Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon
38 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: İkisini de Sevdim - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

İkisini de Sevdim dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!
    Ranini tv

Yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, çok yakında atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak İkisini de Sevdim dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

Başrollerini; Amine Gülşe, Burak Serdal Şanal ve Mehmet Mehmedof'un paylaştığı dizinin senaryosunu; Muharrem Buhara ve Özlem Atasoy yazarken, yönetmen koltuğunda ise; Cem Tabak oturuyor.

Durum:
    ReyMaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ReyMaz Turizm
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne de güzel,efsane bir fragman hazırlamışlar öyle..Ne kadar da merak ettim diziyi :img-tomat :img-tomat :img-beee:

Esas kızımız zaten maşallah..Oyunculuk evlere şenlik.. :865323

Ah be Burakım Serdarım..Diziye başladın diye sevinemiyorum bile.. :icon_sorr

"İkisini De Sevdim" kadar saçma bir isim de duymadım yani :img-beee:
    http://i.hizliresim.com/qPkY83.jpg

Durum:
    ozlem742 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Aydın
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı turkumm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden Amine Gülşe ?? Hayır her miss turkey güzeli oyuncu olmak zorunda mı ? Oyuncu olmayı geç neden bu kızlara hemen başrol veriyorsunuz ! Sırf güzel diye koyuyorsunuz başarılı oyuncuların karşısına yazık değil mi ya ? Amine Gülşe fragmandan anladığım kadarı ile hiç oyunculuğunu ilerletememiş!!

Burak'a yazık olmuş hem de çok yazık olmuş.. Fragmanı da beğenmedim başrol kadın oyuncuyu da beğenmedim.. Konu çok saçma dizinin adı çok saçma ikisini de sevdim nedir ? Başrol kızımız iki oğlanı da mı sevecek yani:img-hyste

Sevgili yapımcılar her miss turkey güzeli oyuncu olmak zorunda değil biz güzel yeteneksiz kızları izlemek zorunda mıyız ? Bir sürü yetenekli genç oyuncular figüran muamelesi görürken bu kızlar sırf güzel diye bir yarışmadan çıktılar diye başrol oluyorlar yazık çok yazık..

Üzgünüm ama bu dizi 13 bölüm bile sürmez..
    Çünkü biz bunlara prim veriyoruz Güzelliği çirkinliği oyunculuktan daha çok konuşuyoruz Tepemize çıkarıyoruz Kaliteden senaryodan anlamıyoruz basit klişe ya da abartılı dizilere reyting rekorları kırdırırırken kaliteli dizileri görmezden geliyoruz ve ekrandan kaldırılıyor Onlar da nabza göre şerbet veriyorlar E vasat oyuncular ekranları doldurunca ortalama oyuncuları göklere çıkarıyoruz vasat oyuncular da göze batmıyor

Amine Gülşeye gelince güzellik göreceli bir kavram ve benim görecelerime göre güzel de değil Tek meziyeti boyu ve renkli gözleri

Burak'a üzüldüm dizi belki yaz boyu sürer de kışa dayanmaz
    Kötü olmak yalnızlığı göze almak demek

Durum:
    kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karadayi
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    15

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin ismi cok sacma,Amineyi hic sevmem nerdeyse bir sezon dizide rol aldi ama oyunculugunda zerre ilerleyis yok.Tanitim cok siradan sanki amator dizi gibi.Serdar Sanal icin cok uzuldum.Cok yetenekli oyuncu ama yanlis secim yapti

Durum:
    edasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    51

Aldığı Beğeni: 61

Bahsedilme
    1 Mesaj

Fragmani gordum o da nedir?
    Yaz dizisi gibi degil bildigin gunluk dizi olmuş. Çekimleri görüntüsü oyunculuklar
    Tamam hala klişe senaryolardan vazgecemedik saatler uzun ama gercekten dizilerin cekimleri görüntüsünde de baya bi yol katettik ama bu dizi cok komikti ya fragmani:)

Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri