Sayfa 22/22 İlkİlk ... 121819202122
108 sonuçtan 106 ile 108 arası

Konu: Ferhat ile Şirin - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    44

Aldığı Beğeni: 471

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Ferhat ile Şirin - Bölüm Yorumları

Ferhat İle Şirin final yaptı

Son olarak Azize dizisinin ekrana veda etmesinin ardından flaş bir gelişme yaşandı. Bu kez final haberi FOX TV'den geldi. Ferhat İle Şirin dizisi ekranlara veda etti.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Azize dizisinin ardından bir final haberi de FOX'tan geldi. O3 Medya'nın Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ı buluşturan dizisi "Ferhat İle Şirin" için de final kararı alındı.

Mehmet Ada Öztekin'in yönettiği dizinin cuma akşamı da reyting rakamları yükselmeyince 6.bölümde bitmesine karar verildi. Bu sezon birçok işi reddeden Cansu Dere'nin dizinin başarısız olmasından dolayı çok mutsuz olduğu da konuşuluyordu.

MEDYATAVA

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,004

Aldığı Beğeni: 1,730

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi izlemiyordum ama final kararı alındığını duyunca yazmak istedim. Ferhat ile Şirin ve Azize dizileri final bölümü bile yayınlanmadan apar topar yayından kaldırılmaları haksızlık olmuş. Beklenileni veremese de bu iki projeye emek veren insanlar var . Ekran karşısında beğenerek izleyenlere de saygısızlık olmuş. Hiç olmazsa final bölümlerini çekmelerine izin verilseydi bu kadar tepki çekmezdi. Cansu Dere 'yi Tolga Sarıtaş ile yakıştıramamıştım. Abla -kardeş gibi duruyorlardı. Aynı kişiye aşık iki kardeş klişesi de olunca final kaçınılmaz oldu. Neyse oyuncuların yolu açık olsun diyorum. Umarım bundan sonraki projeleri kabul etmeden önce çok iyi düşünürler. Şimdiki dizilerin tutması için büyük oyuncuları oynatmak maalesef kafi değil . Sağlam bir senaryo ve kurgu olmazsa olmuyor.
    Konu yedel tarafından (03-01-20 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.

3. Beğenenler;
    deren1970 (06-01-20)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,210

Aldığı Beğeni: 1,983

Bahsedilme
    5 Mesaj

açıkçası ilk tanıtım fragmanlarından bile belliydi dizinin olmamışlığı,, bence binlerce yıllık bir efsanenin adını kullanmak yerine farklı bir isimle piyasaya sürülse dizi daha çok dikkat çekerdi. ferhat ve şirin deyince insan daha başka bir hikaye ve işleniş bekliyor açıkcışı. yanı benim fragmanlar haberler ve tanıtımlar sonrasında edindiğim his neden ferhatla şirin dedirtmişti bana..

izleyenlerine ve sevenlerine saygı duyuyorum ama ben partnerleri de uyumsuz bulmuş ve burada yazmıştır. tolganın iki kardeşle de uyumu yoktu bence, cansu hanım büyük dururken diğer hanım küçük duruyordu. birde hikaye açısından burda okuduğum kadarıyla hızlı aşk meşk olayına girmişler.

finalsiz bitme haberleri gündeme geliyor . ama ne azize ne de ferhat ile şirin bu konuda ilk yaşayan diziler değiller. bunlardan önceki yıllarda ve bu yılda dahil pek çok dizi final yapmadan yayından kaldırıldı. hatta yıllarca süren diziler içindede final hakkı verilmeyen diziler vardı. final yazarak bitirdiler bu dizileri. bence olayın dikkat çekmesi iki dizide de önemli isimlerin rol alıyor olması oldu..

genelde 13 bölüm anlaşma yapanlar da final tamamlanıyor sanırım. kanallar kar etmeyecekleri dizileri yayınlamak istemiyorlar. zaten yanı için bölüm çekilmesi durumunda da alamadıkları kazanç sonrasında oyuncular da emeklerinin karşılıklarını alamıyor diye biliyorum..

bu bana kalırsa biraz hikayenin tam olarak hazırlanmadan yayına sokulmasından da kaynaklanıyor. bir konu bulup bu işte olur izleyici izler bunu denmesinden ve eskiden olan şu oyuncu oynarsa dizi tutar tavrından kaynaklanıyor. günümüzde diziler artık başrolde olan oyunculara bağlı olarak tutmuyor. tabi istisnalar da oluyor ama artık durum bu. tutar denilen bu oyuncu varsa olur denilen işler genelde olmuyor artık. birde izleyicinin neyi beğenip beğenmeyeceği de belli olmuyor pek

yolları açık olsun.. tolgayı beğeniyorum izlemeyi ama söz de oynadıktan sonra benzer rolde yer alması yerine ben açıkcası daha farklı bir işte izlemek isterdim. birde bazı videoları gördüm falan da bana hala sarı komutan gibi geliyordu..
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

5. Beğenenler;
    deren1970 (06-01-20)

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 121819202122

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri