Sayfa 11/38 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon
190 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Çember - Bölüm Yorumları

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 1,961

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı AFKfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay cok rica ediyorum soyleyin, her bolum standalone olsa da, konu hic bir sekilde ilk bolume baglaniyo mu bu kore version'unda..... :img-hyste

Edit: tekrar yaziyorum.... canim yapimcilar, niye boyle yapiyorsunuz ya... yani su sayfaya gelseler bile, yeminle, koca bir sezon original dizi cikar yav.... :happy0064
    Resmen oyuna getirildik oysaki biz ne senaryolar yazmıştık :img-hyste Kore versiyonunun ilk bölümüne bakıyorum da araklama olur da bu kadar olur :) Bildiğin copy paste :img-wink: Tamam Koreliler de Amarikan yapımlarından esinlenmişler de bizimkiler direkt konuyu da kahramanları da kopyalamışlar. Replikler bile aynı.. Ufak tefek değişiklikler var o kadar. Uyarladıklarını söyleselerdi tamam da bu çalma işinden hiç hoşlanmadım :img-beee: Eminsiniz değil mi jenerikte falan uyarlama olduğuna dair hiçbir şey olmadığından?

Durum:
    GuliBiyaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ♥ ÇAĞLAR Ertuğrul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

3.sezonu beklenen dizilerden biri Special Affairs Team TEN:)
    Beni uyaran arkadaşım ne jenerikte ne de başka bir yerde uyarlama olduğundan bahsedilmemiş dedi.
    Hatta senaryo yazan bile belirtilmemiş. :)
    Ben de ne burada ne haberlerinde dahi görmedim.
    Normalde dediğiniz gibi uyarlama olanlar var ve belirtiyorlar yoksa. :)
    Aynen 1.bölüm replikleri bile aynı. :)

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 1,961

Bahsedilme
    7 Mesaj

Bu bölümün Kore versiyonu nasıl çok merak ettim. Dinsel öğeler var ya ordaki versiyonu nasıldır acaba? Bizde katil Kur'an'dan ayetle mesaj bırakıyor, onlarda da Tipitaka'dan örnek var o zaman :) Malum bizimkiler ilk bölümde birebir gitmişti, bu bölüm de öyle olsa gerek.

Hani tartışıyorduk ya bölümler arasında bağlantı var mı diye.. Şahsen ben ilk görüşüme tekrardan geri döndüm. Her bölüm farklı olaylar işlenecek. Kore versiyonunun ilk bölümünü izleyince kardeşlerin hikayesine daha inandım ben. Yani Deniz doğruyu söylüyordu ve Nazlı kardeşi için kendisini öldürmüştü. Bu kardeşlerle ilgili şimdilik kötü zanda bulunmayı rafa kaldırdım :img-hyste Onların hikayesi işlendi ve bitti bence. Ama belki sonradan büyükbaba bir şekilde karşımıza çıkabilir. Bir de tabii ilk bölümde bahsedilen seri cinayetli dava var, o nereye bağlanacak bakacağız. Bu bölümde onu araştırmıyorlar.

Durum:
    GuliBiyaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ♥ ÇAĞLAR Ertuğrul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bizim diziler uzun olduğu için bir saatlik bölümlü diziyi nasıl uyarlayacaklar.
    Çifter çifter.
    2.bölüm de TEN 5.bölümden girdi.
    Orada da İncil'den örnek veriliyor.

Durum:
    AFKfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    957

Aldığı Beğeni: 729

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı okyanuuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bölümün Kore versiyonu nasıl çok merak ettim. Dinsel öğeler var ya ordaki versiyonu nasıldır acaba? Bizde katil Kur'an'dan ayetle mesaj bırakıyor, onlarda da Tipitaka'dan örnek var o zaman :) Malum bizimkiler ilk bölümde birebir gitmişti, bu bölüm de öyle olsa gerek.

Hani tartışıyorduk ya bölümler arasında bağlantı var mı diye.. Şahsen ben ilk görüşüme tekrardan geri döndüm. Her bölüm farklı olaylar işlenecek. Kore versiyonunun ilk bölümünü izleyince kardeşlerin hikayesine daha inandım ben. Yani Deniz doğruyu söylüyordu ve Nazlı kardeşi için kendisini öldürmüştü. Bu kardeşlerle ilgili şimdilik kötü zanda bulunmayı rafa kaldırdım :img-hyste Onların hikayesi işlendi ve bitti bence. Ama belki sonradan büyükbaba bir şekilde karşımıza çıkabilir. Bir de tabii ilk bölümde bahsedilen seri cinayetli dava var, o nereye bağlanacak bakacağız. Bu bölümde onu araştırmıyorlar.
    Genelde polisye diziler, tek tek gider de.... hikayenin ozunde olan seri katil yuzunden zaten cok elestirdik bu konuyu.... hani baglansa konu, daha iyi olur... yoksa hic alakasiz, kiz kendini oldurcekmis, oylesine tesadufen bu katili seciyo... yani niye olmasin, ama konuyu daha ilginc yapabilirler...

Sayfa 11/38 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)