Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kocaman Ailem - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 424

Bahsedilme
    6 Mesaj

Kocaman Ailem dizisinden ikinci tanıtım da yayınlandı!
    Ranini tv

Yapımcılığını 'Mia Yapım' adına Banu Akdeniz'in üstlendiği, atv'de yayınlanacak 'Kocaman Ailem' dizisinin ikinci tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir, Özge Özder, Özlem Türkad, Buse Arslan Akdeniz gibi isimlerin yer aldığı dizinin senaryosunu ise Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce kaleme alıyor.

Yönetmenliğini Hakan İnan üstlendiği dizide, vicdan muhasebesiyle başlayan bir hikaye ve beraberindeki olaylar zinciri ekrana yansıyacak.

Kocaman Ailem, yakında atv'de başlıyor.

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,027

Aldığı Beğeni: 218

Bahsedilme
    3 Mesaj

Sıcak bir aile dizisi ve Emre Karayel'in yakıştığı bir dizi... İzlemeyi düşünüyorum...

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 424

Bahsedilme
    6 Mesaj

Kocaman Ailem dizisinin yayın tarihi belli oldu!
    Ranini tv

atv ekranlarında yayınlanacak ve seçkin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Kocaman Ailem” dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Yaz aylarına damga vuracak, unutulmaya yüz tutan aile kavramını yeniden hayatımıza sokacak olan dizinin ilk bölümü 31 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de ekranlara gelecek.

Yapımcılığını ‘Mia Yapım’ adına Banu Akdeniz’in üstlendiği ‘Kocaman Ailem’, usta oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir, Özge Özder, Özlem Türkad, Buse Arslan Akdeniz gibi isimlerin yer aldığı dizinin senaryosunu ise Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce kaleme alıyor.

Yönetmenliğini Hakan İnan üstlendiği dizide, vicdan muhasebesiyle başlayan bir hikaye ve beraberindeki olaylar zinciri ekrana yansıyacak.

SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYE
    Kocaman Ailem'in konusu ise kısaca şöyle, Pastırma ve sucuk fabrikası sahibi Hulusi (Levent Ülgen), geçirdiği kaza sonucu ölümün soğuk nefesini ensesinde hisseder ve bunların başına neden geldiğine dair bir vicdan muhasebesine girişir. Geçmişte kalplerini kırdığından ve bu sebeple ahlarını aldığını düşündüğü üç kadını bulması için oğlu gibi sevdiği Demir'i (Aksel Bonfil) görevlendirir. Hulusi'nin sadece helalleşmek için yeniden bir araya geldiği üç kadından üç çocuğu olduğunu öğrenmesiyle artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Hayatın heyecanını yeniden içimizde hissettirecek olan ‘Kocaman Ailem’, içeriği ve senaryosuyla da unutulan değerleri yeniden hayatımıza sokacak. Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı ve yeniden kültürel değerlerimizi bize anımsatacak olan dizi, aile olmanın güzelliğini ve aşkın doludizgin kalp atışlarını her bölüm evinizde hissetmenizi sağlayacak.

“Kocaman Ailem” 31 Mayıs’tan itibaren her Perşembe atv ekranlarında olacak.

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    173
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 688

Bahsedilme
    15 Mesaj

Standart Cevap: Kocaman Ailem [2018]

İlk bölümü çok sevdim.. Dizi başlamadan önce Hulusi'nin oğullarını canlandıracak oyuncuları tanımıyordum lakin dizide her ikisini de cok sevdim.

Ahmet'in ana kuzusu amma velakin Zeka küpü halleri,
    Selim'in sempatikliği, çakallığı
    Eehh Elif'in kurnazlığını demezsem olmazdı..

Bayıldım.. Anneler biraz abartı gibi duruyor ama Ahmet'in annesi ( Zuhal miydi gercek adı emin degilim) Kocamın Ailesi'nde ki Anne tiplemesiyle benziyor. O yüzden yadırgamadım.. Ama Özlem Türkad'ın karakteri yani Selim'in annesi bana biraz abartı mı desem imkansız mı desem bilemedim ama ikisinin karışımı birşey.. Tamam Müge Anlı tutkunu olabilir günümüzde de kadının programını deli gibi takip edenler yok değil.. Ama yakışmamış ona..

Elifin annesi ölmüş.. Ona Jale bakmış.. Jale karakterini henüz göremedik. Ama o da diger iki anne gibi catlak cıkarsa şaşırmam.

Berrak'ı sevdim.. Zaten o ailemizin kızı sayılır :) Gülay Ar olarak sevdik , Berrak olarak bağırımıza basabiliriz

Emre Karayel'in tiplemesi cok ilginc değil mi :) ben cok yakıstırdım. Kendisi aynı yegeni Ahmet gibi anne kuzusu tiplemesinde gerçi o karısının kuzusu olmus

Ben dizi baslamadan önce acaba hangi cifte sempati duyarım diyordum Elif ve Demir olur diyordum ama sanırım Berrak ve Selim beni daha ilk dakikadan cezbetti :) KA ndeki FaMir misali.. Tarık/Günes/Yonca dan cok Famir sevilmisti .. Burda da BerSel olursa hic şasırmam..

Bu arada bir detaya değinecegim. Demir'in güzel yüreğine :) Söyle açıklayayım hemen : Hulusi Demir'in evine geldiğinde Hulusi ona koltuklar eskimiyor galiba böyle demisti Naylonları kasdederek.. Güzel Adam Demir ' de yapamadığını söyledi.. Yani buradan Elif'le beraber acıp yerlestireceklerini ama o olmadan acamadıgını kasdetti.. Vallahi eridim <3 Birde Güzel Adam'ım öyle höt söt ya da egolu veya sinirli biri değil.. O mesala Elif'le ayrı kaldıgında kinlenmemiş ya da kızmamış.. Onu görür görmez kollarını acıyor ona.. Nasıl da güzel ...

Genel olarak diziyi sevdim.. Daha çok güldürmesi dileğiyle

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,340

Aldığı Beğeni: 1,342

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Kocaman Ailem [2018]

Ben geldimmmm

Dizinin bölümünün büyük bir kısmını be de izledim ve izlerken keyif aldım Dizinin bazı oyuncuları yapımcının biten Kocamın Ailesi'nden. Kocamın ailesinde baba-kız (Gülay-Zafer Ar) burada da karşımıza baba-kız olarak çıktılar. Ramazan dolayısıyla bölümün sonunu getiremedim ama sevdim ben diziyi Bu arada Selim'in annesini bir yerden tanıyorum tanıyorum derken 80'lerdeki annemiz çıktı karşıma. Yalnız oyuncu bayağı kilo vermiş, saç rengi filan da değişince

Bu arada Demir'i de pek sevdim Elif ile ilişkileri bayağı inişli-çıkışlı. Yapımcı firmanın Kocamın ailesi, Kocaman Ailem gibi isimler için ne düşündüğünü bilemiyorum ama (harf değişikliği var sadece der mişim) sanırım sıcak bir aile dizisi bizi bekliyor.

Yolu açık olsun dizinin

6. Beğenenler;
    mimoza17 (19-06-18)

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri