Sayfa 4/193 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
963 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Kısaca Sel.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,316

Aldığı Beğeni: 422

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

ben de izledm tamamen ekran boslugundan. Furkani ilk kez izledim sayilir. Rol yapmasi konusunda bisey diyemeyecegim ama sesinin ekmegini yiyor .Abimizin cok guzel bir ses tonu var. Kizinsa oyunculugunu zaten begenmiyorum ve begenmeyecegim ama rolu de cok cirkef yazmislar iyice soguttu kendisinden .Hic tanimadigi bir adamin arkasindan atip tutuyor, yuz yuze gelince de sadece cemkirmekten anliyor olayin aslini astarini dinlemeyip .nejat cok beyefendi davraniyor ama. Keske partneri gonca olsaymis furkanin o zaman sans verebilirdm...

2. Beğenenler;
    deren1970 (17-06-19)

Durum:
    ametist18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    7

Aldığı Beğeni: 111

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin fragmanlarını izleyince aklıma Tolga Çevik'in kızıyla oynadığı 'Sen Benim Her Şeyimsin' filmi geldi. Filmi çok sevdiğim için diziye karşı bir önyargım oluştu açıkçası. Akşamüstü yarısını şimdi de diğer yarısını izledim. Aslı Bekiroğlu sevdiğim biri hatta fazlaca sempatik bulduğum biri. Furkan Palalı'yı da beğendim ama ikilinin arasındaki boy farkı biraz fazla. Önyargılı yaklaşmama rağmen yaz dizileri arasında en beğendim dizi oldu umarım böyle devam eder.

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    162

Aldığı Beğeni: 326

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmmm

Tüm BTY ailesine sevgiler, saygılar. Sevgili Seval'ciğim, nuro'cuğum aaaa Fatoş/abla sen böyle değildin sözlerinizi duyacak olsam da, sıfırcı, notu az olan biri olmasam da üzgünüm ama dizinin ilk bölümü benden alsa alsa en fazla 3-4 not alabilir, kısacası pek beğenemdim ben diziyi, ilk bölümünü maalesef

Şimdi Nejat'cığımı sevsem de beüensem de Suna karakterini, tepkilerini ATARLI ABLA pozlarını pek de başarılı bulamadım, yani Furkan beyciğim Nejat karakterini çok güzel bir şekilde oynamış iken Aslı hanımcığım üzgünüm ama Suna karakterini ilk bölümde bana sevdiremediniz, tepkilerini pek geçiremediniz
    Hoşgeldin ablacım.Sunanın atarlı abla pozlarını ben de sevemedim.Çok aşırıydı.Buna karşın Nejat çok beyefendiiydi,Sunanın o büyük büyük çemkirmeleri karşısında soğukkanlılığını korudu,helal olsun dedim.İlk bölümü sevmeedim demişsin ama umarım 2.bölüm daha iyi ve eğlencelidir seversin..

5. Beğenenler;
    deren1970 (17-06-19)

Durum:
    Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    321

Aldığı Beğeni: 214

Bahsedilme
    19 Mesaj

Yemek yaparken gün içerisinde yayınlanan tekrarına çarptı gözüm, Kayra’nın okuldaki arkadaşlarıyla yaşadığı problem sahnesini ve Suna’nın pasta getirdiği kısımdan olası kaza sahnesine kadar izleyebildim.

Başroller birbirine yakışmış bence, ikisini de daha önce izlemediğim için farklı bir beklentim yoktu. Senaryoyu tam anlayabilecek kadar bakamadım ama Kayra’nın anne diyerek koşuşu için izlenir bu dizi. Mutlaka pedagog birinin görüşünü alarak senaryoyu oluşturmuşlardır diye düşünüyorum, nasıl sonuçlandıracakları bende gerçekten merak uyandırdı.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Aldığı Beğeni: 889

Bahsedilme
    3 Mesaj

başrol oyuncularını orda burda görmüşlüğüm var ama tam olarak izlememiştim ilk defa izledim ikisinide ve yakıştırdım
    hikayede güzel beğendim, bu yaz afili aşk ve heryerde sen dizilerini merak etmiştim ama ikiside beklentilerimi karşılamadı
    bu diziyi ise merak etmediğim halde tesadüfen denk gelip izledim ve beğendim umarım çabucak bitmez....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri