Sayfa 3/36 İlkİlk 123456713 ... SonSon
180 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Yeni Baştan - Bölüm Yorumları

Durum:
    silainan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    durak.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence kesinlikle çok güzel olacak dizi.. Kadroyu çok beğendim... FOX'da olan dizilerin ratingleri az gelse bile kolay kolay kaldırmıyorlar... Ama İNŞALLAH bu da Serçe gibi olmaz.. Ben olmayacağına inanıyorum ama zaman gösterecek... Şimdiden herkese hayırlı olsun dizimiz... :img-wink:

Durum:
    _nermin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    *karadayım*
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tekrardan Merhaba

Konusu itibari ile ilgi çekici bir yapım.Kanal açısından pek tutulur mu bilemeyeceğim.Saruhan Bey için hangi kanal olsa izleyeceğim gibi gözüküyor.Fox Tv sahiplerinin yabancı olması sebebi ile kanaldaki dizilerin reyting kaygısı taşıdığını şimdeye kadar görmedim.Umarım başarılı bir yapım olarak bizlerde ekranlarda güzel bir dizi izleriz.Şahsen pazartesi olmasına çok üzüldüm.Çünkü o gün izlediğim "Kapalıçarşı" adlı güzel bir dizi var.Konusu itibari ile başarılı yapım olmasına rağmen o bile reyting kaygısı taşımakta halen.

Ezel gibi esip, geçen bir dizi var.Reytingleri "kurtlar vadisi" gibi sarsan.Başrol oyuncularının da etkisi ile iki diziyide çok izleyen var.Bu nedenle ters bir günde yayına girmesi zorlu olacak.

Saruhan Bey'i fotoğraflarda mercek altına aldım.Artık Murat..Murat'ım diye sesleneceğim kendisine:)ismi şimdiden tuttuğumu belirteyim.Takım elbiseli görünce yine mi dedim.Kesinlikle ve kesinlikle "grant" halinden kurtulması lazım.Dizi içinde değişik kıyafetler giymesi gerekiyor.Böyle dolaşmasını istemiyorum.Değişiklik olarak hiçbir artı yanını göremedim.Kaybolan Yıllar'ın son bölümlerindeki Esmer, Serçe'nin Doğu Bey'i ve şimdinin Murat'ı...birbirlerine çok benziyor.tarz yapması gerekiyor diye düşünüyorum..öyle olması lazım ki ben baktığım zaman yeni bir karakterde aynı yüzü görebileyim.Kirli sakal olayı daha çok yorgun ve yaşlı göstermiş gibime geldi.Umarım bu görüntü sadece çekimler içindir.

Yönetmen olarak Abdullah Bey'in başarısını hepimiz biliyoruz.Saruhan Bey'e performans açısından güzel oyunculuk sergiletecektir umudunu taşıyorum.Eğer dizide başarılı olursa sinema yolunun da açık olduğunu şimdiden söyleyebilirim.

Resimlerden ve verilmiş kısa tanıtım yazısından anladığım kadarı ile Ebru Akel ile başrol paylaşacaklar.Bunun yerine Şenay Hanım ile Saruhan Bey'in görüntüleri birbirlerine daha iyi gitmiş.Dizi içerisinde gelişecek olayları şimdiden kafamda senaryolarla üretmeye başladım.Ben Murat ile Elif'in olmasını isterim.

Bakalım neler göreceğiz...yine belirteyim, ekranlara döndüğü için çok ama çok sevinçliyim.Umarım yolu açık olan bir dizi olur ve ben doya doya Saruhan Hünel'i Murat'ımı izleyebilirim.:img-in_lo

Sevgilerimle.

Durum:
    harun_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Uşak
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart slm

30kasımda başlıyomuş güzel fragman verilirse neden olmasın:img-wink:foxdaki ömre bedel 3.olmuş salı günü gibi bi dizi savaşında yani kanal ö.diil bence....
    erkan petekkayada keşke bu dizide olsaydı en buyuk halimdir 2sini aynı dizide izlemek..

Durum:
    Figüran
    Yer
    Uşak
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

19 gün sonra dizimiz başlıyo ama başlık bomboş unuttukmu saruhan abimizi:icon_sorr
    siyah lale felan duymadı daha galiba değişk çalışmalar yapardı hemncik:img-wink:

Durum:
    Figüran
    Yer
    Uşak
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

önemli olan güzellik deil emek vermek teşekkür ederiz.....
    vefa arkadaşımızın elleri dert görmesin....
    ilk fragmanın falan çıkması lazım çünkü az kaldi mesela serçeden 1 2 ay önce fragmanı dönmuştü müziği bile vardı hatta:img-wink:
    bakalım gözümüz foxda beklıoz....

Sayfa 3/36 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)