Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Babam Sınıfta Kaldı - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Gani Müjde: "C.Tesi ve Pazar günleri 19-20 saatleri arasına girmesi için sipariş edilen dizimiz Babam Sınıfta Kaldı'yı o saatler verilemeyince bitirdik. Yaz boyunca 1 ve 2 sıralamasının altına inmeyen dizimiz sezon başlayınca önce 23:00 lü saatlere alınmış sonra da ikiye bölünmüştü. Kanalımızın tüm uğraşlarına rağmen hedef kitlemizin uyuduğu saatlerde yayınlanan dizimizi daha fazla süründürmeden bitirdik. Yaz boyunca bizi zirvede tutan tüm seyircilerimize ve destekleri için kanalımıza teşekkürler."

Durum:
    aliyeaynalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Abhishek♥Oral Özer
    Konular
    24
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Gizem Leyla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babam Sınıfta Kaldı da sınıfta kaldı.

Dizi olsun diye yapılmış bir diziydi. Hayır benim anlamadığım şu: Senin reytingi iyi olan bir lise komedin var zaten. Pis Yedili'den bahsediyorum. BSK üniversiteyi anlatıyor ya da anlattığını sanıyor. Üniversite ortamını Kampüsistan'dan başka anlatan dizi olmadı ya da kimse kalkışmadı. Neden yapımcılar lise konusunda ısrar ediyor bunu da anlatamıyorum. Hayır, genelde 35 yaş ortalama oyuncuları koyuyorlar liseye özellikle de erkekleri. Belki üniversite ortamında olsalar 35 yaş sırıtmıycak. :img-hyste Her zaman üniversitede işlenecek aşkların daha iyi olacağını düşünmüşümdür. Düşünsenize 35 yaşındaki adam da var 20 yaşındaki kız da. Tamam yaş farkı biraz fazla gibi duruyor ama konu kesinlikle zengin oğlan-fakir kız, ya da tam tersi klişelerinden, deliler hastanesinden kaçmış hoca tiplemelerinden (kabul edin gerçek hayatta böyle bir şey yok*) daha orjinal olurdu.

*Evet yok ben hiç rastlamadım. Hocalar genel olarak öğrenciyi nasıl sınıfta bırakırım, nasıl hayatıyla oynarım, nasıl geleceğini karartırımın peşinde. :calis Bu ilköğretimde de böyleydi ünide de böyle. Burayı okuyan hocalar alınmasın, benim eğitim hayatımda gözlemlediğim bu.

Onun dışında BSK'nın bitmesinin nedeni Fox'ta olmasıdır. Ali Ayşe'yi Seviyor, Harem gibi Gani Müjde'nin diğer "komedileri" de bitmişti. Fox, genel olarak dizileri yanlış güne ve saate koyduğu için hepsi bir bir yaprak gibi dökülüyor.
    yaş konusunda düşüncenize katılmıyorum..
    İlla lise öğrenci olabilmeleri için 18-19 yaşında olmalılar :icon_whis
    Hababam sınıfı filmindeki öğrenciler 30 yaşlarındaydılar, O zaman hababam sınıfıda yanlış sofa

Fox konusunda haklısınız
    Dizilerinin bitireleceğini bile bile yayınlıyorlar.

Laf ola Ayrı gele bir dizide değildi....
    Tamam pis7'lide izlediğim bir diziydi ama

babam sınıfta kaldı, Komedinin ön planda olduğu
    Çok farklı Sıcak içten bir diziydi..

Keşke show'a transfer olunsaydı..

En çok Şinasi ve Silahtar karakterlerini özlüycem
    en çokda o ikisini izleyemiyceğim diye üzülüyorum

Durum:
    aliyeaynalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Abhishek♥Oral Özer
    Konular
    24
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ama Hababam Sınıfı ayrı bi olay. Yani BSK ile karşılaştırmak çok anlamsız olur. O.O Dünyanın en komik filmlerinden. Kim olsa izlemekten keyif alır. Ayrıca ordakilerin hepsi sınıfta kala kala o yaşa gelmişler. Ama Pis Yedili, Arka Sıradakiler gibi dizilerde, 35 yaşındaki adam, 17 yaşındaki delikanlıyı canlandırıyor. Gösterse neyse.
    ama beni anlamamışsın ki
    Daha anlaşılır olması için örnek vereyim :)

Bizimkiler dizisinde
    Davut'un oğlu Dunkof'u canlandıran oyuncu
    Yaş Babasından daha büyük mesela :icon_whis
    ama küçük gösteriyor :img-wink::img-wink:

Önemli olan oyuncunun yaşı değil
    Küçük göstermesidir :img-wink:

Adam 30 yaşındadır
    ama 18 gösterir, Anlatmak istediğim bu :img-wink:
    18 yaşında yetenekli oyuncu bulmakda kolay değil demekki :img-wink:

O yüzden yaşa bu kadar takılmayın,
    Oyuncu yeteneklimi 18 filan gösteriyormu ona bakın derim.. :img-wink:

Durum:
    Fotografci13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    yurt disi
    Konular
    26
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    11 Mesaj

Genelde daha büyük olan daha yetenekli oluyo ona lafım yok. Ama küçük göstermiyolar benim demek istediğim de bu. :) Ben mi çok dikkatliyim bilmiyorum. Yani 35 yaşındaki adamın alnı harita gibi kırış kırış oluyo, sonra da onun 17 yaşında olduğuna inanmamızı bekliyolar bizden. Ya da izlediğim bi Arap dizisi vardı Latin Amerika'nın çektiği, bi müslüman'ı canlandıran adamın sol kulağında iki tane küpe izi vardı mesela. Tamam sonuncusu çok ayrıntı oldu ama. Siz de benim ne demeye çalıştığımı anladınız sanırım.
    ben sana katiliyorum,bende hep demisimdir bu adam ne kadar yasli duruyor ama liseye gittigine göre 17 yasindaki birini canlandiriyor ve cok sacma bulurdum mesela arka siradakiler adli dizide iki oglan vardi 35in üzerindelerdi ve hicte genc durmuyorlardi ama 17 yasindakini canlandiriyorlardi veya dediginiz gibi pis yedilideki oyuncular hatta basrol oyuncusu 30 civarindaydi 17 yasindaki bir gence hicte benzemiyordu banada hep sacma gelir bu tür seyler yani ister istemez fark görülüyor,bu arada bi arkadas hababam sinifini ortaya atmis hababam sinifi ayri birsey zaten kemal sunal yani saban karekteri filmin bir bölümünde 27 yasinda oldugunu söylüyor cünkü sinifta kala kala o haldeler zaten arkadasda bunu belirtmis

Durum:
    teyzanne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    GÜVEN MURAT AKPINAR
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben söylenenelere bir şey eklemek istiyorum yağmur karakteri mesela üniversite öğrencisi gayet uygun asiye ve busede öyle üniversite öğrencileri ayrıca babam sınıfta kaldı acuna rağmen 5.olan bir diziydi reytinglerde fox 23.00 e koydu ertesi gün okul kimse izlemedi sonra fox ikiye bölme saçmalığı yaptı bence gayet hoş bir diziydi şinasi yazgnaın gebe şarkıları ve silahtarın ölürsün repliklerine hastaydım fox iyi olan reytinglerinden bahsediyorum diziyi geç saate koyarak başladı hata yapmaya belkide bitirmekti amacı ondan yaptı ama babam sınıfta kaldı çok güzel bir diziydi yazık oldu

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)