Sayfa 1/123 123451151101 ... SonSon
612 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hacı - Bölüm Yorumları

Durum:
    iborotti89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Hacı - Bölüm Yorumları

atvde önümüzdeki günlerde Cüneyt Ülsever'in romanı olan "Hacı" dizi olarak yayına girecek. bir ara kurtlar vadisine rakip olarak koymayı düşünüyorlardı ama kurtlar vadisi bittiğinden rakip olamayacak. bu dizide ajan savaşlarından, türban çekişmelerine kadar her konu ele alınacak. başrolde hacı rolünü ünlü oyuncu tuncel kurtiz üstlenecek. denizci albay rolünü aytaç arman, aytaç armanın sevgilisi rolünü dolunay soysert, kahraman polis rolünü ise fikret kuşkan üstlenecek. çekimlerine Kayseri'de başlanan dizi , ilerleyen bölümlerinde Ankara ve İstanbul'da çekilecek. kahraman polis rolünde önce oktay kaynarca oynatılacaktı ama kurtlar vadisindeki çakır rolünün hala üzerinde etki yarattığına inandıkları için bu rolü fikret kuşkana verdiler. aytaç armanın sevgilisi rolünde ise deniz seki düşünülüyordu ama deniz sekinin oyunculuk tecrübesi olmadığı için dolunay soysertle anlaşıldı.Dizinin yönetmeni olarak Aydın Sayman düşünülüyordu ama dizinin yönetmeni olarak Şahin Gök'te karar kılındı.Televizyonlarda tiryakilik yaratacak mükemmel bir proje olacağını ümit ediyorum.

Durum:
    metalbludger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Hacı

evet, ben de duydum bu diziyi ve merakla yayınlamasını bekliyorum. özellikle aytaç armanı düşler ve gerçeklerden sonra tekrar bir dizide görmek beni sevindirir. fikret kuşkanı mustafa hakkında herşeyde ve babam ve oğlumda izledim. muhteşem bir oyuncu. kahraman polis rolü ona çok yakışır. bence iyi ki oktay kaynarca olmamış da fikret kuşkanı seçmişler. Hacı rolündeki Tuncel Kurtiz de mükemmel usta bir oyuncu ama daha çok yurt dışında tanınıyor. en son kenan imirzalıoğlu ve uğur yücelle birlikte alacakaranlıkta oynamıştı. Tuncel Kurtiz 70 yaşında. Hatta bu dizi için uzun beyaz bir sakal bırakmış. dolunay soyserte gelince, ben ce amatör de olsa deniz sekiyi seçseler daha çok reyting alırdı diye düşünüyorum.

Durum:
    semiramisss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Hacı

Arkadaşlar bence de hepimizi ekran başına kilitleyecek dev bir proje ekrana geliyor. Bence çok güzel ve kaliteli bir yapım olacak. zaten oyuncu kadrosu da mükemmel bence. tuncel kurtiz, fikret kuşkan, aytaç arman, dolunay soysert. çok iyi bir oyuncu kadrosu var. yönetmen şahin gök'ü daha önce hiç duymadım ama umarım iyi bir yönetmendir.İnşallah böyle kaliteli bir yapımı yönetmekle üstesinden gelir.

Durum:
    iborotti89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Hacı

Arkadaşlar Hacı filminin yapımcılığını Bülent Bilgiç ve Şerif Gören ortaklığında Naz Film üstleniyor.Dizinin senaryosu ise Berrin Tekdemir'e ait.Hacı'nın konusu ise söyle:
    'HACI' lakaplı Hayrullah Gesili, Kayseri'de çok sayıda bulunan muhafazakar yapıdaki yatak-kanepe üreticilerinden biridir. Hayrullah Gesili, oğlu evden kaçıp adı dini terör örgütlerine karışınca güvenlik güçlerinden baskı görmeye başlar. Bir de Ankara'da müteahhitlik yapan, mafya ve gece alemiyle iç içe yaşayan Faruk adlı bir kardeşi vardır. Sevgilisi ise Amerikan gizli servisleri tarafından kullanılan, bakanlarla ve milletvekilleriyle içli dışlı bir kadındır. Kardeşi siyasi ve ticari cinayetlerin zanlısı olarak ortaya çıkan, oğlu terör eylemi hazırlığındayken yakalanan Hacı, bir taraftan da üzerlerine gelen baskılar nedeniyle eşini kaybeder.
    Konusu bence mükemmel arkadaşlar. Sizin de fikrinizi ve görüşlerinizi bekliyorum

Durum:
    burcu_ladyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Hacı

çok güzel bir yapım olacak elbette. usta oyunculardan oluşan bir kadro var ama tarihini bilen var mı? ne zaman başlayacak acaba. gerçi çekimleri başlamış ama belli bir tarih verdiler mi bilmiyorum? eğer biliyorsanız lütfen bildirin.

Sayfa 1/123 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri