Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
44 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Süper Yıldız - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Süper Yıldız - Bölüm Yorumları

bu dizi unutulur mu ya tekrarlarını en çok izlediğim dizilerden biriydi Şimdi olsa yine izlerim Ama dizi tv, d max olduğundan beri tekrarlarını vermiyorlar Tam 13 bölüm sürmüştü Finali de çok güzeldi Resimler için teşekkürler Bu diziler unutuldu sanmasınlar okulda en az benim kadar iyi hatırlayan arkadaşlarım var Daha bugün bu dizinin konusu açıldı tesadüf başlığı açılmış Hülya avşar'ın dizide sunduğu kirli çamaşırlar adlı reality show'dan ve ikizi çakır leyla'dan bahsetmiştik Ne diziydi çok özlüyorum çook

Durum:
    MaviIşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hülya Avşar'ın tüm dizilerinin başlığı açılmış çok güzel. :) Bu diziyi bende çok seviyordum. Hülya hanım bu dizide iki karakteri canlandırıyordu ve dizi gerçekten çok komikti. Dizi hakkında yapılan yorumlar çok güzel.

Durum:
    başak_mu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    bi bilsem
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu diziyi kaç kere izledim bilmem..ama napıyım her seferinde aynı tadı alıodum:img-yes:
    Oktay,Zeynep,akıllara zarar Çakır Leyla,bence de Zühdü :)
    Benim çok beğenerek izlediğim bir yapımdı ve bence çok kısa sürmüş..Keşke daha fazla yayınlanmış olsaydı:icon_sorr

Hülya Avşar'ın dizide canlandırdığı karakterlerden birisi televizyoncu Zeynep'ti ve Kirli Çamaşırlar diye bir program yapıyordu..Bu programda tarihi eser kaçakçılarından tutun da,çocuk hırsızlarına kadar suçluların ipliğini pazara çıkartıyordu...Ben ilk başta dizinin adını da Kirli Çamaşırlar sanmıştım zaten :)
    Hey gidi günler hey...Tekrarı olsa yine izlerim yine izlerim:img-yes:

Durum:
    Meh_Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    21
    Verdiği Beğeni
    23

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Süper Yıldız (1995)

:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Dizi gerçekten çok eğlenceli bir dizi imiş. İzleyemediğime çok üzülüyorum. "Kirli Çamaşırlar" programında yaşanlar çok enteresan. :)
    Dizinin tekrar yayınlanamsını bende çok istiyorum. Bunun için bir şeyler yapsak belki yayınlanır.
    Sevda fotolar için çok teşekkürler.
    HülyAAvşarFC

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Meh_Met başak açıklamış zaten :) Zeynep, Oktay'la birlikte sunuyordu programı Zühtü de kameramanlarıydı Dizide Öztürk Serengil de oynadı mafya bozması Çok komik bir adamdı ama bizimkiler çok korkardı ondan 2-3 tane zamsalak adamı vardı hatta

Çakır Leyla gerçek bir ruh hastasıydı Zeynep'i keç kere öldürmeye teşebbüs etti Hatta bir ara Zeynep'in yerine geçip Oktay'la birlikte oldu Oktay da Zeynep'le birlikte olmak için yanıp tutuşurken Zeynep sandığı Leyla ile bilrlikte olduğunu öğrenince nasıl korkmuştu garibim Leyla ona sürekli parmaklarıyla makas hareketi yapıp "kırt" diye sesler çıkarıyordu haha Hatırlayanlar bilir Oktay da 3,5 atardı Zeynep, Oktay'ı terk etmişti bu birliktelik üzerine. Oktay'ın kendini affetirmek için yapmadığı kalmamıştı. Leyla bu ilişkiden hamile bile kalmıştı ve eğer çocuğunu doğurursa ölecekti Doktorları dinlemeyip çocuğunu doğurmakta inat etti ve doğurduktan sonra finalde ölüm döşeğinde Zeynep'e kendini affetirerek çocuğuna bakması için söz almıştı Çok dramatik bir sahneydi. Final bölümü çok heyecanlıydı Bizimkiler birilerinden kaçıyorlardı sonra buldukları bir eve girip yaklaşık 1 hafta o evde saklanıyorlardı Sonra evin sahipleri geliyordu iyice işler sarpasarıyordu En sonunda başlarındaki tüm dertlerden kurtulup evleniyorlardı Hatta evlenirken bir şey olmuştu zeynep, kamerayı gösterip şaka fln yapmıştı ve oktay da kameraya el sallıyordu biraz absürd bitmişti dizi Ama başlarından daha önce de bir nikah töreni geçmişti ama evlenememişlerdi diye hatırlıyorum. Dizide bir ara Fedon da oynamıştı Kendi ismiyle ve mesleğiyle oynuyordu. Hatta ilk eklenen resimlerde Zeynep, Fedon'un çevirdiği gizli işleri ortaya çıkarmak için kılık değiştirip onunla sevgili rolü oynuyordu. Bu kadar iyi hatırladığıma çok şaşırdım ya En son 5 sene önce izlemiştim

Dizi 13 bölüm sürdü ama bizimkiler her bölümde maceradan maceraya atladıkları için her şey çok hızlı gelişti ve harika bir şekilde baştan sona sıkmadan izlettirdi kendini Yani kesinlikle tutmadığı için değil Reyting rekorları kırdı tekrarları defalarca verildi ama o zamanlar sözleşmeler 13 bölüm imzalanırdı ve dizi hiç sıkmadan güzel bir finalle bitirilirdi Bölümler 40 dakika olduğu için her şey çok akıcıydı Şimdiki diziler boş sahneler bakışmalar ve repliklerle dolu Bizi adeta aptal yerine koyuyorlar ve tv'ye bağlıyorlar Bunu farkettiğimden beri artık en ufak bir zaman kaybına tahammülüm kalmadı dizilerde ve dizi izleyemez oldum Mesela Aşk-ı memnu'ya dayanamıyorum Ben entrikalı dizilere bayılırım ve artık entrikalı diziler hiç yapılmıyor ne yazık ki Aşk-ı memnu da bunun son örneği Ancak olaylar biraz daha hızlı işlense heyecandan gerilimden geçilmezdi o dizi Boş yere demiyorlardı "böyle mi olacaktı" için Mutfağa gidip geliyorum bir bakıyorum ki 2 karakter ölmüş Biri sevgilisinden ayrılıp başka biriyle evlenmiş vs vs :))) Tabi abartı bu kadarı ama olayların akışı hızlı olduğu için bir bölüm izlemeyince hiçbir şey anlaşılmazdı

neyse O senelerde hülya avşar'ın ve harika avcı'nın saçlarına hayrandım Hülya kısa bir süre sonra saçlarını kestirdi hep içimden hayıflanırdım güzelim saçlarını kestirdi diye ve o hallerini özlerdim ama. Harika avcı'nın saçları hala aynı beline kadar uzun ve ben hala hayranım :)))

Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)