Sayfa 3/203 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1011 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ölene Kadar - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    papatya67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ölene Kadar Engin Akyürek
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ikarusey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korkmayın ilksin, papatya: Ayşe & Yılmaz yokkk..
    Selvi de eledi ya akşam o şıkkı.:img-hyste
    Hem de sizin gibi yaştan ötürü eledi.:img-wink:
    Ayşe Yılmaz'dan için ''yaşı biraz büyük..benle ilgileniyor galiba.'' dediğinde
    Selvi: ''o şıkkı eledik o zaman'' minvalinde bi şeydi.

Selvinin elemesiyle iş bitecekse amenna.Ama ben Ayşeye ve ergenlik duygularına güvenemiyorum.İnşallah Selvi Ayşenin peşindeki adamın Yılmaz olduğunu öğrenirde, Yılmaza bir ayar çeker.Yoksa Yılmaz her sıkıştığında intikamını Ayşe üzerinden almaya kalkarsa, kız her daim tehlikede olacaksa, bu hepimizi rahatsız eder.:icon_whis

Durum:
    ilksin4562 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Engin Akyürek..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selvi eledi ama Ayse'nin akli o sikta ya ben hissettim Eger bu konuya deginilmicek olsa sanki bahsi de gecmezdi. Biri var mi dediginde ben Osman'i anlatmasini bekledim. Hatta orada Selvi'nin vicdan yapip uzulmesini bekliyordum. Yilmaz'i duyunca baya sasirdim :img-hyste

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,340

Aldığı Beğeni: 1,342

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı papatya67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayşenin Yılmaza aşık olma ihtimalini bende sevmedim.Selviyle Ayşenin oda da konuşması boşuna değildi.Selvi aradaki fazla yaş farkını öğrendiğinde bu işin oluru olmadığını Ayşeye söyledi.Ayşe daha çocuk yaşta ve ergenlik çağında bir kız.Bu çağlar çok tehlikeli.Karşı cinsin kızları en kolay avlayacağı, tuzağa düşüreceği zamanlar.Umarım Ayşe Yılmaza kapılıp gitmez.Daha yeni babasını kaybetti.Abisiylede çok yan yana olamadı.
    Baba ve abi özlemini Yılmazda görmeye başladı bence.
    Şerefsiz Yılmaz umarım kızın hayatını mahvetmez.Onunda kız kardeşi var.Dağhan Selviye zarar gelmemesi için nasıl koruyup kolluyorsa, Yılmazında o şekilde davranması lazım. Ama bunu Yılmaz gibi insanlıktan çıkmış bir katilden beklemekte hata olur bunun farkındayım. :icon_whis

Umarım Ayşe yaşına ve kişiliğine uygun bir gençle tanışırda, Yılmazın ağına düşmekten kurtulur.:icon_whis
    ben geldimm

Tüm Ölene Kadar aileme sevgiler saygılar efendim. Sevgili papatya67'ciğim koyulttuğum cümlelerin için tam üstüne bastın diyorum. Ayşe babasını kaybetti, AĞBİ'si ise o büyürken tam 11 yıl yanında olamadı. O yüzden duyguğu sevgi açlığı ileYılmaz'ın o yaklaşımı, ilgisi hoşuna gitmiştir ki ben de tam korkuyordum eyvahh derken Selvi o şıkkı eledik dedi. :good: Yılmaz ile bir daha karşılaşırlar mı bilemem ama Ayşe'ye de kardeş gözüyle baksın be bu adam lütfen :img-wink:

her hafta Halil amcanın katili Yılmaz mı değil mi diye İZLEYİCİ faka bastırılıyor. Hoş Yılmaz'ın yüz ifadesine bakınca malesef ki KATİL o ama biz İZLEYİCİ'ler illa ki o öldürmedi diye inat ediyoruz, bu nasıl bir mantık bilmiyorum sormayın bana açıklayamam bu durumu :) Hem zaten Halil amcamın değilse bile gencecik Osman'ın katili değil mi bu adam biz hala Halil amcamın katili çıkmasın diye niye düşünüyorsak :icon_whis

Durum:
    blue79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selvi eledi ama bence ayşe yılmazdan hoşlanıyor ve ilerde de aşık olacak gibi.
    yılmazı tarif ederken babam gibi,abim gibi bir cümle kurmuştu ama yılmaz kardeşi gibi görüyor şimdilik...
    bence böyle bir aşk demiyimde yavaş yavaş yılmaz açısından oluşacak sevginin işlenmesi güzel olur.
    ayşe çok iyi bir kız ama gerçek hayatta da iyi insanlar yine kendileri gibi iyi insanlara mı aşık oluyor? olmuyor maalesef:icon_sorr
    bence yılmazın kefareti de ayşe olacak belki de onun için ilerde ölecek :icon_sorr
    ben yılmaz karakterini sevdiğim için objektif olamıyorum.kardeş sevgisini çok güzel bize aktaran tansu beyin ilerki bölümlerde aşkını da izlemeyi dört gözle bekliyorum

Durum:
    Kariha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart alıntı değil

Mecalim kalmadı artık inanmaya,
    Dünya yalan!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri