Sayfa 2/203 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1011 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    papatya67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ölene Kadar Engin Akyürek
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

İlk sahnede Engin hayal kırıklığını ve öfkesini, yaşadığı şoku bizlere öyle bir gösterdi ki.Hele haykırması içimi dağladı. Fahriyede mahcubiyeti ve vicdan azabını göz yaşlarıyla mimikleriyle aynı şekilde ekrandan bizlerin kalbimize aktardı. Bu ikili harika işler çıkarıyor ya.Yan yana performanslarında adeta devleşiyorlar.:good:

Dağhanın dışarıda haykırması ve kendine zarar vermesinden sonra hışımla içeri girip, Selvinin karşısında durmasıyla, Selvi bir hayli korktu.Dağhanın kendisinede zarar vereceğini hırpalayacağını zannetti.Ne olursa olsun Dağhan kendine zarar verir ama Selviye asla.

Birde benim hayatımdaki 11 yıl hakkeden birinin ömrüne katılmış dedi ya. offf içim bir hoş oldu. Demek ki Selvinin ölme ihtimali onu nasıl üzdüyse o kaybettiği 11 yılı, gençliğini, hatta hayatının tamamını selviye adayabileceğini gördük asil Dağhanımızdan.:love01:

Dağhan Selviye seni affetmiyorum affetmeyeceğim dedi ama gözleri ve kalbi öyle demiyor.Nasıl şefkatli, nasıl aşık bakıyor. Selviye bir şey olacak diye aklı çıkıyor. Çiftimizin geleceğe dair hiç bir umudu yok malesef.:icon_sorr Bu aşkın sonunun mutlu bitmeyeceğini benim gibi dağhanda en sonunda itiraf etti. Bu kadar karanlığın içinde nasıl bir çiçek yetiştireceğiz derken, Selvininde onun gibi umutsuzca solar, yetiştiremeyiz demesi bana çok dokundu.:icon_sorr

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı odile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni sayfa hayırlı olsun !!:happy0064 reytinglerde az viraz yükselme var yaşasın:img-in_lo
    Çok sevdiğim bi sahneyi yazıp gideyim mutfakta dağhan ve selvi çay doldururlarken selvi elini yakıyor dağhan kıyamıyor ve biber sahnesine benzer bir sahne izliyoruz :img-in_loselvi'nin eli yanmış dağhan'ın kalbi bizde de tv yandı :img-hyste çok şukellalardı :img-in_lo dağhan'ın selvi çıktıktan sonra ellerine bakması da manidardı:icon_sorr sanki kendini kaptırma dağhan dedi içten içe ne bileyim eline bakıp bunu yaşatan kadın o hatırla der gibiydi ama sonra da bakışları yumuşadı kıyamıyor çok da seviyor:icon_sorr
    Ya ben de seviyorum bu tarz sahneleri ama bi yandan hayal kirikligina da ugradim. Bu cay atraksiyonuna gerek yoktu. Daghanin Selvi'yi cok onemsedigini biliyoruz. Keske Selvi Daghan'in eliyle ilgilenseydi. Cocugum o yarali ellerle kaldi

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı papatya67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk sahnede Engin hayal kırıklığını ve öfkesini, yaşadığı şoku bizlere öyle bir gösterdi ki.Hele haykırması içimi dağladı. Fahriyede mahcubiyeti ve vicdan azabını göz yaşlarıyla mimikleriyle aynı şekilde ekrandan bizlerin kalbimize aktardı. Bu ikili harika işler çıkarıyor ya.Yan yana performanslarında adeta devleşiyorlar.:good:

Dağhanın dışarıda haykırması ve kendine zarar vermesinden sonra hışımla içeri girip, Selvinin karşısında durmasıyla, Selvi bir hayli korktu.Dağhanın kendisinede zarar vereceğini hırpalayacağını zannetti.Ne olursa olsun Dağhan kendine zarar verir ama Selviye asla.

Birde benim hayatımdaki 11 yıl hakkeden birinin ömrüne katılmış dedi ya. offf içim bir hoş oldu. Demek ki Selvinin ölme ihtimali onu nasıl üzdüyse o kaybettiği 11 yılı, gençliğini, hatta hayatının tamamını selviye adayabileceğini gördük asil Dağhanımızdan.:love01:

