Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon
38 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: İkisini de Sevdim - Bölüm Yorumları

Durum:
    tvrehberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Neverland
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben gerçekten anlamıyorum, yok mu yani şöyle güzel ve yetenekli, oyunculuğa yatkın bir genç kız da amine gülşe başrole konuluyor? yani yapımcılar onun oynadığı diziyi hiç izlemediler mi? kadın kaç sezon oynadı ve gram kendini geliştiremedi işte. yok yani onda rol yapma yeteneği yok, olmuyor. öyle aman aman bi güzelliği de olduğu söylenemez bence. başka kadın oyuncu ya da oyuncu adayı konservatuar öğrencisi/yeni mezunu yok mu yani?

Durum:
    arolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Brad Pitt,Robert Downey J
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tvrehberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gerçekten anlamıyorum, yok mu yani şöyle güzel ve yetenekli, oyunculuğa yatkın bir genç kız da amine gülşe başrole konuluyor? yani yapımcılar onun oynadığı diziyi hiç izlemediler mi? kadın kaç sezon oynadı ve gram kendini geliştiremedi işte. yok yani onda rol yapma yeteneği yok, olmuyor. öyle aman aman bi güzelliği de olduğu söylenemez bence. başka kadın oyuncu ya da oyuncu adayı konservatuar öğrencisi/yeni mezunu yok mu yani?
    Yetenekli oyuncular var tabii ama maalesef bu camiada torpil geçiyor.Gözleri mavi diye güzel seçildi o yetmedi direk başrol kaptı .

Durum:
    larivis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    dertleri dinleyen rüzgar
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    30

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yetenek dediğimiz şey aslında eğitimden çok o kişinin içinde olan birşey bence sonrasında zaten eğitimle bu pekişiyor fakat bazı oyuncu adayları varki ne kadar olmak isteselerde olamıyorlar çünkü yok yani içlerinde.Şimdi amine hanım başlarda okadar profesyönel insanlarla oynadı bir dizideki kendisinden dolayı çok sevsemde o kadroyu izlememiştim ordaki oyunculardan hiç bir şey almadan bitirmişti sezonu son gördüğümde .Bu yüzden gerçekten bazan parter seçimlerinin sadece fizike bakmasından gına geldi banada.İzlemek istediğimiz oyuncuyu bile bu yüzden izleyemez hale geleyoruz ki Serdar bey muhteşem bir oyuncu her şekilde mimik ustası sahne adamı ama gel gelelimki şimdi sanırım bu yüzden bende izleyemiycem onu bu çok üzücü işte.Nedendir bilinmez illa böyle oyunculara kas katı yada konturolsüz acemi oyuncular denk gelip ömür yiyen cinsten oluyorlar.

Durum:
    ReyMaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ReyMaz Turizm
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Burak Serdar için sevineyim mi üzüleyim mi ben şimdi? Ah ne oyuncular var ama gel gör ki partneri kim ölmüş? Dayanamam ki izleyim :img-tomat:img-tomat
    http://i.hizliresim.com/qPkY83.jpg

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    173
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 688

Bahsedilme
    15 Mesaj

Tartısmasız Burağın bugüne kadar en iyi partneri Selen Seyvendi bence ve en iyi dizisi Avrupa Avrupa ydı.. Amine Miss Turkey 1. Olabilir , cok güzel olabilir lakin herşey güzellik değil.. Ben Amine'nin Asla Vazgecmem dizisini göz gezdirip baktıgımda ( ki kız Dublaj kullanıyordu) oyunculugunu vasat olduğunu gördüm.

Her Miss Turkey den cıkan güzel oyunculuk yapamıyor.

Ayriyeten ben Buragı Komedi dizilerine cok yakıstırıyorum..

Neyse olan olmuş umarım güzel bir dizi olur..

Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri