Sayfa 1/191 123451151101 ... SonSon
951 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Nefes - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    nazguzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    tutkun.
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    136

Aldığı Beğeni: 271

Bahsedilme
    16 Mesaj

Standart Nefes - Bölüm Yorumları (2)

Alıntı aylin_a.r.ş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar..
    aslında merak ediyoprdum izleyecektm ama izleyemdm aksaklklardan dolayıı

tekrarı ne zamn bi bilgisi olan var mı?????
    Cumartesi günü 16.00 tekrar yayın saati :img-wink:
    Pazar günüde 00:40 .

Kesmer gun degisikligi demişsin ama Özcan Deniz'in dizisinin daha çekimleri bile baslamadı bildigim kadarıyla.O baslayana kadar Nefes'in reytingi günü oturmus olur herhalde.Bir dizi için baska dizinin alısılan gün ve saatiyle oynanmasını doğru bulmuyorum.Üstelik pazartesi günleri Ezel var ikisi de intikam temalı diziler ve tanıdıgım bir cok kişi hem Ezel'i hem Nefes'i izliyor..Böyle bi rekabet istemem doğrusu.Biraz sabredip salı gununde yer edinmeye calıssak iyi olur ama 22.20 de hiç hoş bir saat degil.zaten ikinci kusak dezavantajını yasagıdımızı dusunuyorum en azından tam 10da baslamalı dizi.

Alıntı Esas Kız_Gamze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dizinin ana müziği hiç güzel değil sembolu de saçma bir çelloyla iş bitmiyor ne anlama geliyor ki orda çello iyi i çello çalıyor eee yalıda yaşıyorlar o zaman yalı olsun bence dizi çok basit hazırlanmış .
    Naz Elmas'ın röportajından bir bölüm.Eleştirinizin cevabını bulabilirsiniz sanıyorum.Sacma(!) sembol çello için Naz'ın söyledikleri :)

* Peki neden gitar ya da başka bir enstrüman değil de çello?

- Çello insan çığlığına en yakın sesi çıkaran enstrüman çünkü... Mesela filmlerin hüzünlü sahnelerinde hep arkadan bir çello sesi gelir. Çello mutluluğu çağrıştırmaz. Acıklı sesi olan, ağlatan bir enstrümandır. Ben dramatik filmlerdeki çello sesini anımsayınca, Nefes karakterinin neden çello çaldığını daha iyi anladım. Bu arada çello ile kalmadım, ud çalıp Zeki Müren’in “Gözlerinin ıçine Başka Hayal Girmesin” şarkısını da söyledim.

Durum:
    cansu92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bölüm güzeldi , ben gene beğendim...:kahve göksenin nefes'le bu bölüm çok uğraştı bende farkettim...bacaklarına bakması cık cık cok ayıp, sonrada kıvırıyor beyfendi...:icon_whis yollarını kesmeler, laf atmalar faydasız göksenin bey...:img-wink: gelelim deniz'e ben çok sevdim onu çok şeker , çok beyfendi bi çocuk...:img-in_lo en cok kemanını almıs , nefes'i beklerkenki sahneye cok güldüm...:img-hyste nefes 'te gülmekten alamadı kendini zaten, çok şeker sahnelerdi..vee kemanın o sesi...:img-hyste yahya bey ona yorum yok..:icon_whis utanmaz adam, sen zaten yaraladın bir de kızına hic yakıstıramadım...:icon_whis gelelim son kareye dehset ! ates: abimden , kardesimden ve babamdan uzak dur ! :hıh demekki anladı ...:icon_whis
    gelelim fragmana.. ates ne bicim cektin öyle kendine kızı sastım kaldım ...:img-hyste süperdi valla :) güzel bir bölüm gene bizi bekliyor anlasılan...:icon_whis

Durum:
    ^AyshecuLLen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    - EdwardßeLLa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

BöLüm Harikaydı.
    Çok güzel olmuştu çok ilginçti.

Gerçekten Nefes'in annesine karşı duyduğu nefrete rağmen
    Onun evinde yaşaması çok saçma
    Ateş'te bunu farketti
    ve en sonundaki o konuşmayı hiç beklemiyordum
    Uzak dur dedi şok oldum
    Sonuna kadar Nefes ''in yanındayım

Durum:
    Nurcan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    MehmetGünsür|BerenSaat
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kepenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reytinglerde pek duzelme yok olursada biraz yukselme gozleniyor oda yarim puan bu da normal daha entrikalar baslamadi hele baslasin ondan sonra
    bencede bi 7-8 siraya geliriz diye düsünüyorum ama ben dizi gayet iyi biraz daha zamana ihtiyaci var sonra daha yükselir ama insallah atv biraz sabir gözterir.

ates herseyi anladi bu diziyi dahada tempolu yapacakdir, ayy ben denize üzülüyorum cok masum yazik ya

Durum:
    aylaaa_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    muratin bakislarindayim
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

muhtesemdi....dün ilk kez izledim nefesi,ilk bölümüne bakamamistim,okadar hayran kaldimki rüyama bile girdi...naz elmas cok yakismis bu role,bir bayan olarak sunu söylemeliymki cok güzel bir kisi,hele saclarina hayran kaldim....zaten ugur polat hayraniyim,onun sesinin duyuldugu heryer güzellesiyor...onur saylak cok yakismis bu role,3.bölüm fragmaninda nefesi kolunan cektigi sahne inanilmazdi...cok heyecanli bir dizi...hele müzikleri,2.bölümün basinda nefesin caldigi parcaya hayran kaldim...bu dizi iyi raitingleri hakediyor,kesinlikle izlenilmeli...bugün o cok raiting alan dizilerden cok daha güzel bir dizi...neyazikki atvde yayinlaniyor...eger kanal d olsaydi cok daha iyi yerlerde olurdu kesin.....umarim bu diziyi raitinge kurban vermeyiz....bundan sonra izlemeyi düsünüyorum....bu sezonda gördügüm ender güzel dizilerden...

Sayfa 1/191 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)