Sayfa 199/199 İlkİlk ... 99149189195196197198199
995 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı melim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hosuldum Odilecim:love01:

aslinda o ilk sahnede ben Selvi ye kizamadim, hani Daghan in kendisine zarar verecegini düsünmesi konusunda ürkmesi normal bir tepki degil mi ? adama az evvel aylardir pesinde kostugu gercegi aciklamis, senin hayatini calan sana o iftirayi atan benim demis, ardindan bahcede Daghan in parcalanmasini izlemis, biraktim Selvi yi kendisine zarar verisini izlemis bir hisim iceri girip üzerine dogru gidince bir anlik bir ürkmesi normal hatta ürkmese, öyle karsisinda dikilmeye devam etse yaptiginin sanki cok normal bir seymis gibi anlattiklarinin hic bir yikima sebebiyet vermemis gibi bir görüntü cikmazmiydi ortaya???
    Selvi Daghan in tüm olanlardan sonra her gün biraz daha yikilisina bizzat tanik oluyor, kaybettiklerinin onda yaptigi tahribata birebir tanik oluyor cilginlik noktasina az kalmis bir asamada iken ve Ridvan gözlerinin önünde naklen katledilirken ve Daghan in ''bak sana birazdan ne izleticem'' sözlerinin üzerine bir an yanilmasi da insanca degil mi?bana öyle geldi israr etmiyorum ama insan bu denli bicak sirti durumlarda neler yapabilecegini kim bileblir ki?? kizmayin Selvi ye o kadar yüklenmeyin kizima :img-wink: o da cok saglikli düsünebilecek bir durumda degil onun da ruh sagligi normal degil bir cok duygunun arasinda skisip kalmis durumda üstelik abisinin katil oldugunu da yani Beril in babasini öldürdügünü de bilmiyor yanilmiyorsam her sordugunda abisi tarafindan yalanlandi, biz sadece olayi Daghan in üzerne attik gerisine karismadik flan dedi süpheleri olabilir ama abisinin yaptigini bilmiyor diye biliyorum ben!
    İnsan sevdiğini tanır ya gözlerinden bakışlarından tanır. Arkadaşlarımızı bile tanıırız yalan söyledi deriz veya bi bakışla anlaşırız bazen. Ben yapmadım sözünden sonra inanması gerekirdi. Anlaması.. Üstelik Dağhan'ın kaybedeceği bir şey yok. Az önce tüm gerçekleri yıkılmış zaten. O durumda olan insan çoook zor yalan söyler bunu da en iyi Selvi bilir. En çaresiz en savunmasız olduğu o durumda Selvi'nin Dağhan'a inanmaması bence net Berillik hareketti. Selvi abisinin katil olduğunu biliyor maalesef. 4. bölüm sonunda öğrendi. Oradan da bir çarpı attım:img-hyste

Ya ben bu çocuğun Ender'i sevip baba bilmesine çok bozuldum. Niye böyle oldu ki

Durum:
    Kariha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ay bu nasıl bölümdü böylee. Başı sonu ayrı vurdu beni. Yalnız şimdi Dağhan içerde mi..:img-hyste Şaka bi yana yeni bi sayfa ifadesinden böyle bi hamle beklemiyordum. Polisler baskın yapınca hoppala yine mi hapse girecek Dağhan dedim durdum..Tabi son sahne şok..İrfan da (yeni oyuncu) yeni komiser iyi mi, güzel güzel sevdim bunu:)

Tekin Selvime göz koyduu, napcaz. Ben Şahika diye düşünmüştüm oysa.:icon_whis Yalnız, Mesut bey fena iyi oynuyor..:good: O dil kesme sahnesi çok aşırıydı ama hiç sevmedim.

Berilin Dağhanla buluşma sahnesinde söyledikleri neydi öyle..Bu Beril zararsız, iyi diyenler vardı kimdi onlar..:img-hyste

Favori sahnem ilk sahne, yüzleşme sahnesi of of..
    Oy Allahımm, sevgili Engin Akyürek, ne yapıyorsunuz efenim siz ? O nasıl bi oyunculuktur, nasıl? .O nasıl bi duyguyu yaşamaktır? O sahnenin hangi bi karesinden gif yapayım ben şimdi, hepsi, her kare muazzam güzel yahu..
    Sonra Fahriye Evcen o da aşağı kalır mı döktürdü o da yine. Hele o öfkeyle bağırışına ağlayışına bayıldım..:good:
    hele bi de o güzel sesten o yüreği yakan şiir..
    o güzelim yeni fon..
    sar sar izle.. harikasınız..:good:

