Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon
79 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Çıplak Gerçek - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Çıplak Gerçek - Bölüm Yorumları

Dizinin Konusu:
    On sekiz yaşındaki bir genç kızın kaybolmasından sonra yaşananlar...

Olaylar genç kızın sırra kadem basmasından sonra ailesinin polisten yardım istemesiyle başlıyor. Kayıplar konusunda uzman olan başarılı başkomiser Galip, genç kızın ailesinin başvurusu üzerine hemen araştırmayı başlatır. Kızın ailesi başta olmak üzere, bütün çevresi ve son günlerde kızı görmüş olan herkes, tek tek emniyete getirilerek sorgulanır. Araştırma derinleştikçe sürprizler de birbirini kovalar ve herkesi şaşırtan gerçekler ortaya çıkar.

Oyuncular:
    Yetkin Dikiciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat, Cem Bender, Erdem Akakçe.

Star TV'nin büyük sansasyon yaratacak dizi projesi açığa çıktı!

Star TV'ye bağlı Star Yapım'ın çektiği "Çıplak Gerçek" adlı bir dizi aynı isimli İsrail dizisinden uyarlandı.
    Star TV'ye bağlı Star Yapım, "Çıplak Gerçek" adlı 45 dakikalık bir dizi çekiyor.
    Yönetmenliğini Ümit Ünal'ın üstlendiği, 16 bölüm sürecek dizide başlıca rolleri Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat, Cem Bender ve Erdem Akakçe paylaşacak.
    18 yaşındaki bir genç kızın kaybolmasından sonra yaşananları konu alan dizinin çekimlerine yakında başlanacak.
    Orijinal adı "The Naked Truth" olan ve İsrail yapımı bir dizi olan "Çıplak Gerçek"in Amerika adaptasyon hakları ise HBO'ya ait.

Dizifilm

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Son karede Tolga Tekin'i görünce acayip sevindim. Kadro muazzam. Konu klişe gibi görünsede sırf bu oyuncular için izlenir.
    -

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    162

Aldığı Beğeni: 326

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kadroda Yetkin Dikinciler adını okuyunca yazmak istedim.Onu izlemek için sabırsızlanıyorum.Cem Bender ve Tolga Tekin için de ayrıca sevindim.Fragmanı izlemekle beraber tam anlamamıştım.Fakat yine mi uyarlama.

Kaybolan genç kızı kim oynuyor belli değil mi?
    45 dk olması sevindirici.Bekliyoruz..

Durum:
    omayra73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İnce Çizgide
    Konular
    772
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    4 Mesaj

Birinci Bölüm Özeti

Hazal evinden 3 gün önce çıkıp kaybolmuş, 18 yaşında bir genç kızdır . Anne ve babası boşanmış olduklarından Hazal’ın kaybolduğunun farkına çok geç varırlar. Hazal’ın annesi Mine kızının kaybolduğunu bildirmek için kocası Harun ile beraber kayıp şahıslar bürosuna başvurur. Çok geçmeden eski kocası, Hazal’ın babası Korhan da onlara katılır. Böylece ailedeki karmaşık ilişkiler zincirinin çözülmeye başladığı soruşturma başlamış olur.

Soruşturmanın başında kendi evindeki hayatı tam bir karmaşa olan komiser Galip vardır. Kızı Galip’i arayıp annesinin tekrar tuhaflaştığını söylediğinde Galip için iş ve ev arasında bölüneceği bir zaman başlamıştır.

Hazal gizemli genç bir kız. Kaybolmadan önce görünümünde çok ciddi değişiklikler yapmış. Uzun saçlarını kestirip bir kısmını da maviye boyamış, kulağını birçok kez deldirip burnuna da piercing yaptırmıştır. Bu değişiklikler 1 hafta önce gerçekleşmiştir. Nedenini ise kimse bilmemektedir. Soruşturma ilerledikçe ortaya şaşırtıcı ve beklenmedik süprizler çıkacaktır.

Galip aileyi sorgu odasına alır ve Hazal’ın sosyal çevresindeki insanları önem sırasına koyacakları bir liste hazırlamalarını ister.

Durum:
    Ask_Korsani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

vallah ben bu yapimcilari anlamiyorum.. seyiriyi ne zannediyorlar.. bundan birkac sene önce bi "Kizim Nerede?" vakkasi atlatmis olarak, ki bana göre cekim kalitesi cok iyidi, ayni diziyi tekrar basa sarip önümüze sunmanin alemi ne..bu kadarmi senaryo tikanikligi yasaniyor bu ülkede??

Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)