Sayfa 2/126 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
627 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Nefes Nefese - Bölüm Yorumları

Durum:
    cgunday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet yaaa ben de merak ettim...

bu arada katılıyorum destekliyorum şu arama işi konusunda yazan arkadaşı... aranıalcak bir zaman belirleyelim sırayla arayalım arkadaşlar..
    Hbu arada 3 BÖlüm açılmış yazı için... hayırlısı olsun dielim işalla dizi başlar

YA BU ARADA
    Konu ipekaziz tarafından (29-01-09 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Redgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaslar dızının son bolumu gazetede yazmıyordu demıssınız benım baktıgım gazetede son bolum yazıyordu malesef vatan sabah veya mıllyıettı hatırlamıyorum

ayrıca nefes nefesenın sınema fılmı cekılecegını bende duydum okudugum bır forumda bır arkadas yazmıstı hatta nısanda baslancakmıs cekımlere
    ama kesın guvenılır bır kaynak degıl tabıkı herhangı bır sıtede goremedım....

bu arada bır gun belırleyelım demıssınız eger uyarsa sıze bu persembe ve cuma gunu ayarlasın kendını bence 5 10 kısı olarak 2 ser gun ust uste ararsak daha etkılı olabılırız en azından sasırtmıs oluruz atv'yı ıstersenız ıs bolumu gıbı bır sey yapalım lısteyelım hangı gun kımın arayacagını!!

Durum:
    Redgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu arada bır dızı ıcın 3. forumu actırmıs durumdayız bu mu reytıng alamadıgı ıcın kapatılan ızleyıcı kıtlesı yakalayamayan dızı!

Durum:
    lavanta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar biraz önce med yapımı aradım nefes nefese dizisiyle ilgilenen biriyle görüşmek istiyorum dedim; bizim diziyle ilgilenen kimsenin olmadığını, dizi bittikten sonra ekibin dağıldığını ve kimseyi bulamıcağımı söyledi.zaten yılbaşı dolayısıyla burası çok meşgul falan dedi.

dizinin neden bittiğini sordum; onunda tam bilgisi yoktu ama reyting nedeniyle heralde dedi. ama diziyi gece 12 de yayınlıyolardı dedim; kanalın hatası dedi, bende izliyodum diziyi ama böyle bi karar aldılar dedi.

dizi tekrar başlarmı dedim; o diziden umudunuzu kesin başlamaz dedi. ama bunu söyleyen med yapıma gelen telefonlara bakan operatörün yorumu. diziyle alakası olan biri değil yani onu söyliyim

daha sonra peki dedim oyunculara veya yapımcıya falan not iletmek istesek yardımcı olurmusunuz sizde telefon numaraları falan vardır dedim; vee operatör ulaşabilceğimiz kimse yok yok dedi yaaaa

yani kimseye ulaşamadım

tek bir umut var: yılbaşından sonra bulabilirmiyim görüşücek birilerini dedim oda belki olabilir dedi....
    yılbaşından sonra tekrar aramayı düşünüyorum ben...

bilmiyorum arkadaşlar siz yinede arayın isterseniz belki çok yoğun telefonlar karşısında dayanamayıp ilgililerle temasa geçebilirler...

twq
    twq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lavanta Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar biraz önce med yapımı aradım nefes nefese dizisiyle ilgilenen biriyle görüşmek istiyorum dedim; bizim diziyle ilgilenen kimsenin olmadığını, dizi bittikten sonra ekibin dağıldığını ve kimseyi bulamıcağımı söyledi.zaten yılbaşı dolayısıyla burası çok meşgul falan dedi.

dizinin neden bittiğini sordum; onunda tam bilgisi yoktu ama reyting nedeniyle heralde dedi. ama diziyi gece 12 de yayınlıyolardı dedim; kanalın hatası dedi, bende izliyodum diziyi ama böyle bi karar aldılar dedi.

dizi tekrar başlarmı dedim; o diziden umudunuzu kesin başlamaz dedi. ama bunu söyleyen med yapıma gelen telefonlara bakan operatörün yorumu. diziyle alakası olan biri değil yani onu söyliyim

daha sonra peki dedim oyunculara veya yapımcıya falan not iletmek istesek yardımcı olurmusunuz sizde telefon numaraları falan vardır dedim; vee operatör ulaşabilceğimiz kimse yok yok dedi yaaaa

yani kimseye ulaşamadım

tek bir umut var: yılbaşından sonra bulabilirmiyim görüşücek birilerini dedim oda belki olabilir dedi....
    yılbaşından sonra tekrar aramayı düşünüyorum ben...

bilmiyorum arkadaşlar siz yinede arayın isterseniz belki çok yoğun telefonlar karşısında dayanamayıp ilgililerle temasa geçebilirler...
    arkadaşım yanlış anlama ama sen nasıl bir cevapla karşılaşmayı bekliyodun ki?e zaten dizinin devam etmeyeceği belli bu saatten sonra,aramana gerek yoktu bana sorsan ben de söylerdim aynı şeyi sana,yıl başından sonra aradığında da yine ilgili kimsenin olmadığını söyleyeceklerdir sana zaten bi ilgiliyle konuşsan da ne cevap alabileceksin ki,bu adamların diziyi izleyen seyirciye ne kadar değer verdikleri belli değil mi,yahu adamlar zahmet edip bi son bölüm bile çekmemişler,normal bi bölümün sonuna barış'ın 2 dakkalık konuşmasını ekliyip bitirmişler diziyi,böyle bi son gördün mü daha önce?pek dizi takip ettiğimi söyleyemem ama bu kadar baştansavma,bu kadar saçma nasıl diyim böyle oldu bittiye getirilmiş basit bi son hiç görmemiştim,muhtemelen şu anda da nasıl bi dizi çeksek te paraya götürsek diye düşünüyolardır bu dizinin yapımcıları,yorulma bence boşuna.

Sayfa 2/126 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)