Sayfa 1/5 12345 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gül ve Diken - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Gül ve Diken - Bölüm Yorumları

Osman Seden'in usta yönetmenliğinde Aydan Şener, Murat Parasayar, Müge Arda, Osman Seden, rahmetli Efgan Efekan, Ozan Bilen ve Cenk Sözeri ile bir Aydan Şener klasiği Bence en güzellerinden biri :happy0064

Durum:
    yesilcamkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    46
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya Inanmiyorum Baslik Acilmis Tesekkürler Freddy

Bu Dizi Cok Güzeldi Aydan Senerin En Güzel Dizilerindendi
    Murat Parasayarla Cok Yakisiyordu Dizide Müzigide Cok Güzeldi
    Müge Ardada Güzelliginin Dorugundaydi Bu Dizide
    Kisa Sürmüstü Ama Güzel Bir Sonu Vardi Dizinin

Umarim Yakinda Yayinlanir D Max Te Ve Yine Izleriz
    Ayrica Dizinin Ismide Cok Güzel

Freddy

Rica ederm Evet ben de hiç beklemiyodum açılacağını oyüzden pek önem evrmeyerek yazmıştım :)

Ama biz pek çok başlıkta gül ve dikeni konuştuk şimdi bu başlık nolcak Silmezler inşallah gölge çiçeğinden sonra tekrarı verilirse bol bol resim çekip eklerim :)

Ben daha uzun sürdü diye hatırlıyorum ama 9 bölüm sürmüş ayrıca sonunun güzel olmasına da çok sevindim

Zühre de 10 bölüm sürmüştü Gerçi o dönem aydan şener dizileri her ne kadar birbirinden güzel olsa da birbirinin devamı gibiydi biri biter arayı soğutmadan diğeri başlardı Şimdi fikrimin ince gülünü halatla çekiyorum :happy0064 Sanırım zühre gölge çiçeği gibi diziler aydan şenerin pek öne çıkmayan reyting almayan dizilerindendi Mesela berna laçinin eski dizilerinin çoğunu izlemişimdir ama ilk aşkı ilk kez geçen yıl izledim 97de çekilmiş o dönem dizi izlerdim halbuki ama adını bile ilk kez duydum 13 bölüm sürmüş Eskiden ne güzel en az 13 bölüm sürerdi tutmayan diziler

Durum:
    yesilcamkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    46
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet basligin acilacagini tahmin etmeyince icimizi baska basliklarda bosalttik

aslinda dizilerin cok uzatilmasindan yana degilim simdiki diziler bir kere tutunca 60-70 bölüm bazen daha bile fazla sürüyor bazi diziler belki bunu gercekten hak ediyor ama bazilarinida reyting uguruna gereksiz uzatiyorlar eski dizilerin bu yaninida seviyordum ben az ve öz oluyorlar di zaten cogu osman seden in dizisiydi oda dizilerini genelde pek uzatmayi sevmyiordu galiba

Freddy

Evet haklısın eskiden dziler 13 bölümde az ve öz olurdu ama bazıları da tam tersine 100 bölümü aşardı kara melek böyle mi olacaktı bizimkiler vs Aslında böylesi de güzeldi ama şimdi hakeden veya haketmeyen diziler en falza 2 sezon sürüyor özellikle atv dizileri ama istisnalar var tabi yabancı damat, yanık koza, gümüş, hayat bilgisi gibi

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)