Dağhan Selviye seni affetmiyorum affetmeyeceğim dedi ama gözleri ve kalbi öyle demiyor.Nasıl şefkatli, nasıl aşık bakıyor. Selviye bir şey olacak diye aklı çıkıyor. Çiftimizin geleceğe dair hiç bir umudu yok malesef.:icon_sorr Bu aşkın sonunun mutlu bitmeyeceğini benim gibi dağhanda en sonunda itiraf etti. Bu kadar karanlığın içinde nasıl bir çiçek yetiştireceğiz derken, Selvininde onun gibi umutsuzca solar, yetiştiremeyiz demesi bana çok dokundu.:icon_sorr
    Aslinda ben bu travmanin bu kadar kolay atlatilacagini dusunememistim be oyle olursa hoslanmam diyordum. Ama bolum icinde izledigimde ne bileyim anlayabildim sanki. Su an cok tuhaf bir haldeler. Aslind sigincak baska kimaeleri de yok birbirlerinden baska. Cunku birbirlerini onlardan daha iyi anlayacak kimae yok. Tum bu karanligin icinde iyi geliyorlar birbirlerine. Belki de boyle olmalari daha iyi olmustur bilemiyorum. Ama Daghan Selviden uzaklasacak gibi. Su sacvilik isi yuzunden. Selviyi tehlikeye atmak istemez.

Yilmaz Ayse konusunda zafere ulastik saniyordum cok bozuldum o kadar havaya girmistim:img-hyste Lutfen bu sacmaligi yazmasinlar ya. Cok kotu gorunuyor. Kizin babasi gibi duruyor. Dizide sevimli tatli bir yan cift yazilirsa. En azindan yuzumuz ordan guler.
    Yeni bolum kamera arkasinda su sahildeki fotografta Daghan ve Selvi mesafeli gibiydi. Daghan Selviyi ardinca birakip gidiyor. Orda ne olacak acaba?

Durum:
    papatya67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ölene Kadar Engin Akyürek
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ilksin4562 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda ben bu travmanin bu kadar kolay atlatilacagini dusunememistim be oyle olursa hoslanmam diyordum. Ama bolum icinde izledigimde ne bileyim anlayabildim sanki. Su an cok tuhaf bir haldeler. Aslind sigincak baska kimaeleri de yok birbirlerinden baska. Cunku birbirlerini onlardan daha iyi anlayacak kimae yok. Tum bu karanligin icinde iyi geliyorlar birbirlerine. Belki de boyle olmalari daha iyi olmustur bilemiyorum. Ama Daghan Selviden uzaklasacak gibi. Su sacvilik isi yuzunden. Selviyi tehlikeye atmak istemez.

Yilmaz Ayse konusunda zafere ulastik saniyordum cok bozuldum o kadar havaya girmistim:img-hyste Lutfen bu sacmaligi yazmasinlar ya. Cok kotu gorunuyor. Kizin babasi gibi duruyor. Dizide sevimli tatli bir yan cift yazilirsa. En azindan yuzumuz ordan guler.
    Yeni bolum kamera arkasinda su sahildeki fotografta Daghan ve Selvi mesafeli gibiydi. Daghan Selviyi ardinca birakip gidiyor. Orda ne olacak acaba?
    Ayşenin Yılmaza aşık olma ihtimalini bende sevmedim.Selviyle Ayşenin oda da konuşması boşuna değildi.Selvi aradaki fazla yaş farkını öğrendiğinde bu işin oluru olmadığını Ayşeye söyledi.Ayşe daha çocuk yaşta ve ergenlik çağında bir kız.Bu çağlar çok tehlikeli.Karşı cinsin kızları en kolay avlayacağı, tuzağa düşüreceği zamanlar.Umarım Ayşe Yılmaza kapılıp gitmez.Daha yeni babasını kaybetti.Abisiylede çok yan yana olamadı.
    Baba ve abi özlemini Yılmazda görmeye başladı bence. Şerefsiz Yılmaz umarım kızın hayatını mahvetmez.Onunda kız kardeşi var.Dağhan Selviye zarar gelmemesi için nasıl koruyup kolluyorsa, Yılmazında o şekilde davranması lazım. Ama bunu Yılmaz gibi insanlıktan çıkmış bir katilden beklemekte hata olur bunun farkındayım. :icon_whis

Umarım Ayşe yaşına ve kişiliğine uygun bir gençle tanışırda, Yılmazın ağına düşmekten kurtulur.:icon_whis

Durum:
    ikarusey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Korkmayın ilksin, papatya: Ayşe & Yılmaz yokkk..
    Selvi de eledi ya akşam o şıkkı.:img-hyste
    Hem de sizin gibi yaştan ötürü eledi.:img-wink:
    Ayşe Yılmaz'dan için ''yaşı biraz büyük..benle ilgileniyor galiba.'' dediğinde
    Selvi: ''o şıkkı eledik o zaman'' minvalinde bi şeydi.

Sayfa 2/203 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri