Sayfa 192/193 İlkİlk ... 92142182188189190191192193 SonSon
963 sonuçtan 956 ile 960 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    925

Aldığı Beğeni: 1,046

Bahsedilme
    14 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Alıntı Selin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziyi izlemedim. Merak ettiğim, küçük kız annesini gerçekten suna mi biliyordu? Bu yalan onunla hiç paylaşılmadimi? Yoksa gerçek annesi ortaya çıkti da kız artık sunayı anne bildiği için ona anne demeye devam mi etti?
    Merhaba,

Suna'yı doğum gününün sabahında evlerinin koltuklarında bir tesadüf eseri uyurken görünce, onu annesi sandı.. Çünkü babası, ona annesinin ağzından yazdığı bir kartta altıncı yaş gününde doğum gününe geleceğini yazdı.. Oysa annesi hiçbir zaman ona ne mektup yazdı ne de kart.. Hepsi babasının yalanıydı.. Suna da bu yalanın ortasına pat diye düşmek zorunda kaldı.. Ne babasını tanıyordu ne de o küçük kızı..

O günden beri annesi sandığı bu kadını, bir gün yine tesadüfler silsilesi altında aslında annesinden alakasız bir kadın olduğunu öğrendi.. Bayağı yıkıldı.. Bu yüzden hem babasına hem Suna'ya kızdı, küstü..

Fakat sonra ikisini de affetti.. Çünkü asıl sevdiği, Suna idi.. Babasının mutlu olmasını istedi.. Çünkü babası da, Suna'yı seviyordu..

Tabii bunlar yaşanırken, etrafında yıllar sonra dönen gerçek annesi de mevcuttu.. Bir süre sonra, onun gerçek annesi olduğunu da öğrendi..

Fakat buna rağmen, o yine Suna'ya anne demeyi seçti.. Ve bunu her zaman gerçek annesine de söyledi..

Babasını üzmemek adına, gerçek annesiyle de iletişim kurmaya çalışsa da ne yazık ki ikisi bir türlü doğru düzgün bir ilişkide olamadı.. Gerçek annesi, defalarca hata yaptı.. Ona anne dese bile, çocuğun üzerinde bir travma oluştu.. En sonunda kadın gerçeği görüp, gerçekten anne olamayacağını düşünerek kızını babasıyla yalnız bırakarak gitti.. Bir kez daha..

Küçük kız da, Suna'yı annesi olarak görmeye devam etti.. Ve ona Suna anne demeyi bırakıp, artık tamamen anne diyerek aslında gördüğü ilk andan beri bildiği gerçeğe de sığındı..

Yani özetlersek, gerçek annesi ortaya çıkmasına rağmen; Suna'yı annesi olarak kabul etmeyi kendi mantığına da yüreğine de uygun gördü..

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Cumartesi günü son kez ekran karşısına geçip Benim Tatlı Finalimi izledik. Ufak tefek olmamışlıkların dışında gayet de finale yakışır bir bölümdü. En büyük olmamışlık Suna 'nın huysuzluklarının devam etmesiydi. Herkesi öyle canından bezdirdi ki görümce terliğimi alıp ekrana fırlatasım geldi. Hayri 'nin kalbini kırması en olmayacak şeydi .Hamilelik maskesinin altına sığınıyor olmasaydı affedilir gibi değildi. Bu kızın önceden de böyle ayarsızlıkları vardı fakat hiç bu kadar sevimsiz olmamıştı. Etrafındaki herkes onun mutlu olması için çabalıyorken onun nankörlük etmesi , trip atması hiç olmadı...

Final gecesi Furkan Palalı yaptığı paylaşımlarla bizleri duygulandırdı çok teşekkürler, gerçekten takdir ettim.. Bu diziye varana kadar kendisini aman aman sevmezdim.Fikrimi değiştiren Nejat Yılmaz 'ı layıkıyla oynaması ,kendisiyle empati kurabilecek kadar karakteri sevdirmesiyle oldu. Ben en çok Nejat ve Kayra 'yı sevdim. Gerçek hayatta bile bu kadar iyi anlaşan, böyle sıcak bir baba -kız görmemiştim. Nejat gibi sevgi dolu anlayışlı babaların çoğalmasını temenni ediyorum. Kayra ile çok ama çok güzel baba kız oldular, her ikisini de tebrik ediyorum. Furkan Palalı son sahneyi canlandırırken öyle duygulanmış ki göz yaşlarını silmeye çalışması beni bitirdi . İşine , rol arkadaşlarına ve seyirciye bu kadar saygısı olan oyunculardan biri olması beni memnun etti. İnşallah başka bir projede tekrar kendisini izleme fırsatı yakalarız. Nejat Yılmaz gibiler gerçek hayatta çok nadir bulunur , kendisi bir masal kahramanıdır .Bekar ve yalnız olan genç kızlarımız bulduğu anda sımsıkı sarılsınlar , bırakmasınlar , kıymetini bilsinler.