Alıntı odile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bölümü bir bütün olarak çok sevdim :img-in_lo tek birşey biraz hayal kırıklığı yarattı o da selvi'nin dağhan'dan korkması ve rıdvan'ı hakkaten onun öldürdüğünü düşünmesi ...dağhan katil olabilir mi selvi yahu

zakire ve safiye fabrika ayarlarına dönmüşlerdi pek eyi :img-in_lo:img-hyste
    bölümü bir kez daha izleyeyim uzun bölüm yorumumu sonra yazacağım ama pencere önü sohbeti bölümün favori sahnesi ..gif yapacak arkadaşlara şimdden teşekkkürler :img-hyste:img-in_lo dağhan çok ponçik ve çok aşık uyyyiiii :img-in_lo
    ben o sahneyi pek sevmedim ya,
    yapmayı düşünmüyorum o yüzden gif..
    hahah şakaa tabiii..:img-hyste
    2. favori sahnem benim,
    öyle güzel replikler vardı ki yapmadan olmazz..
    Yalnız Dağhanın o aşık bakışlar..:img-in_lo:img-eat:

Alıntı ilksin4562 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu beni o kadar üzdü ki yarın değinmeyi düşünüyordum bu konuya aslında. Selvi ellerini kalbine koyup o adamı ben öldürmedim diyen Dağhanın adam öldürebileceğine nasıl inandı yahu? Üstelik kendisini inciteceğini sandı. Çok büyük şok yaşadım. Berilin yaptığından bır farkı yoktu. O videoyu izlerken Dağhandan şüphelenmesini anlıyorum tıpkı Berilin tüm kanıtlar Dağhanı gösterirken ona inanmamasını anladığım gibi. Gözlerime bak diyen Dağhana inanmayan Berille; elleri Dağhanın kalbindeyken o yumusacık sesli, gozlerı yaslı Daghana ınanmayan Selvi maalesef ki Dağhan'a yaptıkları haksızlık bağlamında aynı konumda. Üstelik gerçeği de söylemedi abisini korudu. Oysaki 4. bölümde seni teslim edeceğim diyen de Selvi'ydi. Bence bu senaristin yanlış bir hamlesiydi. Selvi bana kendini affettirsin çok kızgınım ona :icon_sorr

Yalnız ben Dağhan'ın mafya olmasını istemiyorum nasıl olcak bu iş :img-hyste Yeni gelen fotoğraflarda da takım elbiseliydi :img-hyste
    Dağhan'dan korkmasına kızmadım ben. Dağhan o an şokla öfkeliydi, ne yapacağını bilemez haldeydi çok. Selvinin ürkerek uzaklaşması olağandı bence. O da ne yapacağını bilemez haldeydi. Ancak Rıdvanı öldürdüğünü düşünmesi, üstüne hayır demesine rağmen inanmamasına şaşırdım, kızdım ne yapıyor ya bu kız dedim. Bir de katili bilmiyorum demesii..Selvi ilk öğrendiğinde Yılmazın katil olduğunu hemen polise gitmiyor muydu ? Ender engel oldu abini öldürürüm diye yine ondan mı çekinip gizliyor ki ?

Durum:
    papatya67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ölene Kadar Engin Akyürek
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni Polat Alemdarımız, Dağhan Soysür hayırlı olsun.:) Polat gibi devlet desteğiyle mafyanın içine sızacak ve basamakları tek tek çıkacak.:img-wink:

Savcı Dağhana bu görevde tek başınasın dediğine göre, Dağhana verilen destek legal olmayacak.İllegal yoldan Dağhanı mafya içinde basamak basamak yükseltmek için önündeki pürüzleri savcı ve ekibi kaldıracak.Selvinin görevide avukatı olarak Dağhanın masumiyetini ve diğerlerinin suçlarını mahkemede delillerle sunup, hepsini içeri tıktırmak olacak.
    :good:

Bende Dağhanın eli silahlı bir katil olmasındansa ve tek başına zerdanla mücadele etmesindense devlet destekli mücadele etmesi yerinde bir iş olacak.:img-wink:

Dizimiz yeni bir yola giriyor. Aslına final söylentilerinede kapak bir bölüm finali oldu. Dağhanın mücadelesi asıl şimdi başlıyor.Mafyanın içine sızacak olması, öyle 3 - 5 bölümle falan olmaz.nerden bakarsak bakalım bu dizi 50 bölümü görür. inşallah 3-6 Nisandaki mipcom satışlarıda bereketli geçer.:good:

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri