Sayfa 1/5 12345 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gölge Çiçeği - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Red face Gölge Çiçeği - Bölüm Yorumları

Aydan Şener, Tolga Savacı, Faruk Peker, Levent Özdilek, Mahmut Cevher, Ebru Akel, Ebru Şallı ve Deniz Akel'li dizi yarından itibaren tekrarlarıyla yeniden başlıyor Ben çok özlemiştim Aydan Şener'in en harika dizilerinden Şarkısı ise yıllardır unutulmaz bir klasik haline gelmiştir

Durum:
    yesilcamkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    46
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin tekrar yayinlanacagini ögrendigim an biliyordum bu basligin acilacagini
    bende bilgi göndermistim acmak icin ama benimkini kabul etmemisler :)

diziyi ne yazikki izleyemiyorum yayin saatlerinden dolayi , aydan senerin diger dizilerine göre bu diziyi daha izledim ve daha az severim , ama yinede güzel diziydi , sarkisida güzeldi

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    46
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Freddy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda da ilk kez eski bir aydan şener dizisi başlığı açabildik sonunda :)

Ben de aydan şener dizileri arasında bu diziyi alt sıralarda tutarım Ama şarkısı bence klasiktir Güzel diziydi ama daha güzelleri vardı :) Benim favorim gül ve dikendi
    benim favorimde ( calikusunu saymazsak ) iki kiz kardes aslinda onu cok iyi hatirlamiyorum ama o dizisini cok seviyorum iki kiz kardes sonra benim icinde gül ve diken geliyor

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet bu gün 4. bölüm verildi Tekrarlarının saati iyi aslında saat 10:30da yayınlanıyor ama ben geceleri izliyorum Gülbeyaz eyvah babam derken gölge çiçeği 02yi geçerek başlıyor :)

Geçen yaz dizi tvde verilen tekrarları biraz izlemiştim ama çok anlamadım Çok heyecanlı sahneler vardı Aydan şenerin güvendiği insanlar arkasından iş fln çeviriyodu

Ben faruk pekeri en çok yinbe aydan şenerle çektiği tv filmi hüznün yüzünden sibel turnagölle çektiği tv filmi sırdan ve türkan şorayla çektiği şahmerandan hatırlıyorum Şeytan sofrasında da oynamış o diziyi çok az izlemiştim Oyuncu kadrosu çok iyiydi Bu oyuncuların unutulmaya başladığı dönemde çekilmişti oyüzden tutmayıp kaldırıldı Böyle mi olacaktı da oynamış diziyi izledim ama hatırlayamadım orda Orda da kimi arasan vardı Kadrosu en iyi olan dizilerdendir Zehirli çiçekte de hatırlayamadım :icon_sorr Berivana bazen bakıyorum şimdi Nilüfer Açıkalın için orda görürsem fotosunu çekip berivan başlığına eklerim
    Konu Freddy tarafından (23-08-07 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    46
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Freddy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu gün 4. bölüm verildi Tekrarlarının saati iyi aslında saat 10:30da yayınlanıyor ama ben geceleri izliyorum Gülbeyaz eyvah babam derken gölge çiçeği 02yi geçerek başlıyor :)

Geçen yaz dizi tvde verilen tekrarları biraz izlemiştim ama çok anlamadım Çok heyecanlı sahneler vardı Aydan şenerin güvendiği insanlar arkasından iş fln çeviriyodu

Ben faruk pekeri en çok yinbe aydan şenerle çektiği tv filmi hüznün yüzünden sibel turnagölle çektiği tv filmi sırdan ve türkan şorayla çektiği şahmerandan hatırlıyorum Şeytan sofrasında da oynamış o diziyi çok az izlemiştim Oyuncu kadrosu çok iyiydi Bu oyuncuların unutulmaya başladığı dönemde çekilmişti oyüzden tutmayıp kaldırıldı Böyle mi olacaktı da oynamış diziyi izledim ama hatırlayamadım orda Orda da kimi arasan vardı Kadrosu en iyi olan dizilerdendir Zehirli çiçekte de hatırlayamadım :icon_sorr Berivana bazen bakıyorum şimdi Nilüfer Açıkalın için orda görürsem fotosunu çekip berivan başlığına eklerim
    haklisin böylemi olacatiya girmeyen kalmamisti frauk peker orada kötü roldeydi selda alkorla evleniyordu parasi icin , sonra bir kiz kardesi vardi özgül kavruk faruk peker diziden ciktiktan sonra katiliyordu diziye galiba

fakur peker deyince benim aklima ilk iffet geliyor müjde arla olan filmi

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)