Hikayemiz bitmiş olabilir ama başlığa yazan arkadaşlarla yolculuğumuzun sonunun geldiğine inanmıyorum. ( Bazılarıyla diğer başlıklarda da bir araya geliyorum zaten. ) Başka bir projede yine yollarımız kesişecek ve BTY tadında bir başlıkta yine keyifli paylaşımlar yapacağız. Bu başlıkta birbirimizi incitmeden, kırmadan içimizi döktük , , hoş anılar bitirdik, güzel dostluklar kurduk. Emeği geçen yorumcularımızın ellerine yüreklerine sağlık ..
    Neydi Suna'nın dediği..

"Anlaşamasak da, hepinizi çok seviyorum.." Bence, karşı taraftaki herkesin de Suna için düşüncesi bu

Furkan Palalı'yı ben de ilk defa doğru düzgün bir şekilde izledim.. Oyunculuğunu geliştirmeye çalışan, yerinde durmayı sevmeyen biri anladığım kadarıyla.. Bir de oynadığı bu karakteri bayağı sevdi kendisi.. Tamamen sinerji meselesi.. Umarım karşısına hep böyle seveceği karakterler çıkar.. Belki bir gün yine kendisiyle karşılaşırız.. Yolu açık olsun.. Sadece onun değil, tüm ekibin..

Çok sevdiğim bir an vardı veda edilirken.. Suna'nın yeni yıl videosunu izledikten sonra, Kayra'nın ortalarına geçip yumuş yumuş oldukları o an.. Üçünün de duygusu o kadar gerçekti ki.. Nejat'ın, bir de içinden gelerek Suna'nın yüzünü sert ama aynı zamanda naif bir şekilde okşaması çok ama çok değerliydi.. Yani Suna'ya, Kayra'nın annesi olduğu için teşekkür ediyordu.. Muazzam bir andı.. Hele Kayra'nın annesine bakışı.. O da aynı teşekkürü ediyordu, babası gibi..

Yani anlatılmaz o an ya.. Bayıldım gerçekten.. Çok gerçekçiydi o tablo.. Rejiye bayılıyorum yahu.. Oyuncuların duygularını çok başarılı yönlendirdiler, çok..

Evet.. Daha önce de dediğim gibi.. Anne, baba.. Bunlar sıfatlardan ibaret.. Gerçek kelimeler, yüreklerde gizli.. Suna, Kayra'yı karnında taşımadı.. Doğurmadı.. Onu altı yıl boyunca büyüten hayata hazırlamaya çalışan o değildi.. Fakat öyle bir anda gelip, öyle bir sevgiyle bağlandı ki Kayra'ya; bunların hiçbir önemi kalmadı..

Bu yüzden veda bölümü uğruna arada kaynasa da; Nejat'a yemekte söylediği, karnımdakinden ayırt edeceğimi düşünmüyordur umarım cümlesi de bu yüzden çok ama çok değerliydi..

Nejat ile Suna için, tekrardan bir çocuk sahibi olmak hayatın olağan akışı içinde gerçekleşen bir durumdu..

Ve Kayra'nın, Suna anne onu daha çok severse değil de, babasını da işin içine katarak tipik kardeş kıskançlığı ile ya onu daha çok severlerse diye düşünmesi de bir aile olmalarının en güzel görünümüydü..

Burada önemli olan aslında buydu bence..

Ve sevgili kanal.. Dizi bitmesine rağmen, ardından oyunculardan tek tek- Ege Hanımdan bile- yeni yıl dilekleri isteyip izleyiciye sunmanız, başrol oyuncularınızın veda niyetine mini düetinin reklamını yapmanız, dizinin veda bölümünü anmanız da aslında diziyi severek ve hakkıyla bitirdiğinizin bir göstergesi..

