Sayfa 1/4 1234 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kıvılcım - Bölüm Yorumları

Durum:
    melloncollie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    ?
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Kıvılcım - Bölüm Yorumları

tuba ünsal'ın star ekranlarında aytaç arman'la başrolleri paylaştığı, türkan derya'nın yönettiği güzel bir diziydi bu. kendini her tanıtışında isminin önce uzun latincesini anlatan pelin'in yaşam hikayesini anlatıyor.bugünlerde sabah 09:00 da tekrarları yayınlanıyor.

Freddie
    Freddie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bütün star dizileri gibi onu da izlemiştim 13 bölüm sürdü ama son değildi aytaç arman tuba ünsal için artık benim düşmanımsın, karşında beni bulacaksın tarzında bişeler sölemişti öyle kesmişlerdi

Freddie
    Freddie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tekrarları starda başlamış şuan yayınlanıyor İlginç olan ise star, dizitvye verdiği dizileri artık kendi yayınlamazdı Çünkü star yeterince yayınlayıp sonra dizitvye verirdi Ama Artık yayınlıyor heralde sebebi de dizitvnin kapanması Belki böle devam ederse eski star dizileri yine starda yayınlanabilir Aşk ve gurur, aşk hırsızı, taşların sırrı...

Durum:
    ilayda_oys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu diziyi kestiler 14.bölüm sonunda bitti ama daha bitmemesi gerekiyordu cevat pelin için yaptıklarının hesabını sorcam filan dedi bitti daha çok çözülmesi gereken şey vardı barışla melis nişanlandı ama barış peline aşık pelin de barışa aşık burda çözülmesi gerekenler vardı ama çözülmeden bitti bence daha devam etmesi grekiyordu benle bu konuda konuşmak isteyen olursa bana ulaşsın melis_beren17@hotmail.com adresim kıvılcım dizisiyle ilgili yorum yapmak için ilgileneleri bekliyorum................

Durum:
    candy33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İçel
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Güzel diziydi aslında.Barış çok tatlıydı.Pelin de Barış'ı seviyor gibiydi ama Melis'in abisi(adını hatılayamıyorum)de Pelin'i seviyordu.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri