Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon
58 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ters Yüz - Bölüm Yorumları

Durum:
    edasenekt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    almanya
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ters Yüz - Bölüm Yorumları

Başrollerinde İbrahim Selim, Serdal Genç, Pamela Spence; Emel Çölgeçen; Zeynep Gülmez; Suzan Aksoy; Caner Özyurtlu; Rıza Küllegeç; Işık Aras; Şakir Demirpehlivan…

Sabahattin adlı saf, belki cahil, biraz kurnaz fakat kesinlikle iyi niyetli bir Anadolu gencinin İstanbul’a gelmesi ve aile dostları olan havalı reklamcı Berk’in evine yerleşmesi üzerine kurulmuştur.

Sabahattin’in kent yaşamına karşı yaşadığı acemilik ve şaşkınlık başına olur olmaz işler açacak fakat Sabahattin Anadolu insanına özgü zekasıyla bunların hepsinden tatlılıkla sıyrılacaktır.

Berk’in ailesi ise o çok küçükken İstanbul’a taşınmış ve Berk tam bir şehir çocuğu olarak yetişmiştir.

Reklamcılık yapmakta, güzel bir evde oturmaktadır. Uzatmalı sevgilisi Sinem sık sık eve gelip kalmaktadır. Hayatından fazla bir sıkıntısı yoktur.
    Sabahattin kapısını çalana dek.

Bundan sonra Berk hayatının en sıkıntılı devresine girecektir. Sabahattin’le brlikte olmak neredeyse çocuk bakmak gibidir.
    Şehir hayatına tamamen yabancı olan Sabahattin’e herşeyi öğretmek zorundadır.

Fakat günler geçtikçe kendisinin de Sabahattin’den öğrendiğini fark eder, unuttuğu ya da daha önce hiç bilmediği içten, naif , insani değerler ve bunu fark ettiğinde aralarında sağlam bir bağ kurulmaya başlayacaktır.

Durum:
    cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Konular
    26
    Verdiği Beğeni
    53

Aldığı Beğeni: 66

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin pek bir albenisi yok. tutacağını zannetmiyorum hele ki bu dizi bolluğu içerisinde bu oyuncu kadrosuyla aradan sıyrılması çok zor. yanlış anlaşılmasın bu oyuncu kadrosuyla derken pamela hariç oyuncuların pek fazla tanıdık yüzler olmamasını kasdediyorum.. bekleyip görelim..

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ewet bu dizi şubata yında starda başlıycamış. Dün gece cengiz semercioğlunun programıda duydum. Kesin izlerim sit-com sonuçta İnşalalh güzel olur. Emel çölgeçeni çok severim zaten. Ama banada zor gibi geldi
    -

Durum:
    alperkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cyprus_hsn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dizinin pek bir albenisi yok. tutacağını zannetmiyorum hele ki bu dizi bolluğu içerisinde bu oyuncu kadrosuyla aradan sıyrılması çok zor. yanlış anlaşılmasın bu oyuncu kadrosuyla derken pamela hariç oyuncuların pek fazla tanıdık yüzler olmamasını kasdediyorum.. bekleyip görelim..
    kesinlikle söylediklerine katılıyorum okadar çok dizi varki ve çoguda 4-5 bölüm sonra reyting yüzünden kaldırılıyor bu dizinin tutacagını sanmıyorum hala niye bukadar çok dizi çekiliyor anlamıyorum ya okadar çok var ki birde herkes oyuncu olmuş vaziyette bu ne meraktır anlamıyorum

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Neden daha başlamamaış bi dizi için yorum yapıyosunuz ki. Dizinin tutup tutmayacağı belli değil tamam çok albenisi yok. Ama belli olmaz tvde neler tutuyo belli olmuyo hiç Ayrıca dizinin kadrosuna baktığımda hemen hemen hepsi iyi oyuncular. Pamelada gayet iyi mücizeler komedisinde izleyenler varsa onun ne kadar ii bi oyunculuk sergilediğini görümüşsünüzdür. Diğer dizilere göre bence kadro iyi. Senaryoda iyi olursa neden olmasın zaten sit-com tarzı dizilere hep bi önyargıyla bakılır.
    -

Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)