Sayfa 1/10 12345 ... SonSon
47 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Affet Bizi Hocam - Bölüm Yorumları

genç_fb
    genç_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Affet Bizi Hocam - Bölüm Yorumları

Filmin Adı : AFFET BİZİ HOCAM
    Yönetmen : HALİT REFİĞ
    Senaryo Yazarı : SAFA ÖNAL
    Oyuncular : GÜLŞEN BUBİKOĞLU , TARIK TARCAN
    Yapımcı : TÜRKER İNANOĞLU
    Türü : TV DİZİSİ, DRAM
    Yapım : TÜRKİYE, 1998
    Süresi : 16 BÖLÜM x 45 DAKİKA

Konusu

Genç, idealist, geleceğe ve dünyaya umutla bakan bir kadındır Zeynep. Mutlu bir evliliği ve çok sevdiği küçük bir oğlu vardır. Bu mutlu ve huzurlu yaşam, geçirdikleri bir trafik kazası ile birden bire altüst olur. Kazada eşini yitirir Zeynep öğretmen. Küçük oğlu ise sakat kalmıştır. Ruhsal çöküntünün yanı sıra yaşamın tüm yükü ile oğlunun tedavi ve bakım masraflarını da karşılamak zorunda kalmıştır. Sonunda evlendiğinde bırakmış olduğun eski mesleğine, öğretmenliğe dönmeye karar verir. Atandığı okul, varoşların arasına sıkışmış, farklı sosyal kesimlerden gelen sorunlu öğrencilerin bulunduğu bir okuldur. Zeynep öğretmen bir anda kendini okul çeteleri, sorunlu gençler, kötülükler ve uyuşturucu satıcıları arasında bulur. Zaten türlü sorunlarla dolu iç dünyasında mutsuz çelişkilerle başa çıkmakta zorlanan Zeynep’i bu yeni durum bir yol ayrımına getirmiştir. Ya kaçıp kendi kabuğuna çekilecek, ya da her türlü riski göze alıp mücadele edecektir.

Konu genç_fb tarafından (08-04-07 Saat 02:53 ) değiştirilmiştir.

genç_fb
    genç_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülşen Bubikoğlu'nu bir dizide yıllar sonra izleme olanağı bulduğum çok güzel bir diziydi.

Ben bu diziyi severek izliyordum.Ama ne yazıkki çok kısa sürdü.Bugünkü önemli isimlerin çoğunu ilk bu dizide fark ettik.Özgü Namal ,Gürkan Uygun, Ceyda Düvenci , Şevket Çoruh , Şencan Güleryüz , Kamil Güler , Şehnaz Çakıralp , Mürşit Ağa Bağ ve daha ekranlardan tanıdık genç simalar
    :happy0064

Dizinin takrarını da hemen dizi bittikden sonra 1 kere seyredebilmişitim.Ama artık ekranlarda yıllardır yayınlamıyolar :icon_sorr
    Konu genç_fb tarafından (27-05-07 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    !karbeyaZ! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ruh İkizim+GFB
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hatırlıyorum bende çok severdim, hiç kaçırmazdım..O zamanlar fazla gençlik dizisi yoktu ilgi de fazlaydı diziye ama neden bu kadar kısa sürdü hatırlamıyorum..

Freddie
    Freddie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayy bu dizi çok güğzeldi yaaa Acaip dramatikti Emekli öğretmen bir kadının sanırım kocası ölünce mi boşanınca mı yaşabilemk için işine geri döndüğünü anlatıyodu Öğrencileri başta çok çektirmişlerdi Ama sonra araları düzelmişti

Son dönemin başrol oyuncuları o zamanların küçük oyuncularıydı Yan roller kimsenin tanımadığı oyuncular Nerden nereyeeee Ha bi tek ceyda düvenci ozamanlar da baya şöhretliydi

Atv'nin 90olarda yaptığı artık klasik olmuş dizilerdendi bu bence Ama hep sölerim o dizileri ben nerdeyse hiç izlemedim diye Hep star show ve kanald izledim çocukken İşte tam olarak atvnin izlediğim ilk dizisiydi affet bizi hocam :)

Durum:
    burcuuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

BununLa iLqiLii bir başLık vardı diye hatırLıyorum ama nyse.. Herşeyden önce çok qüzeL bir diziydi.. OyuncuLarı.. Konusu bakımından baya iyiydi.. Genç oyuncuLar çok qüzeLdi ya o zamanLar.. Şevket Çoruh.. Özqü NamaL.. Ceyda Düvenci.. Şahnaz ÇakıraLp.. Her öğrencinin sorunLarıyLa iLqiLenen bir hoca vardı... =)) ÖğrenciLerinden biri ona aşık oLmuştu hatta..

Sayfa 1/10 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)