Diziye sahip çıkıp, her şeyi tadında bitirmeye karar verdiğiniz için de bir teşekkür de size yolluyorum ben..

Şu an çok acımasız kanallar mevcut piyasada çünkü..

Biz 2019'un en şanslı izleyicilerinden biriydik sanırım..

Herkese mutlu, huzurlu ve yeni anılarınızın muhabbetle çoğaldığı bir yıl diliyorum
    Konu fracture tarafından (31-12-19 Saat 00:40 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    deren1970 (02-01-20), Selin (02-01-20), seval2005 (31-12-19), yedel (31-12-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,218

Aldığı Beğeni: 921

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili arkadaşlarımın ve ailelerinin, BTY 'a emeği geçen herkesin, Dizifim Forum üye ve ziyaretçilerinin ve tüm sevenlerinin, herkesin çok güzel bir yılı karşılamalarını diliyorum.... hiç brimizin hayatında gülümsemeler, sevindiren güzellikler, sevdiklerimiz, dostlarimiz, umutlarimiz eksik olmasın...
    Konu seval2005 tarafından (31-12-19 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    deren1970 (02-01-20), fracture (02-01-20), mehmetlover (01-01-20), yedel (31-12-19)

Durum:
    qsawe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Milas köylüsü
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    80

Aldığı Beğeni: 102

Bahsedilme
    0 Mesaj

BTY ailesinin en bi tatlıları...

Hepinizin yeni yılı kutlu, mutlu, sağlıklı, huzurlu, aşk dolu, sevgi dolu, güzel dizilerle dolu geçsin...

İyi bakın kendinize.............. ay durun bir de öpeyim

6. Beğenenler;
    deren1970 (02-01-20), fracture (02-01-20), mehmetlover (03-01-20), seval2005 (02-01-20), yedel (02-01-20)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,132

Aldığı Beğeni: 1,623

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmm

Off ya yıllar geçtikçe cidden bayağı sulu göz oluyorum iyi miforuma günlerdir girilemediği için, dizi bölümü için yazdıklarınızı, yeni yıl dileklerinizi şimdi gözlerimde yaşlar akar iken okuduktan sonraben de bir kaç kelam etmek istiyorum izninizle

Söylediğim gibi günlerdir foruma girilemediği için dizi finali için duygu düşüncelerimi o an yazmak isterdim ki evet doğru tahmin ettiniz, kameraya karşı karakterlerin yeni yıl duygu düşüncelerini izler iken ağladım, duygusallaştım. Suna yı ben de pataklamak istedim Yeliz ciğim dua etsin Nejat seviyor kendisini, Nejat cığım için katlanmak zorundayız işte bu hatuna ne yapalım

Dizide en bi en sevdiğim NEJAT-KAYRA cığım idi, bu hiç değişmedi. Suna yı başından beri sevmiyordum hadi seveyim dedim sağolsunlar Fatoş ilk izleniminde kal, sevme dediler herhalde dediğim gibi Nejat cığıma dua etsin, Nejat cığım sevdiği için bizde severiz belki der mişim

Dizi bölüm için söylenecek her şeyi sizler söylemişsiniz o yüzden söyleyecek bir şey bulamıyorum ama Furkan ve Lavinya ya özel bir teşekkür etmek istiyorum ki sayelerinde dizi tarihinin en gerçekçi en güzel BABA-KIZ sahnelerini izledik. Tüm alkışlarım onlara

Ve bu dizi için emeği geçen herkese teşekkürler belki dizinin 5-6 bölümünü izlemedim (Hande-Aylin yüzünden) ama şu kadar gösterilen diziler içinde en gerçekçi, sahici bir hikayeyi takip ettiğimizi düşünerek;

Yeni yılın herkese sağlık-mutluluk-huzur getirmesi dileğiyle sizlere veda etmiyorum. Yolumuz yine buluşacaktır inşallah bir başka yeni gerçekçi samimi bir dizi başlığında

Herkesi öpüyorum kocaman

8. Beğenenler;
    fracture (02-01-20), mehmetlover (03-01-20), seval2005 (02-01-20), yedel (02-01-20)

Durum:
    siyah lale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    198

Aldığı Beğeni: 1,687

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Özel Çalışmalar

10. Beğenenler;
    fracture (10-01-20), yedel (09-01-20)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri