aksiyonlu olmalı.

Durum:
    magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ilksin4562 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cem Adrian dinlemiyordum ne zamandır dinleyince depresif bir moda giriyorum:img-hyste Şarkı beni aldı götürdü yine ve bu sefer dinlerken diziyle ilgili bi sahne hayal ettim. Her şey ortaya çıktığında Selvi ve Dağhan hiç bir şey söylemeden ağlasınlar istiyorum. Hissettiklerini gözyaşlarıyla anlatsınlar ve arkada yine çok sevdiğim bir Cem Adrian şarkısı "Biz Senle" çalsın.
    "Biz senle ayrı yerlerde, aynı hayale kapılmış, aynı ormanda kaybolmuş çocuklar…”
    Biz senle aynı yerinden vurulmuş, aynı yerinden kanayan, aynı yerinden acıyan aşıklar gibiyiz…"

Ben seni koklarım, koklarım bir denizin kıyısında.
    Dalgalar estirir seni, görürüm o martıların kanatlarında.
    Ahh ahh Dağselime nasıl da uyuyor ya resmen sahne gözümde canlanıyor:img-in_lo:img-in_lo
    Gerçekten çok güzel şarkıdır:img-wink:
    Sevgi hanım bunu değerlendirsin güzeel fikir:img-wink:
    Enginle Fahriye de efso ağlar karşılıklı :img-wink:böyle içli içli:img-wink::love01:

Edit:geçen hafta ilk fragman aksiyonluydu bu haftaki ilk fragman dağsel romantizmiyle geldi. 2. Fragman da bu hafta aksiyonlu olur gibi geliyor bana. . bu fragman dağsele özel.. mutlaka 2.fragman gelecektir o da aksiyonlu olur zaten

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri