Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    #among the stars
    Konular
    190
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (3)

Yorumlarınıza buradan devam edebilirsiniz

Lütfen

- Tek cümlelik kısa mesajlar yazmayınız
    - Arka arkaya kısa aralıklarla mesaj yazarak flood yapmayınız
    - 640x480'den büyük fotoları küçülterek ekleyiniz
    - Telif hakkından dolayı gazete haberlerinin veya röportajların tamamını paylaşmayınız
    - Üyeleri tahrik edecek ifadelerden kaçınınız

Sevgiler...
    Konu NATY&FACU tarafından (24-05-17 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Durum:
    cerensb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    KERİM ILGAZ
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart yeni başlık hayırlı olsun

Alıntı ilksin4562 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O barakaya ben de hastayim. Acayip romantik havasi var. Daghanla Selvi barakada ne zaman bir araya gelseler aklimdan kotu kotu seyler geciyo :img-hyste
    Engin cok farkli rollerle karsimiza cikti. Engin kotu su iyi denilen oyuncularin birisi bi mardin antep agziyla konussun ya da romani oynasin ondan sonra Enginin oyunculuguna laf atsinlar. Aslinda Omer Demir ukala bi adamdi. Ben cok severdim onun ukalaliklarini. Mustafa da zengindi simdi :img-hyste saka maka surekli zengini oynayacagina travmatik rollerde gormeyi tercih ederim Engini. Ha gonul ister yigidom lacileri giyinsin salina salina dolansin gozlerimiz bayram etsin :img-hyste Ama Engin karakterin oyunculuguna ne katabilecegine bakarak evet diyor. bir gun zengin ve derinlikli bir rol gelir kabul eder tabi niye etmesin:img-in_lo
    FSN den kalma bir alışkanlık sanırım, seviyoruz yahu barakaları:img-hyste:img-hyste:img-hyste kabul edelim ki adam nereye girse o mekan bi hoşlaşıyor:img-in_lo

Engin'i bu dizide de zengin rolünde göremedik, kısmet bundan sonraki diziye ne diyim...

Gelelim diziye... Ben bölümü yorumlayamadan fragman çıkmış bile, o nasıl güzel bir fragmandır öyle, o şarkı nasıl güzel bir şarkıdır. Bayıldım.

Reytingler yüzünden dizinin aşk ayağını biraz daha hızlandırmışlar sanırım. Gerçi geçen bölüm aksiyon yönündende gayet iyiydi:good:

Selvi yaralanmış ve Dağhan'ın evinde kalıyor sanırım. Bu arada Dağhan da o barakadan ayrılmış ve evine dönmüş, gerçi ben sevmiştim barakayı ama :img-hyste

Bu fragman bölümle ilgili pek ipucu vermedi, 2 fragman sanırım bol aksiyonlu gelir. Bizde tahminler yaparız.

Durum:
    papatya67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ölene Kadar Engin Akyürek
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni sayfa için teşekkürler OXFORD :)

Yeni başlığımız hayırlı olsun.İnşallah bizede dizimizede uğurlu gelsin. :)

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman şahaneeeeee:happy0064:img-in Cem Adrian'ın en sevdiğim şarkısıyla Dağselimi görünce hem gözlerim hem kulaklarım bayram etti:img-in_lo

Ancak bir parça da endişelendim. Umarım dizi salt aşk dizisi olmaz aksiyon ayağı sağlam bir şekilde devam eder. Senarist abla burayı okuyosan duy bizi. Kuşluya da gelmiyo ki derdimizi anlatalım :img-hyste

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cerensb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FSN den kalma bir alışkanlık sanırım, seviyoruz yahu barakaları:img-hyste:img-hyste:img-hyste kabul edelim ki adam nereye girse o mekan bi hoşlaşıyor:img-in_lo

Engin'i bu dizide de zengin rolünde göremedik, kısmet bundan sonraki diziye ne diyim...

Gelelim diziye... Ben bölümü yorumlayamadan fragman çıkmış bile, o nasıl güzel bir fragmandır öyle, o şarkı nasıl güzel bir şarkıdır. Bayıldım.

Reytingler yüzünden dizinin aşk ayağını biraz daha hızlandırmışlar sanırım. Gerçi geçen bölüm aksiyon yönündende gayet iyiydi:good:

Selvi yaralanmış ve Dağhan'ın evinde kalıyor sanırım. Bu arada Dağhan da o barakadan ayrılmış ve evine dönmüş, gerçi ben sevmiştim barakayı ama :img-hyste

Bu fragman bölümle ilgili pek ipucu vermedi, 2 fragman sanırım bol aksiyonlu gelir. Bizde tahminler yaparız.
    Ceroşum o barakayla ilgili ne hayallerimiz vardı ama avcumuzu yaladık :img-hyste Bundan ümidim var bakalım:img-hyste Aksiyon kısmı keşke hep 4teki gibi olsa açıkçası ben artık Dağhan'ın tam anlamıyla intikamına odaklanmasını istiyorum. Aşk olsun tabi ama aksiyonla dengelensin:good: Bu arada cellat diye bahsedilen Selvi gibi geldi bana.

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri