Sayfa 1/67 123451151 ... SonSon
331 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Fedai - Bölüm Yorumları

Durum:
    erten07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Antalya
    Konular
    204
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Fedai - Bölüm Yorumları

"Doktorlar"ı değil Seda Sayan'ı seçti

Taşfırın erkeği Tamer Karadağlı, Show TV'de yayımlanan Medyapım'ın "Doktorlar' dizisinde işinin en iyisi "estetik cerrahı"nı oynamaktan son anda vazgeçti.
    Çünkü D Productions tarafından yeni yayın döneminin en iddialı işlerinden biri olarak hazırlanan dizi için sunulan koşullar Karadağlı'ya daha cazip geldi.
    Daha doğrusu Medyapım, Karadağlı'nın istediği D Productions'un da bölüm başına ödeyeceği parayı veremediği için "Taşfırın erkeği"nin "estetikçi"liği yalan oldu.
    Karadağlı'ya, Show TV'de yayımlanan ve reyting sorunu olmayan "Doktorlar"ı değil de, Star TV'de ekim ayından itibaren ekrana gelecek "Fedai"yi tercih etmesinin nedenini sordum.
    Karadağlı, "İki proje de iyiydi ama ben gönlüme en yakın olanını seçtim" dedi.
    Ramazan ayından sonra ekrana gelecek dizide Karadağlı'nın rol arkadaşı kim olacak biliyor musunuz?
    Hani şu Nihat Doğan'dan ayrıldıktan sonra bir davette Tamer Karadağlı'ya mesaj çekerken kameralara yakalanan, ardından da "Başka kümesteki horozla işim olmaz" diyen Seda Sayan.
    Hatırlar mısınız bilmem.
    Bu "kümes – tavuk – horoz" üçlemesinden sonra Karadağlı'nın sevgilisi Deniz Uğur, "Seda'nın o sözüne çok güldüm" şeklinde bir açıklama yapmıştı.
    Ben de o mesaj trafiğinden gerekli mesajı alamayan Uğur'a, çok fazla tanıyamamışsın galiba, Seda Sayan bir şeyi takmışsa kafasına, çoktan geçmiş olsun sana diye yazmıştım.
    Birden eskilerin söylediği şu söz geldi aklıma:
    "Biz bu saçı sakalı değirmende ağartmadık."
    Sözün özü D Productions ne yaptı, etti "ateş"le "barut"u aynı dizide buluşturdu.
    Karadağlı'nın "Emir" adlı bir korumayı, Sayan'ın ise "Yıldız" adlı bir ünlüyü oynayacağı dizinin konusu sanki "hık" demiş "Bodyguard" filminden düşmüş gibi.
    "Bodyguard"da eski gizli servis ajanı Kevin Costner, bir hayranı tarafından sürekli tehdit edilen bir pop yıldızı Whitney Houston'ı korumakla görevlendirilince aralarında nefretten doğan bir aşk başlar ya, "Fedai"de de durum öyle olacak.
    Dizinin senaryosunu yazan Meral Okay, bir starla onun koruması arasındaki aşkı, başka öykülerle de besleyip ortaya "Bodyguard" kokan ama bambaşka bir öykü çıkaracak.

milliyet gazetesi

Durum:
    yaya39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu gerçekten süper bir haber yeni sezonun en iddalı dizilerinden olacağını düşünüyorum. Dizi şimdiden ilgimi çekti.

Durum:
    can2366 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Özge'de
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

hımmm keşke doktorları kabul etseymiş.seda sayan için kabul etmiştir:icon_whistutacağı konusunda yorum yapmiym çünkü belli olmuyor ama medyatik ünlülerin dizileri geçen sezon tutmadı dimi:icon_whis

Durum:
    yessi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

seda sayan yahu! seda sayan.... ne diyeyim. keşke tamer abim eskiden olduğu gibi prensiplerine bağlı bir insan olsa. eskiden olduğu gibi "önce kalite" dese... seda sayan'ın reytingine ihtiyacın yok senin tamer abim... senin izleyicin sana yeterdi. ah keşke bu kadar magazin metası yapmasaydın kendini. yakışmıyor...

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya tamer karadağlı bu projeyi neden kabul etti bilemem ama artık dii başaldımı Seda sayan Tamer karadağlı ilişkisi var mı? Yok mu sorusundan geçilmez. bence D production Bu ikilinni çok reyting getireceğini düşünüp yapmıştır. Ama ben izleyeceğimi sanmıyorum. keşke Doktorlarda oynasaymış
    -

Sayfa 1/67 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)